Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем loreniya, 21 Жовтень 2010.

  1. катенок

    катенок Well-Known Member

    Ну так,освіжає,це при тому,що я косметикою не користуюся зараз взагалі.Щось всі мене тільки світлою і уявляють..
     
  2. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Я вас ще уявляю шоколадною, якоюсь такого кольору капучіно, але то має бути холодний тон, тоді треба буде точно більше косметики, очі більше підводити, та й віку то вам напевно додасть. А з світлим ви свіжо і добре виглядаєте. Єдине, я б не радила засвітле, платинове, майже біле волосся, з ним теж бліді будете, і волосся пересушується від тих кольорів. Тому середьо-світле волосся вам піде. Або медове, якесь може таке колорування зробити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Rona

    Rona Мама-йожик

    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Дівчатка, хочу нову зачіску. І то не просто нову, а хочу кучері, хоча в мене ідеально пряме волосся, і колір такий вогяний. От чи не занадто то для мене?
     
  5. Rona

    Rona Мама-йожик

    Чо зразу здуріла? То нормально для жінки. У Вас коротка гривка? Чомусь слабо уявляю кучері по сусідству з такою гривкою. Спробуйте накрутіться чи в перукарні хай накрутять. Колір волосся можна змінити, лиш з рудого потім важко виходити і чи то Ваш колір, теж питання.
     
  6. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Гривка коротка, але відросте буквально за кілька місяців. Тільки не впевнена чи пасуватиме мені без гривки. А руденькою я була в юності, гарно було.
    Може хтось ще щось порадить?
     
  7. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея


    Зараз отак
     
    Останнє редагування: 9 Серпень 2016
  8. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Стрижка вам така як є пасує, і з гривкою гарно, вона багатьох молодить. А от з кольором, то вживу треба дивитись, але виглядає що шкіра в вас рожевувата, а рижина то все підсилить, тому в рижий, ще й яскравий, я б не радила переходити. Але можна щось з шоколадної палітри, такої світлішої ніж в вас спробувати, або пасма якісь світліші зробити (але все більш в холодній, не жовтій і рижій гамі). Про кучері - дійсно спочатку сробуйте накрутитись на бігуді чи плойку, подивитесь чи вам пасуватиме. Але хімія волосся нищить, та й доведеться щодня накручуватись щоб гарно було, і може не дуже підійти. А от з прямим при бажанні можна завжди накрутитись, мені подобаються крупні локони, і жодних проблем для волосся. Але то вам вирішувати:girl_smile: Може хтось ще інакше щось порадить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Rona

    Rona Мама-йожик

    Мені видається, що Вам би було краще без гривки. Обличчя би відкрилося, бо зараз половина його закрита. Така собі "закритість" виходить. Думаю, що без гривки і гарні крупні хвилі було б дуже гарно і вишукано.
    --- дописи об"єднано, 10 Серпень 2016 ---
    Щось таке маю на увазі
     

    Вкладення:

    • image.jpeg
      image.jpeg
      Розмір файлу:
      77,7 КБ
      Переглядів:
      155
    • image.jpeg
      image.jpeg
      Розмір файлу:
      55,7 КБ
      Переглядів:
      151
    • image.png
      image.png
      Розмір файлу:
      322,2 КБ
      Переглядів:
      163
    • Подобається Подобається x 5
  10. Altera

    Altera зачарована птуха

    ото власно - яскравий рудий лиш молодим і пасує - з віком він дуже підкреслює усі недоліки шкіри
    (сама відмовилась від тої ідеї, хоча довгий час виношувала:)
    А от що стосується гривки - теж постійно робила хоч мінімальну,ріденьку, а останній часом (вже досить відросла) мені все більше людей кажуть, що без неї краще. Але то так важко, як волосся лізе в очі! Я не звикла, воно мені заважає...не знаю, чи надовго мене вистачить:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Rona

    Rona Мама-йожик

    Можна буде з часом за вухо закласти )))
     
  12. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    та же фігня) У мене зараз рекорд -- вже майже до підборіддя, то за вухо трохи закладається. Чомусь думала, що не зможу відростити, бо все життя із чолкою і як тільки хотіла відростити -- воно мені дико заважало, от обрізала. Тепер от тримаюсь)
    --- дописи об"єднано, 10 Серпень 2016 ---
    Ото минулої осені
    --- дописи об"єднано, 10 Серпень 2016 ---
    А то вчора
     

    Вкладення:

    • IMG_3259.JPG
      IMG_3259.JPG
      Розмір файлу:
      112,2 КБ
      Переглядів:
      159
    • 20160809_155742.jpg
      Розмір файлу:
      622,9 КБ
      Переглядів:
      91
    • Подобається Подобається x 2
  13. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Я гривку теж то стрижу, то відпускаю)) Багато років з нею, якось звикла, але багато хто каже що мені без неї теж добре, обличчя елегантніше і відкритіше. Тому роблю таку, щоб можна було по різному вкладати (трохи бокову). А може ще відрощу її зовсім, але тоді якщо зачіски типу хвоста мені дуже "прилизаними" виглядають. Але то діло звички напевно:girl_smile:@Rona пригадую ви теж мали раніше гривку, а зараз відростили, не було бажання знов її відстригти?
     
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    Було, я навіть опитування в ІГ влаштувала))) і добре, що не стригла. Софт Ґамінам краще без гривки. І я то побачила, коли підстригла довжину усього волосся. Відсутність гривки додає салонності, мені це підходить.
    Можна зібрати волосся в хвіст і не зализатись, точно-точно :)
     
  15. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А Класикам як ліпше?
     
  16. Rona

    Rona Мама-йожик

     
  17. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    і я з питанням про гривку.
    все життя ходила отак

    зараз відростила маю таке

    довжина гривки зараз дозволяє закласти її за вуха. і тоді на передньому плані мій високий лоб.
    питання-залишати най росте, чи таки вернутися до короткої гривки? порадьте,а?:girl_blush2:
     
  18. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Khrystik мені подобається як на першому фото є :girl_smile:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 1
  19. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Взагалі то високий лоб то є гуд. То якраз при низькому рекомендують чолкк. Я голосую за 3 фото і 2 фото
     
    • Корисно Корисно x 1
  20. Altera

    Altera зачарована птуха

    у мене той...вуха клапавухі...не тримається:)))
    а я навпаки спостерігаю, що гривки найбільше пасують високочолим - там є де розгулятися:)
    мені теж з гривкою більше подобається - молодше виглядаєте..бешкетніше:)
     
    • Подобається Подобається x 1