Хочу поїхати в Карпати

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем nanap, 16 Травень 2007.

  1. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Можу вам порадити цей котеджКазкова садиба - відпочинок в Карпатах він правда без басейну, але там спокійно, поруч є річка і, що головне нема навколо сусідів;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. марчелло

    марчелло New Member

    Ну але з дітьми там геть незручно дуже багато сходів
     
  3. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Якщо за дітьми дивитись, то все буде нормально. Були там з дітьми різного віку, то все ок.
     
  4. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    Смотрю я такого рода коттеджи и не могу понять, ну что сложного сделать нормальную кухню и зону отдыха? Ну блин не лавки и табуретки и нормальные стулья, большой раскладывающийся стол! Чтобы внизу на первом этаже вся компания могла собраться и Удобно расположиться! Денег хотят дохрена, а такие вещи не могут продумать.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    @AdFeja
    а ребенку больше 5 лет?
     
  6. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    12 років, але вперше стикаюся з тим, що за наявності в номері дивана, потрібно окремо за нього доплатити... Завжди ж доплата, якщо потрібне окреме ліжко. Чи я щось плутаю?
    --- дописи об"єднано, 1 Вересень 2016 ---
    Колись були в Ізках в приватному секторі (скоріше такий собі міні-готель на декілька номерів, господарі жили взагалі в іншому місці), то там як раз і була окрема будівля, в якій знаходилася кухня, свого роду їдальня зі столами і кімната відпочинку з більярдом на 2 поверсі. На жаль, втратила контакти :sad:
     
  7. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    @AdFeja
    Ну они ж постельное белье дадут и полотенца-вот и надо платить,везде так))
    Насчет коттеджей,я хочу иного,( первый этаж-хорошая кухня,большая зона отдыха с диваном,креслом,камином,большой стол и стулья,где можно всем сесть)встречала несколько таких,от некоторых жду ответа в сентябре по цене.А другие хотят 10000 за сутки и минимум 5-7 дней на Новый год.да за эти деньги я заграницу лучше полечу куда нить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    @Whiff а Шепільську не дивилися? То не Карпати, але у них як раз непогані котеджі з кухнею.
     
  9. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    @AdFeja
    маленькие) нам бы на 8-10 человек,а лучше на 10-14))
     
  10. марчелло

    марчелло New Member

    А грибоварня не підійшла
     
  11. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    @марчелло
    ну скажем так,не понравилось,и уже на НГ занято))хоть и цена была адекватная
     
  12. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Панораму Карпат в Яблуниці дивилися?
     
  13. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Подивіться "Богольвар"
    Єдине - це Закарпаття, недалеко від Ужгорода (біля Середнього), серед невисоких гір.
    Для відпочинку з дітьми ідеальне місце. Територія велика, доглянута, з різними гойдалками і для немовлят і для дорослих, маленький зоопарк, басейн (поруч два менші для дітей, де водичка підігрівається, і над ними парасольки від сонця).
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    @AdFeja да,занято уже
     
  15. silvia

    silvia Well-Known Member

    @Whiff панську хату ( яремче) не дивились? там так як ви і описуєте - на 1 поверсі гарний камінний зал з дерев.меблями, кухня....
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    @silviaне помню точно, но вроде бы они на нг еще цену не придумали
     
    Останнє редагування: 1 Вересень 2016
  17. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Плануємо їхати в район Сваляви на відпочинок. І оскільки там є джерела Лужанки та Поляни Квасової, то хотіли б попити їх. Підкажіть, чи ці води теж тре пити через трубочку?
     
  18. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Наскільки я чула про Царинку, то сама база класна. Але вийти за територію - печаль. Ми колись там відпочивадюли на сусідній базі. То не в самому Славську. Там взагалі нема куди піти :sad:
     
  19. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Отже, кому цікаво, звітую: їздили минулих вихідних в Царинку. Територія дійсно суперова: є де погуляти дорослим і діткам, є дитячий майданчик, батут, басейн з підігрівом (навколо достатньо шезлонгів, рушники дають). Крім того є альтанки (150 і 250, здається, грн), або можна посмажити Мяско і посидіти за столиками, за які платити не потрібно.
    За територією дійсно не фонтан, але і не погано, зразу за воротами дорога, за нею річка.
    В ціну номера входить сніданок по меню, такий, може бути.
    Єдиний суттєвий мінус як для нас - погана шумоізоляція в номерах: над нами була сім'я з маленькою дитинкою, то дуже було чути як вона плакала, а їхній тато, таке враження, що по нашому номеру ходив, а не у себе. ))
     
    • Інформативно Інформативно x 5
  20. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Дівчата, хочемо з двійнею на травневі поїхатив Карпату. Такий собі тест-драйв для нас і для них чи в змозі ми подорожувати всі вчотирьох :)
    Хочу, щоб там, куди поїдемо, була нормальна асфальтована чи з плитки дорожки, щоб можна було гуляти возиком. Ну і бажано де гуляти (парк, наприклад). Їхати будемо машиною. Не хотілося б їхати більше 2-3 годин.
    Поки що розглядала Воєводино, але передумала: територія невелика на 3 дні, ще й дорога пишуть, що погана від Поляни.
    Трускавець. Поки що запинилася на цьому варіанті, бо погуляти є де (доречі, хтось був у готелі Дворик Лева? чи там не шумно від ресторану?), але якось зовсім попсово.