Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем loreniya, 21 Жовтень 2010.

  1. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Та! Буду чекати, коли змиється трошки.
     
  2. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    пробувати можна до втрати пульсу волосся :)
    ви краще визначтеся з фарбою і розберіться з палітрою цього виробника, гугл в поміч
    на тому ж Гареньєрі, що означає отой .15? бо кожен виробник може мати свою класифікацію
    і не факт, що шатен не даватиме рижинки
    хоча б будете знати чи є жовтий та червоний відтінки/нюанси у фарбі
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Мабуть і так. Але моє волосся вже стільки фарб, різних фірм перенесло. Що йому вже ніц не страшне :) Але зараз подивлюсь ще на рахунок Гарньер. Дякую
     
  4. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    ви нічого не зрозуміли)))
    визначтеся з виробником і хоча б прочитайте, як він маркує номер фарби, отой 5.15 (умовно) означає глибину кольору, відтінок і підтон
    будете знати, що означає кожна цифра, зможете хоч б приблизно(але не факт) зрозуміти, яким може бути результат
     
  5. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Я не скажу про Гарнєр, але пробувала з Велли і темний шоколад і темний дуб. Давно вже беру тільки останній, такий ж самий колір, але не віддає рудим. Може спробуйте?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Колииись давненько я фарбувалась фарбою Лондаколор(може та сама), там був відтінок "Темний шатен" і "Шатен", Я фарбувалась темним- спочаку був дуже темний,потім змивався трохи але я від природи шоколадна:), то так нічого було, бо навіть коли відростала, не було дуже від коріння різниці. А шоколад мені після шатена робила вже майстер, вона змішувала якісь фарби і ще там щось, щоб був, як мій природній шоколад.- рижинки не було, а справді, як мій натур.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

     
  8. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    не факт, однозначно
    але якщо і в шоколаді, і в шатені є золотистий чи червоний нюанс, то від рижинки нікуди не дітися
    я про те, що купувати фарбу з "золотом" чи махаоном в складі і чекати результату без рижинки-наївно)))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Дякую дівчата за поради. Щодо Темного дуба-цікаво! Колір непоганий. Тільки що змила трохи того шоколаду з волосся кефірчиком. Став колір іншим, приємнішим! Світлішим, але чуть-чуть. Буду далі шукати. Дякую.
     
  10. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Розкажу і я зі свого досвіду. Перепробувала за десять років силу-силенну фарб, і магазинних,і базарних,і з салону. Ну, в салоні мені підбирали відтінок найкраще(але то ще треба спеціаліста хорошого знайти). Отже, будучи від природи попелясто-русою, з Ганрьєр тільки каштан (там ще колись Руслана була зображена на пачці) не давав рижини. Непоганою свого часу була фарба Брильянс від Шварцкопф, теж каштан (темний, чи золотий, вже не памятаю), але відразу відтінок був майже чорний, з вишневим відливом, за декілька раз миття голови вимивався до насиченого каштанового. Ну і Кастинг Крем від Лореаль, шоколад давав конкретну рижину, а от каштан ні. Але якщо задовго потримати фарбу на волоссі, то буде майже чорний.

    Надіслано від мого Lenovo S650, використовуючи Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Лореаль Кастинг Морозний каштан мені зовсім не давав рижинки. Гарний колір. Але якщо багато сивого, то він може швидко змиватися, бо безаміачний.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    але він майже чорний чи дуууже темний, сестра таким фарбує волосся
     
  13. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    В мене не темний виходив. Напевно, від природнього кольору волосся залежить... Ну, і я більше 30 хв не тримала.
     
  14. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    корінці ще нічого, але від постійного використання довжина дуууже темна (каштаном і не пахне)))), накопичується пігмент

    але рижинки точно не має)))
     
  15. Nusja

    Nusja Well-Known Member

    Дуже мені подобається ця фарба, але відтінку свого так і не знайшла (хотіла такий шоколадний), як вище писали: або світліший з рижинкою або вже затемний.
     
  16. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Колись ним перефарбувалась з блонду в 'натуральний'. Тоді вийшов справді дуже гарний колір, але змився швидко і майже в той, що був до фарбування.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Розкажіть мені які бувають стрижки на довге волосся? А то я знаю тільки "лєсєнку" і "каскад".
    Я уже рік не можу дійти до перукарні :girl_blush2:і за той час волосся відросло нижче лопаток.
    Хочу трохи зістригти (забрати сантиметрів 8-10) і не знаю як. Останні роки стриглася отим "каскадом" - тоді в розпущеному вигляді добре, але зібрати в косу чи якусь зачіску важко бо все волосся різної довжини. Хочу щось таке щоб легко збиралося в хвостики-дульки-косички але і в розпущеному вигляді виглядало пристойно. Чи то я багато хочу?:girl_spruce_up:
    Волосся в мене пряме, трохи тонке але важке і не піддається плойкам-укладкам.
     
  18. Музик

    Музик Мартуська

    Я таки це зробила!
    P_20150422_182855_1.jpg
     
    • Подобається Подобається x 21
    • мімімі мімімі x 3
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Дівчата, порадьте мені, як змінити зачіску. Бо те, що є - дратує мене з кожним причісуванням все більше
    IMG_20150514_144332.jpg IMG_20150514_144413.jpg IMG_20150514_145204.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. maty

    maty Well-Known Member

    @Музик-Вам так дуже личить!!! @flame- коротку стрижку не хочете? чи боб-каре