Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем loreniya, 21 Жовтень 2010.

  1. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    шатенка
    [​IMG]
    блондинка
    [​IMG]

    ---------- Додано в 10:17 ---------- Попередній допис був написаний в 10:13 ----------

    вже залила нові фото!
    Вибачаюся, думала, що вже готові проканають. а не вийшло...:girl_haha:
     
  2. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Лідочка! Ви така різна на двох фото!!! Блондинкою я б вас не впізнала ;) Може зарахунок гривки...

    ---------- Додано в 17:23 ---------- Попередній допис був написаний в 17:17 ----------

    Пи.си. Ви дуже цікава в світлому кольорі :)
     
  3. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Та вже багато мені народу казало, що треба заново на білий помалюватися...
    Але як згадаю оте постійне підфарбовування коріння, капець...
    А взагалі мала дике бажання зробити завивку і стати рудою! Але чоловік не зрозуміє того вчинку, тому не ризикую.... поки що....
     
  4. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    такс потребую допомоги: не знаю, що можна із собою зробити
    була така [​IMG][​IMG]
    а зараз така: [​IMG][​IMG]
    хочу щось змінити, але не надто кардинально..
    чекаю Ваших думок:girl_yes:
     
  5. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    мені найбільше ви подобаєтеся на останньому фото Левандівки, може просто чуть коротше зробити, бо з дітьом треба зручну стрижку.
     
  6. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    мені теж,на останьому фото подобаєтесь,але я б відростила чолку трошки і зробила навскіс і рвану,(не просто косу) і можна як пише Лейла на затилку вистригти небагато,ну вообщес я б робила щось таке рване,асиметричне,бо в Вас виразні риси обличчя,великі очка,губки а асиметрія це все гарно "препаднісьот".во
     
  7. LadyLand

    LadyLand New Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    вам дуже гарно з каре, зачіску можна не міняти - вам надзвичайно пасує.
    я б радила вам, якщо звісно маєте хоч хвильку часу, робити укладочку мінімальну на щіточку, або фен-браш. Ідеально рівне каре зробить вас клеопатрою.
     
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    napoleona, я би Вам казала довжину дуже не рухати, а просто надати волоссю форму, і з лиця його не забирати, бо якраз прикриває всьо, шо тра
    на останній знимці виглядаєте певно на років 10 молодшою, ніж на 1-й, і все через мейк і зачіску
    невім чи колір волосся насправді різний чи одинаковий, а просто освітлення інше, але гляньте, як файно Вам в теплому відтінку на останній знимці
    нащо Вам ті брудні холодні кольори, якщо Ви розцвітаєте з теплими? :girl_smile:
     
  9. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    всюди той самий, то всьо освітлення:)
     
  10. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    І я так думаю! Вам треба зробити класну стильну стрижку, але зберегти довжину!
    На останньому фото Ви дійсно дуже ніжна та мила!
     
  11. Steba

    Steba Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Перечитала весь форум і вирішила звернутись до Вас.
    У мене довге, фарбоване в шоколадний колір волосся, десь до лопаток з гривкою. Але такий безлад на голові, ніякої форми. Що користі від тої довжини як нема вигляду. Місцями в"ється. Ходжу з хвостиком. Одним словом катастрофа. Самій не приємно, не кажучи про чоловіка і друзів. Хочу стрижку на сухо, з корекцією довжини. Не кардинально коротку, але стильну і по віку. Мені 35. До кого краще піти??????? Хто мав таку проблему з вибором майстра???Порадьте будь-ласка.
     
  12. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    як можна гарно зібрати волосся, середньої довжини, але не в звичайний "хвостик" ? Бо в мене або розпущене, або затягнуте в тугий "хвіст", а хотілось би чогось цікавішого на кожен день:girl_spruce_up:
     
    Останнє редагування: 12 Січень 2012
  13. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    На Ютубі знайдіть Александру Эдельберг, там є ряд її відео, зачіски прості та елегантні, самі зможете робити.
     
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    мала схожу задачку, як Ви :)
    тільки я не думала до кого йти, бо майстер в мене перфектний, але йому задачу треба поставити чітко, тоді він її виконає бездоганно
    думала довго... в решті прийшла до висновку, що мені лише кінці мого волосся не нра, тобто з нижнім краєм треба щось придумати
    в результаті маю довге каре (шия не відкрита), трохи видовжене біля обличчя, акуратно і стильно - саме те, що я й хотіла:girl_spruce_up:

    і ще, рішила, що це лише волосся... а воно має здатність відростати, що би я не придумала
     
    Останнє редагування: 12 Січень 2012
  15. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    Gestija, я, коли ще мала довше волосся, знайшла дуже кльовий вихід з цієї ситуації:

    [​IMG]

    Зараз такі заколки є багато де в продажі, до кольору, до вибору.
     
  16. Virner

    Virner Well-Known Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    Я от завжди перед стрижкою почитаю в неті поради щодо форми лиця, актуальних зачісок і т.д. А от коли "приміряю" до себе - розумію, що не моє. Мабуть, ще не знайшла саме того майстра. От зараз відростила ту довжину з якої можна творити, обрала декілька стрижок, але от боюсь, як воно буде на мені виглядати:girl_spruce_up:
    Хочу щось таке

    Але мої щічки не дуже дозволяють мені "розфантазуватись":girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 13 Січень 2012
  17. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    дуже-дуже багато простих і складніших зачісок від Лілі Даркмун - як на мене - то цінна кладовка з нормальними інструкціями.
    цікаво, але вона на комусь робить і незнаю чи я би всі її зачіски сама збацяла. дякую, бум пробувати!

    і оце - булька по простому - давно один з моїх фаворитів. особливо коли спекотно, голова не ідеально свіжа, мало часу чи просто хочеться елегантності
    http://www.youtube.com/watch?v=V68KV5UnjPI
    http://www.youtube.com/watch?v=I13J7ArHTkM
    в останному - це 2гий спосіб завязування - виглядає гарніше і зручно... там просто детальніше що і як робити треба.
     
  18. Virner

    Virner Well-Known Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    Моя сестричка часто робить таку ж зачіску, справді легко і цікаво. Але то, мабуть, треба потренуватись, у моделі на відео все так акуратно, просто і легко... Мені часом звичайний колосок важко собі заплести, особливо якщо давненько цього не робила.
     
  19. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    дайте свою знимку... бо оті щічки радять поки 2 варіант, з того що пропонуєте, але далеко не факт, що воно прикриє, а не округлить ще більше...
     
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    А мені отакі подобаються укладки для довгого волосся http://www.youtube.com/watch?v=eKNTJ-ZBcn4