Хочу поїхати в Карпати

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем nanap, 16 Травень 2007.

  1. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    І ми цих вихідних були там. Дуже гарне місце, відразу за перевалом, тому хоя і Закарпаття, але є гори. Були аж на двох річках одна гірська, де ловили форель, друга тепла де добре плавати - і всюди така травичка, як килим, діти босі бігали. Мало машин, чисте повітря, хоча баз і котеджів є трохи, але все-одно дуже тихе місце. Наш котедж був останнім, чути шум річки, з тераси чудовий краєвид на гори. І разом з тим "окультурено" - в кожній базі є кафе де смачно і відносно недорого можна пообідати, є качельки, батути для діток, тенісні корти.
    [​IMG] [​IMG]
     
  2. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати


    Ми були два роки тому. Це відпочинок (а радше навіть лікування) на любителя чи того, хто потребує. Місцева солона ропа дуже подомагає при певних захворюваннях, але в воду не раджу лізти навіть з найменшими ранками, бо пече немилосердно. І треба бути дуже обережним, щоб вода не потрапила в горло/ніс, бо результат може бути дуже плачевний...
    Якщо хочете їхати, шукайте житло з виходом на берег, в іншому випадку вхід на пляж платний, а враховуючи особливість води - після неї трба відразу в душ, треба платити ще за душ або брати з собою пляшки з водою. І ще не раджу їхати на базу з живою музикою. Ми жили за дві бази від такої, а музику чули так, що якби не повітря і не втома, точно би не спали.
     
  3. Harmony

    Harmony Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    І ми нарешті вибрались в Карпати. Відпочивали у Ворохті,чисте повітря,гарні краєвиди а ліси переповнені грибами. Навіть відважились на Говерлу полізти з чого були дуже задоволені.
    Поселились у гостинному дворі під назвою "Вишиванка"
     
  4. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    А що за база? Щось такої там не пригадую, хіба нова якась?
    А ми плануємо уже все літо вибратися на Говерлу (хоч вже не раз там бували). Минулого року навіть спеціально для цього під закриття сезону на розпродажі купили величезну палатку на дві кімнати. Ось ніяк не можемо її випробувати. Може на наступні вихідні виберемося, але боюся що буде купу люду там, бо все таки День незалежності. Але цього року туди обовязково попадемо, як не влітку, то хоч восени.
     
  5. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Повернулись нещодавно з надзвичайного відпочинку в Карпатах.
    Для цього ми обрали чи не наймальовничіше місце - село Космач, присілок Медвежий.
    Садиба на 12 чоловік з великою кухнею (електрична плитка, холодильник, весь необхідний посуд), їдальнею (в якій обідали чи вечеряли лише у випадку надмірно сонячної чи дощової погоди), теплою водою в душі, скромно та задбано облаштованими кімнатами першого поверху та розкішними кімнатами другого, альтанкою та гойдалкою біля хати, а також неперевершеними краєвидами довкола. Ще одна перевага - господарі - молоді, дуже відповідальні, уважні до гостей, не надокучливі та цікаві, живуть на сусідньому присілку.
    Єдиний недолік - відсутність, на даний час, мосту через потік Медвежий після сильної зливи, та майже відсутність дороги до садиби від центру села. Як висновок, Aveo занадто слабе авто для цих гір. Ось садиба
    [​IMG]
    а це краєвид з гойдалки (колисанки)
    [​IMG]
    Оскільки нас було 10 дорослих та 2 діток, кожен знайшов собі спосіб проведення часу до душі. Ми, наприклад трошки малювали
    [​IMG]
    ходили на полонину за горою Стерешора де чабани пасуть маржину та варять буц та вурду
    [​IMG]

    [​IMG]
    та купили собі кожен по одному такому "хлібчику". Смакотааа:girl_tender:

    Один день нас зачудував туманно-хмарною погодою
    [​IMG]
    інший мальовничим водоспадом в присілку Рушори
    [​IMG]
    Відпочинок потрохи перетворився на етнографічну експедицію, з відшукуванням, фотографуванням та занотовуванням (а також купуванням) рідкісних кептарів, давніх сорочок, постолів, сердаків. Але про це в іншій гілці.

    Час злетів непомітно. Нікому не хотілось звідти вибиратись та повертатись до урбанізованих джунглів.
     
  6. Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Дівчатонька, а щось максимально близько зі Львовом є щоб відпочити на природі? ЩЕ ближче ніж Славське, може біля Стрию? маєте інформацію? Бо моя маленька дитина ну зовсім поїздки виявляється не переносить.
     
  7. sv-ukraine

    sv-ukraine New Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Була декілько років у Солотвино, а цього року сестра їздила туди відпочивати. За 25 грн можна зупинитись в приватній хаті. Відпочивають в основному там сімейні пари, або люди старшого віку. Тому хто хоче полікуватись - то Вам туди. А для відпочинку, як на мене , занадто нудно...:girl_sad:
     
  8. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Нова, навіть вивіски немає, назви не памятаю, остання база перед дачею Медведчука.
     
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    може в чарівну долину? 40 км за львовом.
     
  10. kukusya

    kukusya Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    В селі Доброволя,за Стриєм.База відпочинку.Були там 4 дні,проживання в номері з туалетом та душ,умивальник.Дуже класна природа,тваринки різні у вол"єрах,качелі,горки.Дітям дуже весело,можна готувати на мангалі,а можна в барі-ресторані,навіть готують спеціально для дітей на замовленняТут деякі фотоhttp://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=42342&page=11А ось ще
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
     
    Останнє редагування: 18 Серпень 2010
  11. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Кукуся, а як там озеро, ви там плавали?
     
  12. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Там є два озера, наваіть три - одне окреме спеціально, щоб ловити форель, одне для купання з гіркою(гордо називається аквапарком) і одне на якому плавають гуси-лебеді і стоять котеджі.
    Є ще басейн. Але в Шепільській базі проблеми з місцями - треба наперед замовляти, бо вільних нема. До того ж вона не набагато ближче Славська - 70 км до Стрия + база 20 км. за Стриєм.
    За Городком трохи далі "Чарівної Долини" є ще "Шервуд" і в Судовій вишні "Сосоновий бір". І за Бібркою є ще "Узлісся" - гарна база, озеро, пляж але трохи ціни там зависокі.
     
  13. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    А хтось був на Фестивалі Бринзи минулого року?
    Хочу поїхати туди цього року. Думаю, чим туди добиратись. А може краще в тур-фірмі тур замовити?
     
  14. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    сьогодні вночі повернулися з трьохдневного відпочинку на Закарпатті. отож, мої враження і підсумки.
    їздили з жіночкою, яка організовує різноманітні тури по Україні. автобус комфортабельний, правда, на ньому писало "Ікс-фактор", всі, хто нас бачив, махав руками і свистів, а одного разу, коли сиділи в кафе, до нашого гіда підійшло кілька дівчат проситися на кастинг:girl_crazy:
    отож, день 1
    Маршрут: Львів - замок Шенборн (між Мукачево і Свалявою) - замок Сент Міклош (Чинадієво) - замок Паланок (Мукачево).
    Замок Шенборн, чи, радше, палац, тепер називається санаторій "Карпати" і відпочити у ньому може кожен бажаючий. а колись у ньому релаксував такий собі граф Шенборн, куди приїздив спеціально на полювання.
    [​IMG][​IMG]
    просто закохалась у той годинник:girl_in_love:
    [​IMG]
    також на території парку (до речі, дуже гарного), що біля теперішнього санаторію, - джерело краси. біля нього завжди повнісінько народу - всі хочуть бути гарними:girl_crazy:
    [​IMG]

    Замок Сент Міклош, або ж Святого Миколая у Чинадієво. повно історій, повно легенд, не скажу, що вразив надто, радше сподобалось те, що один закарпатський художник, який, власне, й проводив нам екскурсію по замку, за власні кошти проводить його реконструкцію. правда, аби відремонтувати його повністю, потрібно вкласти ще чимало коштів.
    також у Чинадієво варто відвідати церкву, яка знаходиться неподалік замку. у ній знаходиться дерево, в розрізі якого видно обриси хреста.
    [​IMG]

    Замок Паланок у Мукачево залишив найбільше вражень. його просто варто відвідати, слова не потрібні:girl_smile:
    [​IMG][​IMG][/IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]
    музИки на останньому фото грали неперевершенно - так і хотілося сидіти на замку і слухати музику...
    що таки варто ще додати, то те, що сувеніри і морозиво на замку порівняно дорогі. книга про закарпатську кухню там коштувала 65 гривень, я ж її купила в сувенірній крамниці біля "Деци у нотаря" за 45. але про "Децу" і день 2-ий напишу завтра, бо засипаю біля монітора - дорога була важка:girl_wink:
     
  15. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    продовжую свою розповідь.
    День 2
    Маршрут: Ужгород - село Середнє - Берегове - Хуст
    В Ужгороді відвідали Ужгородський замок. після замку Паланок номер 2, який мені сподобався цієї подорожі.
    [​IMG][​IMG]
    по Ужгороді гуляли мало, а саме місто дуже гарне, тому на його оглядини раджу виділити більше часу.

    далі. при виїзді з Ужгорода варто обов'язково відвідати колибу "Деца у нотаря". там надзвичайно смачно+кумедні елементи інтер'єру не можуть не підняти настрою:girl_wink:
    [​IMG]

    наступний пункт - село Середнє, а саме винзавод. вхід і екскурсія по підземелях, де знаходяться величезні бочки з вином, вартує 16 гривень, дегустація вина - ще плюс 18 гривень. в магазинчику, що при виході із заводу, можна придбати вино - смачне і справжнє. в середньому пластмасова півторалітрова пляшка коштує 30 гривень. стільки ж коштуватиме і стандартна скляна 0,7 - з етикеткою і всіма прибамбасами. є і дорожче - "Спокусниця" - біле десертне, воно вартує близько 100 гривень - через велику кількість нагород і т.д.
    [​IMG][​IMG]

    Берегове. там бажаючі мали можливість покупатись у термальному басейні. таке "задоволення" коштує 20 гривень за годину. довжелезні черги, бруднюча вода (чула зі слів, бо сама не ходила туди). плюс ього міста - дешевий і дуже смачний квас. величезний мінус - відсутність смітників. причому повна відсутність.

    далі - Хуст. але приїхали туди ми увечері, отож, про це місто - у дні номер 3:girl_smile:
    День 3
    Маршрут: Хуст - село Іза - Міжгір'я - озеро Сенивир - Гошів

    Хуст залишив по собі тільки позитивні враження. маленьке компактне містечко, з дешевшими цінами на квіти і вазони, аніж у нас. що вразило - так це великий квітковий магазин в центрі міста (як називається - не знаю). але у ньому так дбайливо ставляться до кожної квітки! плюс ціни на деякі вазони на 20-30 гривень дешевші, ніж у Львові. звідти привезла союі 2 гарнюнькі кактуси - в нас таких не бачила.
    осьо, власне, Хуст (краєвид відкривається з Хустського замку):
    [​IMG]

    село Іза славиься своїми виробами з лози. крісла, столи, шкатулки, кршики, сувеніри - того там на кожному кроці. важко себе контролювати, бо хочеться скупити всьо:girl_crazy:
    [​IMG][​IMG]

    Міжгір'я - надзвичайно красиві краєвиди, озеро Синевир - краса неземна! аби піднятися на вершину, де знаходиться озеро (а підніматися, до речі, довгенько) з кишені треба викласти 8 гривень, якщо з заїздом машиною - 50 гривень.
    [​IMG][​IMG]

    до Гошева, а саме у Гошівський монастир, приїхали близько 10-ої вечора. монахи спеціально для нас відкрили церкву. сама церква дуже гарна, ввечері підсвічується, всередині у ній є чудотворна ікона Матері Божої. територія монастиря створює якийсь такий чудний настрій, просто не хочеться звідти йти... дуже хотілося там залишитись, тож вирішила, що обов'язково найближчим часом повернусь туди. фоток, на жаль, звідти не маю.

    ось так. постаралась коротко викласти свої враження за три дні, проведені на Закарпатті. про ночівлю і харчування не писала, бо, думаю, то залежить від кишені людини: хтось за такі речі може викласти більше, хтось - менше.
    ось. словом, чекаю наступних мандрівок. далі буде:girl_wink:
     
  16. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    а ми вчора повернулися з Карпат. Були у Славському. Відпочили класно, не враховуючи деяких "але". Базу вибирали та бронювали по Інтернету. Замовили котедж на 5 сімей (закрита територія, своє подвір"я). На фотках все виглядало суперово, на ділі - трохи інакше. Кімнати малі за площею, без єдиної табуретки, телевізори не працювали...Двері скрипіли так, що всі сусіди чули)))) я вже мовчу про те, як скрипіли ліжка :girl_flirt: На ранок, ті , хто прокинувся пізніше інших, милися вже в холодній воді, бо запасу води не вистачило.... А саме гірше те, що відразу за огорожею тої садиби прокладена колія і кожних пів години туди-сюди іздить поїзд!!! Оце було певно саме гірше.... Але ми якось адаптувалися і гарно відпочили. Хоч ще раз я б туди не хотіла....
     
  17. Веснулька

    Веснулька Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Ми вчора тільки повернулися з Солотвино,іздили на 3 дні з малою,я спочатку теж шукала базу без музики,але зупинилися в "Дачії-Люкс"-там жива музика до 3 ночі,і наша дитина так відривалася під музику(ну звичайно не до 3 ночі),лягала спатки і зразу "відрубувалась".Сіль ми теж не змивали відразу,а просто знову лізли у воду,але повністю з вами погоджуюсь,що деякі люди відразу змиваються і щодо платного входу на пляж....База мені сподобалась,над самим озером,зі своїм басейном ще на березі,2 дит.майданчиками(мала тішилась), літною кухнею для готування їди самому,кафе з живою музикою.Брали ми номер люкс-платили за номер 400 грн(в номері двоспальне ліжко,розкладний диван,холодильник,тел,електрочайник,посуда,душ з цілодобовою гарячою водою).Я трошки абстрагувалась,бо постіль могла би мати трошки ліпший вигляд тай душ теж,але в загальному задоволена.Розговорилась з жінкою,каже ,що 2 кімнатні люкси взагалі не знищені.
     
  18. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    О, забула ще про одне. Коли ми поверталися додому, то ліньки вже було готувати обід і вирішили по дорозі заїхати кудись... Біля Сколе, по сусідству з "Святославом" є ресторан "Едельвейс". Обслуговування жахливе, ставляться препогано (фоткатись не можна, руками нічого не чіпати і так далі...)Там на вулиці є звірі, один хлопчик вибіг на вулицю, мама за ним. І тут до неї підбігає охоронець і каже "Туди не можна, треба 5 грн. заплатити, щоб подивитися". То вона поки на нього не гавкнула, що йде за дитиною, а не до звірів, то не відчепився.
    Кухня несмачна, склалося враження, що принесли вчорашнє (причому, що за порцію борщу,грибної юшки та склянку соку ми заплатили 120 грн!!!) Корочше, оттака антиреклама, не рекомендую нікому!!!
     
  19. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Ми були у вівторок піднімались до Синевиру на авто, заплатили 30грн

    А ще були у гарному місці Карпат - с.Мислівка, з нього починається багато піших маршрутів по горах. Чудові краєвиди, мало туристів, є де походити і покупатись.
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

    А ще потрапили в Долину на день міста і фестиваль меду
    [​IMG]

    Потім зїздили у Межигіря через два перевали (вперше через перевал за кермом їхала я, страшнувато, але я змогла!!!!) - краєвиди суперові, фоткала мало бо їхала:girl_flirt:
    На підїзді до Синевиру є бетонні споруди, на які мало хто звертає увагу - залишки бункерів та охоронних споруд "Лінія Арпада" - так звана оборонна лінія, що створювалася угорськими військами в Східних Карпатах у 1943 — 1944 роках проти наступаючої Червоної Армії і простяглася майже на 600 кілометрів. В інтернеті навіть карта є.
    Як їхати далі на Хуст, багато де можна побачити протитанкові споруд та бетонні трикутників.

    [​IMG]

    Озеро Синевир
    [​IMG]

    А далі на Закарпаття поїхали через Колочаву - дуже гарне і колоритне містечко, з гарними деревяними церквами, але чомусь зовсім не так розповсюджене серед туристів як Славськ, а дарма, подивитись є на що...
    Їхали на Теребля-Ріцьке водосховище - дорога правда жахлива - її просто немає місцями - замість асфальту каміння.
    Ніколи б не подумала, що в нас на Закарпатті є такі споруди - масштаб вражає! Вдосховище побудоване для ГЕС.
    Його призначення — забезпечувати водою електростанцію, споруджену на р. Ріка, що протікає паралельно Тереблі, але з іншого боку гірського хребта та значно нижче над рівнем моря. Використано природній перепад гірських річок у 200м. Для цього було прокладено тунель між горами, довжиною більше 3 км! Оскільки ГЕС будувався піля війни, то тунель заховали в горі й в оборонних цілях. Це нам любязно розповів охоронець греблі, коли ми пробували на неї залізти:girl_flirt:
    Зараз воду в водосховищі спущено, бо планують його ремонт, а пофоткати важко - бо територія охороняється.

    [​IMG][​IMG]
     
  20. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    А я Славським задоволена на всі сто після того, як знайшла "своє".

    Окремий котедж на 13 місць, триповерховий, в деяких номерах зручності в номері, решта - санвузол на два номери, чисто так, що нема де плюнути, непомітні господарі (коли прибирають - також непомітно), сучасна кухня (мийки, правда, бракує), на першому поверсі разом з їдальнею, тобто якщо дорослі хочуть посидіти допізна, то діти спокійненько собі хроплять. І при цьому гнучка система знижок. )