Хочу поїхати в Карпати

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем nanap, 16 Травень 2007.

  1. Raven

    Raven Мама малятка

    Не хочете в Орявчик? Хороша дорога, є де з візком поїздити, можна по Тисовці погуляти. Мій чікко ехо там нормально їздив.
     
  2. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Дівчата порадьте гарне, цивілізоване місце з хорошим автодоїздом, в ідеалі готель/база відпочинку(або 2 кімнатний номер, або 2 номери поруч), ще краще щоб, то був котедж на 4 особи (3 дорослих і дитина 16 міс.), з харчуванням, хочеться щоб був відкритий басейн і не за всі гроші. Та й взагалі зоорінтуйте по ціні, на що можна розраховувати десь на 7-10 днів в липні-серпі?

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  3. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Дівчата, підкажіть!! Шукаю помешкання в ближніх Карпатах, за мінімальні гроші, але не халупу, для 2 жінок і 4 дітей для відпочинку від чоловіків :) В ідеалі якийсь будиночок недорогий, або щоб поверх в будинку. Може хто стикався? Без басейнів і всяких таких приколи, щось простеньке треба.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    То по ходу ви чоловікам даєте відпочинок))) Я збираюсь в Гребенів. Там нові будинки зі зрубу, кухня, альтанки, подвір"я, мангал качелі. 100 гривень з людини, за дітей не знаю. Якщо підходить -- то завтра можу попитати контакти
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    можна і мені контакти, дякую!
     
  6. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Подивіться базу орявчик або на схилах карпат)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    @iriwa були в самому славську) гарно, тихо. Будиночок на два поверхи-можна пл поверху знімати. Якщо цікаво-пошукаю назву))
     
  8. iriwa

    iriwa Особлива мама

    @lyanysya пошукайте будь ласка :)
     
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Отже, знайшла візитку -- відразу кажу, я там ще не була, тільки збираюсь. Тому ось сайт, чи що то -- вконтакте

    vk.com/sadybagrebeniv
    Приватний котедж для відпочинку "Садиба серед гір"
    --- дописи об"єднано, 11 Квітень 2017 ---
    То не далеко від станції і власник казав, що як не машиною, то може зустріти (зрештою там таксі 20 гривень коштує)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Шале Елітний (вони на букінгу є)
     
  11. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Народ, хто їздив у Косів на базар? Дійсно дешевше ніж в інших місцях? На що там увагу звернути? Що вигідно брати?
     
  12. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Я була з чоловіком десь 5 років тому, сказати що там щось особливо дешевше було - не можу, але вибір таки був гарний (ми їздили за вишиванками). Коли поверталися додому то в автобусі від місцевих почули,що краще на базар їхати в Кути(Кутни? чесно, не памятаю)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Кути - то селище недалеко від Косова, там є нічний базар. Вибір досить великий і ціни нормальні.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. lusuzj

    lusuzj Member

    А коли саме цей нічний базар
     
  15. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    В середу і суботу з 3 год.ночі. До речі, на закупи на цей базар навіть тури зі Львова є.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Дівчата порадьте, де можна зупинитися в Яремче. Хочемо поїхати туди вперше, а від вибору житла аж очі розбігаються(((
     
  17. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    У Ярослава -- ми тут були. Дуже класно, річка практично на подвір"ї. І ще були на весілля в одному готелі -- він дешевший і при самій дорозі. Ми тоді весь зняли, там десь 10 номерів. Я забула назву. Але при в"їзді в Яремче є камінь такий великий, там якась таблиця. От камінь справа, а готель відразу навпроти -- зліва дороги. Капець як пояснила( В мене знайомий(той, до якого на весілля їздили) за зятя в Яремче -- можу спитати. Що і за скільки треба?
    --- дописи об"єднано, 27 Квітень 2017 ---
    "У Ярослава" — Яремче — Отдых в Карпатах и не только — КАРПАТЫ.INFO / Западная Украина / Ивано-Франковская область / Яремчанский горсовет / Яремче / Гостиницы, отели / "У Ярослава":
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Хочемо на вихідні махнути десь в Карпати, щоб можна було гуляти, але бажано не вгору-вниз. Що б могли порадити? Де цікаво походити? Але щоб не 250 км). Будемо без дітей, романтичні вихідні))).
     
  19. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Якщо недалеко від Львова, то можете їхати в Гребенів, Тухлю, Славськ
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  20. марі177

    марі177 Well-Known Member

    порадьте де недалеко від Львова можна з 2 маленькими дітками на вихідні поїхати.так щоб погуляти і умови були хороші.бажано дитячий майданчик