Хочу поїхати в Карпати

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем nanap, 16 Травень 2007.

  1. Arika

    Arika Well-Known Member

    Хто може порадити варіанти зустрічі Нового Року в Карпатах? Бажано, не дуже далеко від Львова.... Хто де зустрічав? (цікавить, як і просто оренда номера в садибі, так і Новорічний стіл).
     
  2. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    А в будні підйомник на Захар Беркут працює??
     
  3. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Дівчатка, я до Вас за порадою. Хочемо всією сім'єю поїхати відпочити у Карпати на 4-5 днів. В інтернеті купа інформації , але хочеться чогось перевіреного. Отже -- хочемо щоб смачно готували , щоб був душ(ванна), гаряча вода, щоб було в номері чисто. Щоб рядом був спуск для початківців-їде дитина 5рочків з своїми санками-лижами. І було де з каляскою погуляти. Буду дуже вдячна за пропозиції.
     
    Останнє редагування: 21 Січень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  4. Kewmr

    Kewmr Active Member

    Дівчата, порадьте якусь дерев’яну садибу у селі Усть-Чорна чи Руська Мокра. На karpaty.info в цих селах лише 3 садиби і всі цегляні. На google maps теж нічого не бачу.
     
  5. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Дівчата, порадьте дешевий відпочинок в горах, або прикарпатті. Можуть бути "трикутні" будиночки, але щоб з туалетом.. Шукаю варіант на літо, щоб в гроші не попасти і дітей оздоровити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. PNL

    PNL Well-Known Member

    Солотвино вас цікавить?
     
  7. iriwa

    iriwa Особлива мама

    можливий і такий варіант
     
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка, садибу-віллу(не лакшері) для відпочинку з дитиною. Щоб "в цивілізації", але з гарним краєвидом і розвагами для дітей(майданчик, тваринки і т.д.)
     
  9. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Підкажіть місцину в Закарпатті з басейном, зручним для дітей, і територією...
     
    • Баян Баян x 1
  10. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    І мене таке цікавить
     
  11. Sunny

    Sunny New Member

    • Подобається Подобається x 1
  12. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Дівчата підскажіть перевірене місце де можна відпочити в Карпатах або Закарпатті з дітьми щоб можна було і покупатись і погуляти.
     
  13. PNL

    PNL Well-Known Member

    Можна в Солотвино покупатися, але погуляти там нема де Солотвино відпочинок — житло у Солотвині, ціни | Turua ) або Дідово, поруч Косино, Берегово Дийда житло — відпочинок в Дийді, ціни | Turua
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  15. PNL

    PNL Well-Known Member

    Там також дуже гарно!
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Хочеться щоб діти трохи накупалися і щоб можна було погуляти подивитись щось нове бо в Закарпатті ще не були, плануємо на початок липня і в мене на цей час буде 31-32 тиждень вагітності. Думаю термали мені точно не підходять.
     
    • Баян Баян x 1
  17. PNL

    PNL Well-Known Member

    Тоді краще Шаяни, там дуже гарно, чисте повітря, подивіться Хориніс в Шаянах, дуже смачна домашня кухня, є басейн дитячий і дорослий, гарна територія і чисто)
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Шаяни, то взагалі моя любофф )))) Кращого місця, якщо їхати в цьому напрямку для мене немає. Чисте свіже повітря, лікувальна мінеральна вода, тишина. Особливо якщо обирати пансіонати не в самому центрі.
    Була там уже три рази і хочу ще!
    Зупинялись усі рази в Ерней Лаз. Це якраз база позаду Хориніс. Також можете розглянути. Там є номера готельного типу і будиночку зі зрубу Эрней Лаз (Шаян, Закарпатская обл.) - Официальный сайт Дуже приємний персонал. Ну і три рази зупинялись, то відпочиваючі також всі попадали не шумні.
    Щодо Хориніс, то коли були останній раз в 2015р., то його якраз добудовували, тому цей дуже свіженький ще мабуть. Познайомились з власниками, то це також мега гостинні та приємні люди.
    Тільки обирайте номера щоб вікна виходили на гори, тобто якраз на територію перед будинком - будете мати вигляд з вікна який будете пам"ятати все життя.
    Ну і якщо будете на авто, то до Солотвина можна прокататись. Звідки якщо не помиляюсь близько 30 км. До Хуста можна з"їздити, там також відносно недалеко.
    Якщо захочете термальних вод, то там зовсім недалеко Ціни | "Теплі води" Велятино
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  19. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Погоджуюсь за Ерней лаз. Ми з малими ходили туди в басейн з Мараморошу. Він невеличкий, але похлюпатись добре. Наступний раз би там і жили, бо по спеці на ту гірку таки важкувато було йти. Гарний ресторан, вид гарний з гори.
     
    Останнє редагування: 4 Червень 2018
    • Подобається Подобається x 2
  20. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Дівчата, хто був на озері в селі Стрільче? цікавлять відгуки
    im578x383-ozero.jpg
     
    Останнє редагування: 15 Червень 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1