Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем loreniya, 21 Жовтень 2010.

  1. LinaD

    LinaD Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Мені такою подвійною плойкою крутили волосся на весілля. Чи сама б це зробила - не знаю. Особливо важко ззаду. Мені робили на мокрий лак (тобто збризгували лаком) і це тривало десь півтора години, тобто не можу сказати, що швидко. Якщо робити без лаку, то виходить дуже-дуже пишне волосся (я попробувала, але стала подібна на Пугачову))))))
    Ось так получилось в мене на лак.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 13 Січень 2011
  2. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Вирішила я змінити свою зачіску: набридло мені вже каре і усі його варіації, але найбільше колір волосся-чорний. Волосся в мене росте швидко, тому думаю, за шість місяців відростити...
    Надумала я собі таке (колись я вже таку мала довжину, виглядало досить не погано, але з чорним волоссям). Але не знаю, чи вийде мені перефарбуватись з чорного... піду до свого перукаря, можливо щось порадить.
    [​IMG]
     
  3. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    але ж Вам напевно прийдеться кожен день укладку робити...:girl_spruce_up:

    ---------- Додано в 14:14 ---------- Попередній допис був написаний в 12:55 ----------

    Намагалась я сьогодні зробити хвилі своїм звичайним плоским утюжком, звітую що в мене вийшло:girl_spruce_up::
    [​IMG] [​IMG]
    На сьогоднішню погоду така вкладка мені якнайбільше підходить, бо при вологому повітрі чи дощі, моє волосся всеодно буде витись чим би я його не вирівнювала!
    п.с. дякую дівчатам за поради! сама б в житті не додумалась!:girl_bye:
     
  4. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Я вже звикла, бо роблю укладку часто, тому тут думаю проблем не буде:)
     
  5. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    ЗАРАЗ МАЮ ДОВГЕНЬКЕ ВОЛОССЯ, АЛЕ ДУЖЕ ХОЧУ ПОСТРИГТИСЬ КОРОТКО,І ПОФАРБУВАТИСЬ В ТЕМНИЙ КОЛІР БО ЗАРАЗ БЛОНДИНКА, АЛЕ НЕЗНАЮ ЩО З ТОГО ВИЙДЕ!!)

    фото чуже [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 8 Лютий 2011
  6. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    це ваше фото?? вам таааак гарно блондинкою і зачіска гарна, киньте мо ще якесь фото:girl_yes:
     
  7. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    мабуть ні. бо бачила фото тут. це мабуть стрижка яку
    TUCR хоче зробити. Я так зрозуміла.
     
  8. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Ні фото не моє!!
    Так ви зрозуміли правильно, хочу таку стрижку!!але незнаю чи буде добре!!??))
     
  9. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Мені здається, що вам було б гарно з такою стрижкою, але колір - блонд, чомусь не бачу вас з темним:girl_nea:... Мені самій така стрижка подобається, вам було б гарно з таким об"ємчиком біля коренів.
     
  10. Капризуля

    Капризуля Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Я вчора вчилася робити кучері за допомогою прасочки. Правда, не на собі, а на сестричці :girl_crazy: Виходило прикольно. Але поки я накрутила все волосся, то локони повипрямлялися:girl_sad: дівчинка з ютубу кожен завиток збризкувала якимсь спреєм, в нас вдома нічого подібного не знайшлося. Зацініть:d23:

    [​IMG]
     
  11. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Дана стрижка, на мою думку, Вам пасуватиме, але я Вас також бачу лише блондинкою.
     
  12. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Стрижка супер! "БОМБА" ,а от темний колір вам не раджу!! Вам чудово пасує блонд!!!!:girl_dance:
     
  13. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    І я за блонд, залишайтеся блондинкою, а пофарбуватися завжди встигнете, стрижка класна колись схожу мала
     
  14. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    обов"язково наважтесь! це того вартує. я собі роблю і дуже гарно виходить, а ще як порозділяти гарно локони і підлакувати - то взагалі як в Голівуді. довго трохи і важко, але краса требует жертв))
    в мене вони довго тримаються, навіть на другий день, коли розчесати, то такі гарні м"які хвилі...
     
  15. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    О це вчора підстриглась, але не так як на фото, але коротко, а нині маю фарбуватись це небуде темний але не блонд, спробую, якщо щось то перефарбуюсь.Зроблю фото виставлю.Всім дякую за підтримку!!!))))
     
  16. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

     
  17. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Стрижка загалом мені подобається, а от колір узагалі нетой що мав бути, якась жовта, і трошки чолка закоротка, але то нестрашно відросту!!!!!
    [​IMG][​IMG]
     
  18. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Виглядаєте дуже гарно:) але чомусь стрижка мені не схожа на ту, яку ви виставляли, чи то ви передумали?
     
  19. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    я передумала бо незнала як буде з коротким!Бо там коротша стрижка, а мені щось так спершу неподобалось якась старша зробилась!
     
  20. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Послухалась вашої поради і все таки перефарбувалась у світлий колір!!!)))ДЯКУЮ ВСІМ!!!