Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем loreniya, 21 Жовтень 2010.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Так як є на фото, то вам дуже гарно. І з пухнастим теж.
    А вам ніхто не казав, що ви схожі на одну з героїн серіалу Абатство Даунтаун?
    Леді Кармайкл. Ну "адно ліцо", чесне слово)))
    Вам і стиль такий певно пасуватиме, першої четвертини 20 століття. Ар нуво, ретро, джаз і т.д. І стрижка ваша дуже в тему...

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    @Dominika , дякую за комплімент :girl_blush2: Аж закортіло серіал подивитись :) Мама теж сказала, побачивши стрижку, що я схожа на жінку десь з часів «сухого закону» : джаз, сигаретка в мундштуку і нелегальний алкоголь, значиться :) Правда, не дуже уявляю собі, як той стиль в одязі адаптувати до сучасності, але мені таке дійсно подобається.
    Словом, з зачіскою, дякуючи вам , я заспокоїлась :girl_smile: Тепер задумалась над гардеробом :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дівчата, а є у Львові салон-перукарня чи щось в тому ролі, де можна було б приміряти різні перуки? Надумала кардинально змінювати стрижку (і то вже! :girl_crazy:) але було б добре "приміряти" чи пасуватиме :)
     
  4. Louth

    Louth Well-Known Member

    Колись давно на "Добробуті" в магазинчику перук дозволяли за невелику оплату приміряти їх. Спробуйте знайти такий магазин і домовитись
     
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Є онлайн-сервіси для підбору зачіски :girl_wink:можна там побавитися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    @Akina, а покажіть ті сервіси).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    • Подобається Подобається x 2
  8. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    скоро весна(сподіваюся) і мене потягнуло на пригоди-думаю підстригтися.
    щось типу каре з чолкою. але 1. треба не складне у вкладанні, бо 2. волосся в мене густе і жорстке як дріт:girl_crazy:
    сподобалося таке
    1.jpg
    було в мене колись отаке. я б тільки коротше зробила. норм чи краще не треба?
     
    • Подобається Подобається x 3