Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем loreniya, 21 Жовтень 2010.

  1. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Катруся, у Вас забагато волосся біля обличчя, а воно маленьке з дрібними рисами, отже треба відкрити, забрати волосся від лиця... якщо Вам личать холодні кольори, то рудий я б не радила, тоді ліпше міліровку чи колорування з холодними відтінками
    і трішки яскравіший макіяж :) а ще... засмага:girl_blush2:
     
  2. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Напевно, буду обрізати свої коси, бо вже порядком набридли, та і незручно. Нормальних фото з розпущеним волоссям не знайшла, тому для прикладу виставляю ці.
    [​IMG][​IMG]
    Коротше кажучи, коса до дупи, розпущене - трохи нижче. Само по собі трохи в'ється, але додаткові хвилі через те,що сплю з косою, інакше зранку не розчешуся.
    Може, щось порадите?

     
  3. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

     
  4. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Чортеня, я підстриглась під каре, тепер запускаю довге. З коротким мене вистарчило на рік...коротке треба вкладати постійно, тому з ним ще більше мороки, ніж з довгим. І ще - з коротким волоссям, на мій погляд, жінки виглядають старшими по віку, ніж з довгим.
    Хоча у вас овальне обличчя, тому будь-яка зачіска вам буде до лиця. Можете спробувати себе з прямою гривкою, але її , знову ж таки, постійно треба правильно вкладати.
     
  5. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Шкода, але реально незручно, та і маю підлу підозру, що частково маю проблеми з шиєю саме через довге волосся. Важке воно,зараза :)

    Ну чесно вам скажу на такі кардинальні зміни теж не готова, хіба дійсно зроблю кучеряшки то доведеться обрізати :)) Коротке мну напевно не світить, бо таки треба укладати, а я лінива до чортиків :girl_crazy:
    Думаю, щось до лопаток, може сходки зробити, не знаю. так щоб і гарно, і зручно, і мороки мало :))))
     
  6. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Чортеня, підозрюю, що у Вас волосся такого типу як у мене, а я стіки стрижок перепробувала, що висновок один - лише довге)) правда до лопаток ... зробіть собі гривку косу, набік, так, щоб і не зовсім чоло прикривала, а саме волосся можете підстригти до плечей наприклад, і філірувати... кардинально у вигляді ніц не змінить, але полегшить "ношу")))
     
  7. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Ти що? Я памятаю твої коси ще з Універу, їх не можна обрізати! І з коротким стільки мороки. Мені зара густу гривку вистригли, то раніше могла розчесатися і йти, а тепер мушу вкладати.
    А про шию - порадься з лікарем чи таке можливо.
    Я би радила спочатку до пояса обрізати, а там видно буде.
     
  8. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Згодна з Consuelo, гривка аж проситься. А от довжину, мені здається, можна було б і залишити, якщо зробити низ охайнішим, наприклад підрівняти, тоді й густина волосся буде більш помітною.
     
  9. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    справа не лише в естетиці, а у здоровї... у мене колись такої ж довжини було волосся - навантаження доволі значне на шию
     
  10. Snigurochka

    Snigurochka New Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Chortenia я вас бачу так:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  11. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    останнє фото, думаю, не для повсякденного життя... та гривка буде заважати постійно... постійно буде хотітися десь її за вухо... в результаті, заколочкою і відпускати... а на фото завжди все гарно :)
     
  12. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    з незвички таку гривку непросто носити.
    я думаю, вам лице не треба закривати, у вас делікатні витончені риси - а багато волосся на лице - занадто вас закриє.
    якщо вже дуже приспічило (бо насправді шкода), то для початку пропоную обрізати до лопаток - легше буде носити, особливо розпущене, зміниться образ. але кардинальних змін в догляді не потребує - бо до цих змін трохи важкувато звикати.
    можна полегшити низ філіруванням чи як там. як на першому фото з допису 100.
    а на таку довжину можна і з кучеряшками експериментувати (я так підозрюю на довге волосся і кучеряшки донизу тягнуть, не дуже тримаються) - тоді буде легше рішення прийняти про хімію )))
     
  13. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Мабуть, таки обстрижу десь до лопаток. З гривкою навряд чи експериментуватиму, і незручно, як на мене, і вкладати доведеться. Думаю, зробити ззаду не рівно, а ніби +- трикутничком
     
  14. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Фото справді класні! Правда №3 треба постійно вкладати, №2 - доволі кардинально, а от №1- для початку ідеально (не надто оротко і доволі природній вигляд= менше часу на укладку).
    а коли заскучите за довгим - то завжди можна відпустити довше...
     
  15. Snigurochka

    Snigurochka New Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Ось ще декілька стрижок, що тобі мають пасувати:

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    ---------- Додано в 22:07 ---------- Попередній допис був написаний в 22:05 ----------

    І ще,я б тобі радила освіжити колір волосся, зробити його більш яскравим, блискучим. Фарбування, тонування або виділення окремих пасом волосся цікавим відтінком. Я не бачила добре твоє обличчя, але здається тобі підуть шоколадний, золоисто-карамельний відтінки.:girl_dance:

    ---------- Додано в 22:10 ---------- Попередній допис був написаний в 22:07 ----------

    [​IMG]

    ---------- Додано в 22:11 ---------- Попередній допис був написаний в 22:10 ----------

    з цих тобі має підійти 12,8 та 4
     
  16. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    мені дуже подобається або пряме волосся, або крупні "хвилі"(не локони). Тому хорошу праску я вже маю, але якщо на щодень ношу переважно пряме волосся, то десь на вихід хочеться чогось святковішого...:girl_dance:
    Тому хочу вас запитати, хто знає яким чином можна зробити такого типу зачіску(маю на увазі саме хвилі з волосся):
    [​IMG] [​IMG]
    Одного разу питалася своєї перукарки, то вона сказала що то потрібен якийсь спеціальний пристрій. Хтось знає як він називається і виглядає?
     
  17. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    якщо не помиляюсь, то таке [​IMG]
    принаймі, моя подруга-перукар таким крутить.
     
  18. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    і дійсно виходять хвилі, а не локони?
    бо виглядає як звичайна плойка з якоюсь пружинною насадкою...:girl_spruce_up:
     
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    такі хвилі на праску якраз і роблять. Але то вам би побачити як перукар робить, бо пояснити важко. Праску треба тримати закритою і брати волосся починати від коренів і намотувати на прасочку спірально.....але то треба побачити:)
     
  20. Milady

    Milady Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    мені на фотозйомку "крутили" волосся так, як на першому фото, ось такою плойкою[​IMG]