Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем loreniya, 21 Жовтень 2010.

  1. sonyk

    sonyk New Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    [​IMG][/URL][/IMG]
    ось дівчата що вийшло після ваших порад)не судіть строго )самофото планшетом) я дуже задоволена а чоловік взагалі взахваті)
    дуже всім дякую!!!:girl_curtsey::girl_spruce_up::girl_dance:
     
  2. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    Ви такі класні стали :girl_in_love:
     
  3. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    Мені би булоб шкода відрізати довге волосся
     
  4. sonyk

    sonyk New Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    Smilechyk, дуже дякую)
    Тепер ще звикнути треба)
    Але воно того варте! Зістригли попалені кінці, волосся стало живим і можна не тільки хвостик тепер носити)
     
  5. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    Я також кінчики трохи підстригаю, але щоб зрізати всі ппосічені кінці треба дуже коротку зачіску зробити.
     
  6. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    Стрельнуло в голову, і захотілось пофарбуватись в рижий колір. Відросло вже своє волосся, але нє! Називається "не мала баба клопоту,...." хочу от такий відтінок [​IMG] якої фірми фарбою і номером можна добитись приблизного результату? Природній мій темний колір волосся. Шатенка напевно. Але він мене вбиває. Якийсь невиразний. Хочеться контрасту.
     
  7. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    то, певне, тиціан або мідний. Сама колись такою була, але трошки яскравішою. А природній так само шатен. Фарбувалась без попереднього освітлення.
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  8. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    А це не має значення якої фірми фарба? Вибирати або той, або той? Подивилась фотки, то певно мідний мені ближче буде.
     
  9. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    то вже залежить від Ваших фінансів. Я пам!ятаю, що брала і Лонду, і Палетт ( в найкращі її часи). Але я б Вам радила спершу сходити до перукаря, може, щось добре порадить. Але майте на увазі, що потім ту рижину дуже важко забрати, вона вперто вилазить, навіть на темно-каштановому.
     
  10. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    Дякую. Щодо того, що вона вилазить навіть не знала. Довго фарбувалась у блонд. То з таким проблем не було. Ну а по фінансах, звичайна річ, що купувати фарбу за 150 грн не піду. Думала Веллу брати. Але чи вона зараз нормальна.
     
  11. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    Я беру Гарн!єр. Останнього разу фарбувалась відтінком каштан, то взяла класно, і на наступне миття не змивалась. Там тої фарби декілька ліній, то бажано брати одну і ту ж.
     
  12. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    Дякую. Буду дивитись-пробувати.
     
  13. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    Горда, нагадала собі- казала мені моя перукарша, що блонд і рудий саме скорше змиваються, втрачають свою яскравість.
     
  14. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    Постійно фарбуюсь у рудий і постійно Гарнієром 7.4 [​IMG]
    Дуже подобається як він поступово змивається і тойи змитий колір не є жахливим :)
     
  15. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    Shparynka, Olangel дякую за цінну інформацію. Доречі Гарньєром колись фарбувалась і досить не поганий був. А колір якраз подобається. Дякую :)
     
  16. GIS

    GIS Well-Known Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    У мене довге хвилясте густе волосся, чьолка трошки коса. Чьолку постійно, а решту деколи навіть таке густе і довге вирівнюю. Мала стрижку довге косе каре, філіроване по всій довжині, вирівнювала без проблем. Хочу підстригтись, але шоб не втратити довжину, хіба чуть кінці посічені зняти, і так якось з рваними кінцями, сходинками, щоб коли вирівнювати то гарно було б і щоб коли кучері то непогано. Одне "але""- стриглась дуууже давно, там де чер0лку стрижу там би не ризикнула стрижку робити, підкажіть як то краще постригтись, може є назва для такої стижки? І хто має класного перукаря і не заоблачна ціна щоб була, в районі центру, чи щоб додому приїхав? В пп можна)
     
  17. fiesta

    fiesta Well-Known Member



    Маю теж густе хвилясте волосся. Постійно вирівнюю утюжком і люблю короткі зачіски.

    Тому стрижу або боб-каре філіроване, можна подовжене.

    [​IMG][​IMG][​IMG]
    Або паж - теж філірований і можна подовжений.

    [​IMG]
    В мене паж не підкручений всередину. Трохи рівніший але об'ємний, тому гарний.
    На коротких таких зачісках кучері ( мені ) недобре - як кульбаба. Для кучерів хіба подовжені варіанти цих стрижок.
     
  18. Музик

    Музик Мартуська

    хочу чогось нового, весняного і радісного. підкажіть. останнього разу мені хотілось хімії, то я тепер плюс-мінус отака, але то ще пів року тому було, то кучері розпустились, знов робити їх не хочу - волосся не раде з такого
    IMG_2656.jpg
    вибачте, фото не дуже вдале
     
  19. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Музик, Ви б ще показались без окулярів, що було видно очі, і спокійний вираз обличчя, погляд зосереджений і без усмішки, то можна було б краще підібрати стрижку
    п.с. Але щось мені підказує, що Вам взагалі найкраще піде коротке волосся.
     
    Останнє редагування: 9 Березень 2015
  20. Музик

    Музик Мартуська