Хочу поїхати в Карпати

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем nanap, 16 Травень 2007.

  1. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Порадьте якусь садибу в Ворохті. Основні вимоги: чистота, безпечна територія для дітей. Бажано дитячий майданчик і басейн. Дякую.
     
  2. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    ми були минулого року тут
    Садиба «БАРДА»
    басейну там не було, але зовсім недалеко від лісу (сусіди по відпочинку кожного дня по гриби ходили)
    хата на горі, але доїхати машиною можна
    --- дописи об"єднано, 9 Липень 2017 ---
    правда з майданчиком там не дуже склалось -гірка була і качеля. Але тоді все було в процесі будування, можливо цього року вже є.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Сьогодні приїхала з Буковелю, залишу тут свій відгук, може комусь пригодиться. Проживали в Шале КрепдеШин Chalet CrepDeChine Hotel, Буковель, Україна Воно знаходиться по іншу сторону озера, трохи треба йти до цивілізації, але ми так якраз і хотіли, щоб чути тишу. Номер дуже чистий, гарний, акуратний, правда, хотілось би більшого вікна. Якщо не збираєтесь зранку вставати, то потрібно наніч закривати вікна, бо там рядом розташований Артек Буковель, і вони в 7 ранку роблять дуже гучну зарядку )) Надзвичайний краєвид з тераси, де можна снідати. До речі, сніданки там величезні, спокійно можна брати один набір на двох.
    Найдешевше харчування в кафе Бугіль, що зразу під Шелтером. Ходили також на вареники в БорзоВареники, там все по 24 грн за 100 г. Дууууууже смачна форель на грилі в кафе Риба-гриль, зразу на березі маленького озера, де можна риболовити. І саме буковельське озеро мене зачарувало. Зручні пляжі з шезлонгами, матрасами, парасолями, і для таких плавців, як я, з рятувальними жилетами. Напилась карпатської краси по самі вінця :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ми повернулись тиждень тому, але до відгуку я добралась аж зараз. Отже, відпочивали ми в Kozichky Guest House, Tatariv, Ukraine. Надзвичайно зачепило це місце. Це саме той карпатський відпочинок, якого ми прагнули. Простір навкруги, куди не глянеш - всюди гори, ліси, річка і тиша! Дерев'яні будиночки, в яких все продумано до дрібниць для комфортного відпочинку. Є милі козочки, які дають смачне і корисне молочко, а господиня робить з нього смачнезний сир. А ще сніданки, вони великі і смачні. Дуже привітні і доброзичливі господарі, які вкладають працю і душу у все, що роблять.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Батьки нещодавно відпочивали в Східниці в Віллі Ігнатьєва
    З мінусів - номери, постіль і подушки достатньо зношені.
    Більше зауважень немає, навпаки, все на вищому рівні: дуже привітні господарі, смачна їжа, гарна велика територія, прийнятна ціна за номер.
    Є додаткові розваги і сервіси (теніс, більярд, сауна, соляна кімната, басейн з гідромасажем), за окрему плату.
    На території можна готувати шашлики, є можливість придбати дрова для розпалу мангалу.

    Щодо самої Східниці, то на мій погляд, там трохи нуднувато. Їхати на довший термін хіба суто для того, щоб пити водичку. Потрібно постійно придумувати собі розваги.
    Недалеко селище Урич, Тустань, скелі Довбуша, навколо Східниці є ліси, протікає гірська річечка.
    В ближньому селі Опака є став з річковою форелькою, можна взяти на прокат вудку. Виловлену форельку Вам можуть тут же приготувати. Платите за вагу виловленої форелі, в районі 140 грн/кг (можу трохи помилятися).
    Неподалік гора Зелений бір, на якій готують смачні карпатські страви.
    Словом, якщо задатися ціллю, часопроведення можна організувати, але суто на мою думку, якщо вже їхати в Карпати, то їхати десь так, щоб вже навколо гори, "нецілована" природа і повна тиша і спокій. В Східниці того нема, хоч є і свої плюси.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. siriuska

    siriuska Member

    А в Славську яку базу чи готель обрати? стільки всього,що я розгубилася. Хочу їхати з дитиною 3.4 і коліжанка з дитиною 9 років. Дякую.
     
  7. Guapa

    Guapa Active Member

    Дівчата, хтось відпочивав цього літа в "Медовому дворі"? Які ціни в їхньому ресторані?
     
  8. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчатка, порадьте, будь-ласка місцину в Карпатах, що відповідатиме наступним вимогам:
    1. По типу "Хижина СПА" але не в місті, а в більш віддаленому від цивілізації населеному пункті;
    2. Щоб можна було доїхати автомобілем по нормальній трасі не довше, ніж за 2 години;
    3. Щоб погодилися здати номер/були вільні номери на 2 ночі (на вихідні);
    4. Щоб навколо природа, повітря і гори, і чим менше людей.
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    @Kroshka Enot ТАОР хіба на думку прийшов
     
    • Корисно Корисно x 1
  10. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    ЗАглянула на їхній сайт, досить непогано.
    Дякую за рекомендацію, додаю собі в список порівняння.
     
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчата, а хтось був в Богольварі? Їхати, зараза, трохи далеко... Але чула дуже і дуже позитивні відгуки, а ціна пакету "романтичний вікенд" в два рази нижче від того ж Таору.
     
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    При бронюванні питайте, що входить в оплату.
     
  13. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Ми двічі були у готелі Турістіка. З мінусів- не далеко від вокзалу, то поїзди гуркали і під нами кафе. Першого разу тусили якісь не виховані байкери, вони дуже пянствували, ригали, сц..ли, кричали і то все було майже під нашими вікнами, другого разу теж якийсь галасливий контингент, в ночі пляшки били, ну а все решта було супер.
    Один раз ще були в якійсь садибі, але навіть назву не запам"ятала, бо було не добре, якісь злі господарі, постійно робили зауваження щоб ми вгомонили дітей. ну, так діти були трохи " в ударі", ну але це заважало їм, а не іншим мешканцям, так і казали, бо вони жили через стінку. Тимпаче нас цілими днями в номері не було, ми постійно гуляли. А коли ми в 22-ій год включили телевізор на розумну гучність, бо діти вже спали, зайшли в номер без стуку і попросили вимкнути, бо вже тра спати.
    І то було у нас в номері і то я б сказала їхні проблеми, що у них з звукоізоляцією проблеми. Ну, але то таке... база була десь не далеко від підйомника.
    Цього року були в Гребенові, три дні, скористались контактами, що @Kandya тут подавала. Якщо цікавлять враження- питайте, але загалом, нам сподобалось.

    Тепер прошу мені порадити, може хтось їхав у Карпати на один день? Це так щоб вранці приїхати і в вечір поїхати. Бажано близько від Львова, щоб було на що подивитись, походити, полежати-позасмагати))) і щоб нормальний заїзд.
    Хочу звозити дітей та маму, вона ще в житті в Карпатах не була, тому треба постаратися:), але так, щоб чітко знати куди їдемо і щоб з ранку до вечора було чим зайнятися. Якісь гарні місця, річка... може водоспад? Без житла, їжу також будемо мати з собою. Підкажете?:)
     
    Останнє редагування: 31 Липень 2017
  14. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Можете додати ще Осоння, це перед Таором. Від Східниці туди трохи бездоріжжя,але небагато, десь 12 км. З мінусів Осоння - мінімальне бронювання номерів 3 доби
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ТуСтань можливо)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Sheremeta

    Sheremeta Member

    На один день можна поїхати в Сколе, там зручний доізд, близько, дуже багато пішохідних маршрутів. Звісно, не їхати в саме місто, а там на краю міста є озеро, гори, річка в є де погуляти. Ми так їздили;) ще можна поїхати на водоспад Кам'янка, там є гірське озеро, до нього треба піднятись, дуже гарно!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

    І Сколе туди ж.
    То все такі собі Карпати, нема пейзажу, дух не перехоплює. Перший раз в Карпати людину треба везти вище! На Захар Беркут найпростіше. Можна на Плай. Можна на Орявчик, але на сам верх , там де база " Орявчик", там дуже красивий вид. Правда не знаю що там цілий день робити)
    Тому -Захар Беркут, цілком підходить для одноденної програми. Волосянка, Славське, там хоч розвернутися є де.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  18. Sheremeta

    Sheremeta Member

    Сколе оточене горами по висотою 1100-1200 м над рівнем моря, там бере свій початок національний парк Сколівські Бескиди, прокладено дуже багато пішохідних маршрутів;) гора Захар Беркут має висоту 1240 м. У Львівській обл немає такої висоти як у Франківській, це туди треба їхати якщо бажаєте побачити високі гори. Захар Беркут теж чудовий одноденний маршрут, просто він трошки далі;) хоча дорога там вже нормальна.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Xelenale ви все вірно написали, не сперечаюсь. Я лише кажу, що щоб вперше везти людину в Карпати Сколе не дуже підходить. Ну нема там красотищі отої карпатської:girl_smile: Вже варто пів години далі проїхати і відчувати що ти на весь світ зверху вниз дивишся.
    Хоча для простої сімейної вилазки пікнічок в Сколе на галявинці, на початку Бескидів дуже навіть підходить . Там і річка нормальна і прибирають. В іншому місці в Сколе на річку ходити не варто.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Ми були. База як база. Територія невеличка, є міні зоопарк. Щоб гуляти, то треба в село йти. Є озерце рибу ловити, є хатки для смаження шашлика. Анімації бракувало, є маленька дитяча кімнатка і зарядку з малими аніматор робила зранку. Зараз бачу відкрили більший басейн, що був у процесі будування, як ми були. Ми плавали у маленькому, на лежаках загаряли, як була погода (а з цим були проблеми).Є окремий будинок з спа-процедурами, не ходила не знаю. На поні каталися ще. В Ужгород їздили, він зовсім близько.
    Пам'ятаю, що ціни в ресторані у них так як у ресторані у центрі Львова були. Не маленькі. Сніданок дешевше самим замовляти, а не платити наперед. Щоб ми в захваті були не скажу, з погодою не повезло і нічого аж такого там не побачили. Приємно, що шумоізоляція у кімнатах там було хороша, в Карпатах це зазвичай проблема, особливо у зрубах.
    --- дописи об"єднано, 1 Серпень 2017 ---
    Вежа ведмежа. Але навряд там будуть вільні номери. Там дуже гарно.
     
    • Корисно Корисно x 1