Хочу поїхати в Карпати

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем nanap, 16 Травень 2007.

  1. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Дівчата, порадьте, де можна відпочити з мінімальними видатками (але таки не в халупі), цікавлять Карпати і «ближнє Закарпаття» на зразок Міжгір'я. Плануємо самі готувати, басейни/сауни і т.д. не цікавлять
     
  2. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Хочемо їхати невеликою компанією з трьох сімей в ближні Карпати. Хочемо котедж не за всі гроші, щоб було чим дітям зайнятись на території і наявність басейну.
    Можливо хтось відпочивав десь зі схожими умовами і можете порекомендувати готель, садибу...

    Минулоріч з такими умовами нам дуже підійшла Слов'янка в Славську. Хочемо на цей раз трохи змінити місце, для різноманітності.
     
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    Відпочивала в 12 місяців - Торстян, гарний басейн, але без підігріву води був, Швагри, Звенів, Орявчик - село Орявчик, всі басейни мені сподобались, Ліліана- Славське - був чистий з підігрівом. Швагри, Звенів, Ліліана - басейни з куполом, або верандного типу, на вечір закривалися, так що поплавати можна і 9-тій вечора.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Теж планувала цього літа хоча б на пару днів в Карпати з басейном, але виявляється, якщо я не маю власного автомобіля, то доїзд будь-куди проблематичний. Хоча може я помиляюся. Якщо хтось має якісь варіанти зі зручним добиранням, підкажіть будь ласка:girl_flag_of_truce:
     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    в Славське їде електричка, господарі самі зустічають, ми в ільз піднімались на джипах, бо наші машини не взяли останній кілометр))), Орявчик, Сколе - їздять маршрутки.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Ага, зустрічають за 600 грн., може й не всі так, але з того що промоніторила.
    От наприклад,
    Ехать до Хуста, дальше по указателю на Шаян, в Шаяне проехать санаторий "Шаян", в 1 км от санатория поворот по указателю направо вверх 500 м. Як сюди доїхати громадським транспортом?


    А сюди: 2 км. від центру Славська, це таксі можна взяти, Воно там є? Вибачте за запитання, але я взагалі не орієнтуюся.
    --- дописи об"єднано, 29 Травень 2017 ---
    Кого цікавить, список готелів з басейнами
    Готелі з басейном в Карпатах: ціни та умови 2017
     
  7. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Ми запланували поїхати у Шепільську. Є басейн, територія. На фото гарно :)
    Були у Таорі, нам дуже сподобалось. Є спа-зона, дитячий будиночок, територія. Але достатньо дорого. Вежа Ведмежа також дуже подобається, є басейн, міні зоопарк. Але також доволі дорого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    В славську є купа бобіків і там просто домовитися за доїзд. Також за це можна домовитися з господарями. На Тростян нас везли, також жили біля перлини карпат, то господарі забирали. Це було безплатно. Домовляєтесь за доїзд з господарями, вам розкажуть розклад маршруток і куди краще доїхати, щоб вас забрали. Ми не завжди машиною їдем.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Ми тільки звідти)) З Шепільської)
    В Шепільську не бачу сенсу їхати довше, як на 2-3 дні. Таор теж такого плану. На довше, то вже рукою махнув і гори Карпати.
    Нам на днів 10-12.
    У Вежі ведмежій теж були, мені якось там не дуже затишно) Завжди вагон людей, і все так трохи розкидано, що з малими дітьми тільки пильнуй і пильнуй. Хочеться чогось затишнішого. Ну і дорого там досить. Ми туди полюбляємо заїхати поїсти, бо смачно. Але залишатись там відпочивати не варіант.
    --- дописи об"єднано, 29 Травень 2017 ---
    трохи моніторила готелі, багато пропонують безкоштовний трансфер з вокзалу. Думаю, про все можна домовитись.
    --- дописи об"єднано, 29 Травень 2017 ---
    Практично ніде немає котеджів, лише окремі номери. Нам треба аби всі в одньому будиночку, зі спільною вітальнею)
    Ліліана зацікавила, зверну увагу. Дякую)
     
    Останнє редагування: 29 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  10. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Fistawka, чи сподобалась Вам Шепільська? Нам на 4 дні.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    Котеджі і басейн є на базі Орявчик і ще в Рожанці є на схилах карпат. Там можна бути окремо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Карпатський затишок. Там є номери в корпусі і є котеджі
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Там гарна територія, звірята, дітям цікаво. Рибку половити, теніс пограти, басейн критий непоганий з саунами. От номерний фонд дуже контрастує з територією. Номери там добряче вбиті і малюсінькі. Загалом, дуже не зле, якщо проводити в номері мінімум часу))
    Кухня в ресторані така посередня, але меню різноманітне. А в Колибі страви на мангалі досить смачні. Вибір манюній, але до печеної форелі достатньо))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    село карпати підходить? ми відпочивали минулого року там. не халупа. 400 грн за номер з великим ліжком і диваном який розкладається. територія не дуже велика. тому ходили гуляти в парк санаторію. готель відразу біля санаторію знаходиться.харчувались в кафе місцевих.але сусіди брали мультиварку і готовили в номері.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Дякую за рекомендацію. Та ми вже зарезервували будиночок в Свалявському районі, до 6 чоловік розмістяться спокійно. Виглядає непогано, приїдемо — опишу свої враження. :)
     
    Останнє редагування: 31 Травень 2017
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    А де ви мешкали? Ми були там проїздом, заглядаюся на сам санаторій для відпочинку.
     
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    не можу пригадати готель як називався. внизу як спускатись з парку відразу, РОма засне погуглю.. там територія невелика. мені з малим вічно бігаючим було місця мало, хіба облагородили її цього року. А ще поряд є готель троянда карпат, територія там велика. є куди бігати. але сервіс на нулю на рахунок їжі.( заходили туди пообідати)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    Там всі готелі при дорозі? В мене теж дужее бігаюча))
     
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    оця троянда карпат не при дорозі.а той що ми були на бічній вулиці до головної траси.. з бігаючою дитиною не радила б .. ( хіба будете ходити в парк )
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    дівчтаа порадьте готель. садибу в гребенів.славське. тухля. щоб було місце побігати малому. ну і чисто.. басейнів не тре..