Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем loreniya, 21 Жовтень 2010.

  1. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Недавно якраз з подругою мала про це розмову. І в мене, і в неї раніше була гривка. Але ми її успішно відростили і не можем натішитись :) вона сама перукар, мала свій салон в Німеччині і зараз працює перукарем в дуже хорошому салоні в Америці. Так от, ми дійшли висновку, що гривка популярна по іншу сторону океану, у європейців. Американські жінки гривки практично не носять. А якщо носять, то це так звана "відрощена" гривка. А чи це модно? Не знаю. Але гривка, на мій смак, додає провінційності. Більшості жінок, яких я знаю, було би краще без гривки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  2. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    загуглила таке
    девушка с челкой или без - Пошук Google

    Ну і якщо чесно -- то не можу сказати, візьмімо до прикладу відомих -- як краще із чи без. Гарний макіяж -- і байдуже є гривка чи ні.

    Але я таки спробую відростити. Не знаю, що з того вийде. Якщо ще взяти до уваги, що в мене дуже сиве волосся і постійно портібно підфарбовувати. Чолка то трохи приховує
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я постриглась. Неочікувано. Хотіла постригти в перукарні кінчики волосся, а коли майстер взяла в руку ті жалюгідні тонюські пушинки, то сказала впевнено: ріжте.
    У мене вже закінчились ті всі годувальні полисінння - і почало рости нове волосся. Але його довжина була неспівмірною з загальною. І я вирішила "почати спочатку". Така стрижка, як зараз (рівне подовжене "каре" на косий проділ) у мене була на 30 тижні з Сергійком. А шикарне довге волосся було всього за 2 роки. Так що до круглої дати відросте :)
    Бо довге волосся я люблю у форматі коси. А коса не має бути товщиною з палець.
    Отакі-то зміни :)
     
    • Подобається Подобається x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Теж таке давно зауважила:girl_smile: Чула що професійним можелям взагалі забороняють чолку стригти. А в житті дійсно в більшості вона є. Кажуть що тому вона і "простить", що в кожної є і деяких молодить, а кдеяких справді "простить") А перукарі, до речі, мені теж її стрижуть, таке враження що вона їх обов"язковий елемент (як філірування у деяких:girl_crazy:). А ще таке замітила - як прихожу з гривкою, чи з відросшою трохи, то мені її точно підрівнюють і кажуть що "вам гривку треба", а колись прийшла без то кзали "в вас гарне чоло і лице, гривки не треба" :girl_smile:І я теж з нею ходжу, але періодично відрощую, особливо влітку). Теж планую якось радикально її відростити - але тоді мені треба робити світліший колір волосся і довжину більшу відростити:d23: В неті вщзагалі холівар був між тими хто "за" чи "проти" чолки :girl_crazy: Кстаті, гляньте - переважна більшість голівудських відомих актророк і відомих моделей ходять без чолки.
     
  5. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    і з довгим волоссям :girl_smile:
    Ось цей аргумент наводив мені мій колишній хлопець, коли переконував, що мені без чолки буде краще (щиро дякую йому за це :girl_dance:). Я вже десь писала, що 26 років ходила з чолкою, тепер дивлюсь на фото, аж смішно стає :))) Моє кругле обличчя вона робила ще круглішим, а я чомусь думала, що навпаки :dash1:
    Правда, відрощення чолки процес тривалий і потребує терпіння :girl_emo:
     
    Останнє редагування: 4 Лютий 2016
    • Подобається Подобається x 2
  6. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    В мене таке саме. Короче відпускаю дальше довге велосся

    Надіслано від мого LG-D686, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Roska

    Roska Member

    Я років 7 тому псіханула і постригла чолку. На роботі мені казали що я раніше виглядала на 18 років, а з чолкою на всі 16))). Кожного місяця приходилось бігти в перукарню підстригати її, і з кожним місяцем до чолки забирали все більше і більше волосся. Зараз я чолку відростила, та й волосся в мене зараз довге досить(економлю на перукарях:girl_wink:) Чоловік проти щоб я стриглась, і мама дуже тішиться коли я косу заплітаю. А мені так деколи хочеться обстригтись...
     
  8. Siania

    Siania Love Life

    Нарешті я змінила колір волосся! 10 років була шатенкою!
    Ось що вийшло
    IMG_20160220_164739.jpg IMG_20160220_164534.jpg
     
    • Подобається Подобається x 23
    • Зе бест! Зе бест! x 11
    • мімімі мімімі x 1
  9. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  10. Siania

    Siania Love Life

    Дякую! То щось таке, вже забула як називається. Корені темні, висвітлення супрою, бо нічого моє чорне волосся не брало((
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Головне, що результат хороший, навіть дуже судячи по фото:girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Насправді, дуже класно. А не підкажете де саме і у кого робили?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Siania

    Siania Love Life

    Дякую, насправді воно на фото дуже червоне, в житті більш руде, але не таке яскраве :)
    Робила в дівчинки на Джерельній. Там візажисти і перукарі собі самі винаймають і творять красу, відповідно ціни адекватні :)
    Конкретнно пишу Вам у відгуку.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    ваааууу, круууто, я обожнюю такі кольори. Сама мрію про такий колір))))
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Liv

    Liv Member

    Ну то ви чоловіку пояснюйте, що навіть з довгим волоссям, все-одно потрібно підрівнювати, освіжати зачіску, зрізати посічене волосся... ;)
    а там може десь і на весну підстригтись, образ змінити вдасться)))
     
  16. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Дівчата, допоможіть порадою.
    Дано: коротке, густе волосся, що трошки в'ється. Обрізала десь півроку назад. Виглядає, як шапка. Порадьте, яку стрижку можна було б зробити? Чи змиритися і відрощувати знову довге. Чи зробити стрижку і відрощувати? Якщо що, руки до укладки ростуть з дупи. І бажано, щоб можна було збирати в хвіст вдома.
    Зараз виглядаю отак:[​IMG]
     
  17. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    вже собі вас уявила)
    легкий каскад біля лиця і відрощувати, щоб було де розігнатися
    виглядає що ваша оптимальна довжина хоча б до лопаток
    гривки не треба
     
  18. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Ну от так і було, але ще каскадом по цілій довжині. Але дьорнуло щось міняти :))
     
  19. катенок

    катенок Well-Known Member

    Дівчатка, три місяці не фарбувалася,бо страшенно лізло волосся після вагітності.А тепер думаю.., може то і не треба...може повернутися в свої кольори,бо я вже блондинка років 8..(висвітлювання, мілірування, тонування. але все блонд). Що скажете?Фото пару днів тому.
    20160710_123801.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Мені ви світла подобаєтесь, може спробувати якусь нову технологію - балаяж, дати світлі бліки, чи легкий перехід від затемнених коренів до світлішого? Бо просто темніший колір думаю вам не так добре піде, а світлий, якийсь пшеничний "освіжає" лице.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2