Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем loreniya, 21 Жовтень 2010.

  1. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Мені теж #2 і 5 з тих фото. Як вам з блондом - невідомо. На першому фото у вас меліровка, а її вигляд суттєво відрізняється від блонду.
     
  2. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Мені 1 або 2, перше , більше подобається.
     
  3. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Leila 2-ге! Цей медовий просто супер! Дуже гарно!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  4. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    плюсуюсь до
    але, погоджуюсь, що
     
  5. AilataN

    AilataN жива

    проділ на бік, але гривку теж би зробила. Досить довгу, тоді з нею не буде мороки, і вона "полегшить" силует голови)).
    Фото, яке ви запостили просто чудове- думаю і ви відчуваєте, що вам така зачіска пасуватиме.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, ай нід хелп! допоможіть, будь ласка!
    назріло питання "пофарбуватися-підстригт ися-стати схожою на людину:girl_crazy:"
    в основному я така

    зараз маю десь таку довжину

    фото з молодості:girl_haha:, але передає колір волосся, що зараз маю(після літа_вагітності_фарбування хною:girl_yes2:)

    "внімАніє вАпрОс"-як файно підстригтися? що робити з чолкою-може подовжену, чи асиметричну..?треба щоб красіііво і практично(не вимагало годинних вкладань щодня). маю грубе і жорстке волосся. не в*ється і не особливо піддається підкручуванню\вкладанню...
    хочеться чогось нового. планую знову фарбуватися хною, тому колір волосся буде каштановий з мідним "відливом" або мідний з каштановим "відливом":girl_blum:... словом, порадьте:girl_flag_of_truce:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Siania

    Siania Love Life

    Може запустити?
    Якщо хочеться кардинально нового, то може подовжене каре з довгою гривкою? З мідним Вам дуже гарно, краще ніж з каштановим, на мою думку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Густе тяжке волосся - каре має гарно лежати. Подовжене чи боб-каре подовжене. Чолку на 1 бік чи на 2 - і образ міняється:
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]

    А як чолку хочете, то можна якось так:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    власне щось таке і хочу. Ви підтвердили мої думки, дяки! :)
    щось як на першому фото @fiesta
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    але може краще без важкої чолки? :girl_blush2:
     
  11. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    а як?
    в мене з чолкою все якісь непорозуміння. не лежить вона нормально і все. от думаю як буде довга і важка, то буде "триматися купи"?:girl_in_dreams:
     
  12. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    може запустити чолку, зробити так як на першому фото. А як Вам взагалі без чолки?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Мені всі фото сподобалися, тільки останнє трохи викликає сумніви. Така гривка модно і класно виглядає, але далеко не всім пасує. Моя подруга має овал лиця навіть подібний до моделі на фото, і то ця стрижка виглядає як перука. А іншій - пасує ідеально, і виглядає дуже природно..
    Думаю, в усіх варіантах, крім останнього, буде, з останнім треба буде побавитись, щоб лежала ідеально.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    100%. не підходить однозначно.
    тим більше взимку(шапка і т.д) і ще й з моїми кнопами нема часу ту красу вкладати, та й не вкладеться моє "дротяне" волосся так гарно
     
  15. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    ой, в мене високий лоб. тому дуже рідко ходжу без чолки, бо мені так не дуже добре:connie_pull-pigtail . хіба на відпочинку, щоб лице засмагло однорідно
     
  16. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Дуже Вам дякую за ідею "полегшення" силуету голови :ThankYou:
    Я велика противниця чолок, з якими проходила 25 років і які робили мене ще круглішою :girl_blush2:
    За пару років відпустила нарешті чолку, але чогось бракувало образу, якраз цієї легкості, про яку Ви згадували (щастя, що я прочитала Ваш допис :girl_dance:). І от сиджу я у перукарні вчора, і згадую про "полегшення" голови і довгу чолку. Кажу це їй, а вона каже - я так і планувала робити, ще минулого разу, але Ви ж не хотіли. Тому у мене зараз довге волосся, але з такою довгою чолкою, яка дуже легко лягає по волоссю і ніякої мороки з нею немає :girl_in_love:
     
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Хелп мі :girl_flag_of_truce:
    Хочу обстригти волосся. Багато :girl_crazy:Мене "усьо достало" і вирішила я чи не перший раз в житті "обчикрижити" побільше :girl_haha:
    Зазвичай я отака

    Обличчя чи то овальне, чи то прямокутне. А волосся тонке і пряме і ще геть не піддається вкладанню :girl_in_dreams: Але захотілося мені експериментів :girl_crazy:Що хочу незнаю... Може той же каскад як на останніх фото, тільки зі значно коротшим нижнім волоссям?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  18. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Ой краще не ріж. Я теж коли мені довге набридало, то стриглась, а потім довго і нудно знов відпускала. А ще якщо в тебе так важко піддається вкладанню, то явно буде важко, та ще й каскад... Хоча якщо дуже хочеться, я сама знаю, що підстрижешся рано чи пізно)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    От сьогодні вранці встала і зрозуміла що усьо, стрижуся.
    Чи то яке каре зробити? Я взагалі в стрижках не орієнтуюся :girl_blush2:
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 3 Січень 2016
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  20. Siania

    Siania Love Life

    Дуже гарно так! Я б Вам радила каре подовжене, але без гривки, а проділ на бік. Гривку треба вкладати, і добре коли вона густа, якщо волосся тоненьке, такого ефекту не буде.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1