Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем loreniya, 21 Жовтень 2010.

  1. Virner

    Virner Well-Known Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    Ось моє фото
     
  2. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    Такс, потребую поради, бо вже два дні мудрую і ніц не можу намудрувати
    Хочу щось змінити і не знаю що.
    Хто не знаю, моє волосся крутиться і стриглась я в основму однаково. Міняла лише колір волосся була отака темна
    [​IMG]
    Ось така руда вигорівша
    [​IMG]
    Була насичено руда , мідна (нажаль знимок нема).
    Зараз давно не фарбувалась і пів року як не стриглась. Хочу конче щось змінити. Колір думаю знову мідний. А от з стрижкою проблеми.
    Ну що порадите?
     
  3. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    Друге фото бомбезне! Я б просто дала більш насичений колір . Не знаю, яка у вас зараз довжина волосся, але його рухати - "только портить" !
     
  4. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    такий колір вам личить, мідного б не радила
     
  5. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    а чо рішили стрігтись? набридло? чи ще щось? яке настромлєніє зара?
     
  6. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    бажання до змін.
    Зараз ось така довжина (остання знимка)
    [​IMG]
    Колір мій відростає (русий), бо малий мав алергію на мої фарби, не малювалась. А тепер хочеться щось змінити.
    Кажете не стригтись? А щодо кольору?
     
  7. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    на морі знимка дуже сексі, направду треба трошки оживити колір, і підстригтись як було - короче, вертайте себе морську!!!!!!!! така класнюча!!!!!!! :girl_in_love:

    а рудий такий досить агресивний і навколишні так його й сприймають... (була рудою довго сама), але іноді є такий стан душі - рудий і все тут :)
     
  8. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки



    Ризикну дати свою пораду.
    Токво, мені здається вам слід трошки підрізати волосся, але не сильно, десь до плечей, або ж взагалі не чіпати, тільки не стригти сильно і колір як на мене пасував би трохи світліший ніж зараз. Може русявий?
     
  9. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    Дякую-дякую:girl_blush2:. Буду намагатись, :girl_blush2: ,але то так давно було:girl_in_dreams:.

    Та я до заміжжя постійно рудою була. А тепер щось знову бачу тягне. Дякую Буду думати :)
     
  10. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    мені подобається так як на морі, але з тим кольором, що є зараз ну і трохи підрізати, але не багато, і гарно вкладати кучері і дуже буде файненько
     
  11. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    Ой то так не просто...
    Колір як на морі, то трудно, бо він вигорівший. Від оригіналу відрізняється дуже. Треба щось пошукати.
     
  12. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    і я за те щоб ти освіжила колір і стрижку як на морі!!!)))
     
  13. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    і такий штучно створений тіпі вигорівший на сонці колір волосся називається бРонд (я не змилила в букві, погугліть), і то є дуже модньо і красіво
    тілько я невім який перукар вміє втнути таке, на разі мені не тра, то й не шукаю толком
     
  14. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    йой з тим бРондом і чого всі так тащаться:girl_in_dreams: мене то після літа так злить, що кінці і біля обличчя волосся світліше. ( волося на морі часто догори зачесую відповідно ті пасма, які при розпущеному обрамляють обличчя стають світліші) а то виявляється мода. хм
    і по суті, день через день думаю, що треба підстригтись і на наступний день забуваю...і так вже більше 3-х місяців. а трабл в тому, що хочу щось змінити, але довжину не чіпати і колір не чіпати і гривок не робити. короче ото все написала і заспокоїлась, треба просто піти і кінчики підстригти-освіжити:girl_haha:
     
  15. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    А я вже років зо три йду стригтись з наміром щось змінити, результат - підстрижені кінчики:) Раз пробувала чуть коротшу гривку зробити, але носила її на боки зачесану.
    Так хочу втнути якийсь експеримент і не хватає мені хфантазії, ні сміливості. "Зачіска" в мене з класу 7 напевне не мінялась і волосся не фарбувалось ні разу.
    Може і мені хтось щось нарадить (зараз виставлю фото в личках)
     
    Останнє редагування: 25 Січень 2012
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    геть як моє. але я не ношу проді посередині.
    давно давно 10 років тому теж носила коси ще довші в 1 лінію.
    а тепер - ношу стрижки на довго волосся - яруси, нижній найдовший або в лінію, або на зуб, на маківці часом коротко досить.
    але чесно- набридло.. певно буду мислити над зміною на весну.
     
  17. Steba

    Steba Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    Стрижка як на морі, однозначно. А колір я б коньячні відтінки спробувала ( не рижий).
     
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    таке певно буде
    [​IMG]
     
  19. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    Якщо це для мене, то скажу ще, що в мене форма обличчя трикутна і якщо верх робити об"ємний з високою-грубою гривкою, то якось не дуже на вигляд, схоже на НЛО:girl_crazy:
     
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

    то для мене:girl_haha: