Хочу поїхати в Карпати

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем nanap, 16 Травень 2007.

  1. Naya Lviv

    Naya Lviv Member

    Доброго дня!
    На наступні вихідні плануємо поїхати в Карпати в район озера Синевир. Підкажіть хороше місце. В якому населеному пункті краще зупинитись?
    Буду вдячна якщо поділитесь досвідом відпочинку в цих краях.
     
  2. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    ми щойно звідти, яка там краса.....
    зупинялися ми в селі Синевирська поляна, то найближче до озера село, у садибу "Біля лісу" - знайшли чисто випадково на карпатиінфо - класний дерев'яний будиночок з двома тримісними спальнями на другому поверсі, та кухнею-їдальнею та санвузлом на першому. Ідеально для двох сімей.
    В тому ж селі є центр реабілітації бурих ведмедів, якщо будете їхати автомобілем через Міжгір'я, то по дорозі буде село Пилипець, де є водоспад Шипіт, а також на Міжгірському перевалі можна зупинитися, піднятися метрів 400 до старого вертолітного майданчика - там неймовірні краєвиди
    Ще пораджу не їхати на абум, а забронювати собі житло наперід, бо ввечері суботи верениця автомобілів виїжджали з Синевирської поляни в пошуках житла, бо все було забите під зав'язку.
     
    Останнє редагування: 9 Серпень 2016
    • Подобається Подобається x 6
  3. Isa

    Isa Well-Known Member

    Хто скаже, якщо їхати на наступні вихідні з пт по нд на Дийду, на місці реально найти нормальне житло чи краще бронювати наперед? їздив хтось з палатками?)
     
  4. PNL

    PNL Well-Known Member

    Можна і з палатками , а не хочете попередньо бронювати?
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    на Дийді в поняття "нормальне" житло, то хіба те, що на березі озера на 1 лінії. Але воно зазвичай зайняте. Бо часто ті котеджі, які мають свій вихід на озеро, бронюються на кілька днів для відпочинку. Можна знайти у самому селі- там хат на 2 лінії в полі і всамому селі набудували повно. Ось тут пробуйте обдзвонюйте Відпочинок і проживання | Дийда
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    Девочки!
    Ищу дом на 10-14 человек, хороший! На новый год.Чтобы была нормальная кухня с обеденным столом, зона отдыха, камин:) а на втором этаже комнаты. Чтобы отопление было хорошим.Все что нашла или 10000 за сутки или не такое как надо. Может кто отдыхал в таком доме и может поделиться контактами?спасибо
     
  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    @Whiff може Панська хата у Яремче? 3-пов.котедж на 10 чол.(макс., може можна просити дод.місце...) але розділений на 2 входи,які двері-в-двері. 1 пов.-камін.зал великий з дерев.гарними меблями, невеличка кухня, 2 пов. вітальні 2 шт.і 3 пов.- 3 спальні Мин.тижня там відпочивали в 1 частині котеджу.
     
  8. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    @silvia спасибо посмотрю!
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    Орявчик "В Михайла". Правда котедж спарений і на 12 чол. Камін, лижний витяг недалеко, і ліс не знищений. Готували самі або йшли в ресторан на лижну базу.
     
  10. Whiff

    Whiff Well-Known Member

  11. марчелло

    марчелло New Member

    Можу порекомендувати садибу. Грибоварня у Микулиничі є все що ви бажаєте ще й річка поруч
    --- дописи об"єднано, 20 Серпень 2016 ---
     
  12. Whiff

    Whiff Well-Known Member

  13. марчелло

    марчелло New Member

    Спитайте в гугла садиба грибоварня микуличин. Знаю точно є на букінгу
     
  14. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Дівчатка чи зупинявся хтось в косино в приватному секторі, так щоб поряд з термальними басейнами? Чи реально на місці знайти або можливо Маєте якісь контакти? Дякую
     
  15. vita

    vita New Member

    дівчата, потребую вашої поради! хочемо поїхати на кілька днів відпочити в Закарпаття, так як тільки там ще є тепла погода. Дивились в інтернеті, шукали, думали... знайшли готель Жайворонок в Берегово zhayvoronok | Оздоровчий комплекс ЖАЙВОРОНОК вітає Вас. У нас єдиний в Україні унікальний критий термальний басейн.
    На фото ніби все досить гарно виглядає, ціни прийнятні, а почитали відгуки на інших сайтах (так як на їхньому сайті такого розділу взагалі нема) - а в відгуках пишуть що там не так вже й класно як здається... Можливо хтось з форумчанок там відпочивав, чи хтось з друзів, знайомих.. може є якісь відгуки?! Або може хтось порадить якусь гарну місцину з басейном, або приватний сектор і куди б їздити в басейни, термальні води. Всім буду дуже вдячна за допомогу! виїхджати плануємо у четвер.
     
  16. iracaryk

    iracaryk Active Member

    Були в басейні в Жайворонку,в соляній кімнаті,в готелі-не були,не знаю як там.Ми відпочивали на в с.Дийда,там озеро гарне,чисте,діткам там супер,в Косино були теж.Всюди сподобалось.В Дийді житло знайшли на місці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Masterpiece

    Masterpiece Member

    Теж плануємо термали. Якщо не вдасться готель у Косино забронювати (він зовсім невеличкий ), розглядаємо варіант ночівлі в Яношах, що за 10 км від Косино, вілла Мітадес Villa Mitades - затишний готель в центрі селища Яноші, між термальними курортами Берегова та Косина - mitades.com.ua. Чудове місце, а головне - зовсім близько і до Косино, і до Берегово.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Допоможіть мені Хочемо з друзями поїхати кудись в Карпати. Майже всі з малесенькими дітьми. Потрібно, щоб був окремий котедж з 2-х місними номерами, територія, де б можна було візочком поїздити і бажано літній басейн.
     
  19. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Знайшла у Славську готель "Писана Хата".Хтось там був, чи вартує їхати на вихідні?
    І ще цікавить "Царинка", чи вартує туди їхати? Бо подивилася, що за номер на 2-х, в якому є 2-спальне ліжко + диван, за дитину потрібно доплачувати 200 грн.
     
    Останнє редагування: 31 Серпень 2016
  20. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    не була саме там, але бачила з підйомника - ззовні дууже сподобалась!
     
    • Подобається Подобається x 1