Хочу поїхати в Карпати

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем nanap, 16 Травень 2007.

  1. Arika

    Arika Well-Known Member

    Думаєм цього року поїхати в Закарпаття на кілька днів, то просвітіть мене в цьому напрямку, бо ніде на Закарпатті не були і зовсім не орієнтуюся по місцевості. Яка різниця між курортами Поляна, Шаян, Воєводино, Виноградів?? Не знаю на чому зупинитися, що порадите, чи обирати будь-який залежно від бази, яка буде вільна та підійде по власних вимогах?? Хочеться трішки сервісу, смачне недороге харчування, басейн, річку, розваги та щоб крім бази було ще на щось подивитися. Тут на форумі читала поради про Шаян, зокрема Ерней лаз та ін, то Шаян кращий по природі за інші курорти Закарпаття? І ще, погода по всьому Закарпатті може відрізнятися, десь тепліше, чи всюди однаково (дуже актуально враховуючи нашу полярнорізну львівську погоду)?
     
  2. silvia

    silvia Well-Known Member

    Воєводино безмежно красиве місце. На території є відкритий басейн і дит.майданчики і чани і озера з фореллю і ресторанчики і Спа-центр і прокат велосипедів/квадроциклів, конюшня........... і окрасою, звісно, є парк Шенборна. Єдине - за межі ти не вийдеш ( хіба що в ліс) все життя на території комплексу. Мінус - у суботу часто там у головному ресторані весілля)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. PNL

    PNL Well-Known Member

    Дуже гарно в Шаянах, поруч нормальні води Велятино, озеро Силоамська купальня
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Online

    Online Well-Known Member

    Якщо хочеться природи, то Поляну не раджу. Вона забудована по саме "неможу". Там є хороші відпочинкові комплекси, але прироли немає) Воєводино - це не місцевість, а відпочинковий комплекс в Тур'ї Пасіці. Недешевий, але якщо по ціні підходить - рекомендую. І звідти в Лумщори обов'язково з'їздити на чани, а потім під водоспад). Шаян - треба дивитися де селитися. В центрі селища не варто - асфальт і купа людей, невеличка територія комплексів, яка повністю проглядається з вулиці. А на околицях супер. Сам Виноградів... Я щось навіть не можу там пригадати якісь комплекси. Чи ви там приватний сектор дивилися?
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  5. Arika

    Arika Well-Known Member

    Подруга радила Чорну гору або Орлине гніздо (там дешевше, можна жити і просто ходити купатися в Чорну гору).
    А в Шаянах що порадите, крім Ерней лаз (по букінгу бачила, що зайняте, завтра ще буду дзвонити)?
    А ще питання, на Закарпатті є щось з гірками в басейн для дітей??
     
  6. Online

    Online Well-Known Member

    Мені здалося, що це комплекси - приїхати на вихідні на шашлик, відсвяткувати весілля, а не жити тиждень-два. Але це суб'єктивно моє поверхневе враження, бо не відпочивала там.
    Відпочивала в Благодаті, дуже рекомендую. Але думаю, що там теж все зайнято. Обійшли в Шаяні все за 10 днів. Зі всього , що там є, особисто мені сподобалися Благодать і Ерней лаз. Все решта або не має жодної інфраструктури для дітей або знаходиться в центрі на асфальті.
    Не підкажу.:sad: На Закарпатті звичайні стаціонарні (не надувні) басейни на базах і приватних садибах досі є екзотикою. Два роки тому мені пошук видавав лише 10 комплексів з басейнами... Не думаю, що за два роки все аж так кардинально змінилося. Принаймні була б активна реклама комплексу з аквапарком. Біля Берегово в с. Дийда на озері є зона відпочинку "Бумеранг". Там надувні гірки, батути, майданчики... Люди селяться в приватному секторі в тому селі, відпочивають на озері, їздять в Косино в термальні купальні. Але умови...
     
    Останнє редагування: 17 Червень 2018
    • Інформативно Інформативно x 2
  7. PNL

    PNL Well-Known Member

    В липні в Дийді відкривається класний комплекс з аквапарком
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Online

    Online Well-Known Member

    А як називається?
     
  9. Arika

    Arika Well-Known Member

    подруга хвалила, та й з вигляду ніби непогано виглядає, басейн, річка, територія...
    Яка суттєва різниця між тими двома комплексами? В Ерней лазі басейн відкритий влітку працює, безкоштовний? Як харчування комплексне в Ерней Лазі?
     
  10. Online

    Online Well-Known Member

    Вони знаходяться в різних кінцях Шаяну. В Благодаті значно доглянутіша територія, більший басейн, користування яким входить у вартість. У вартості номера сніданок. Не комплексний, а ти сам вибираєш зі сніданкового меню, що хочеш на сталу суму. Меню досить обширне, кухня смачна. Ціни смішні. Комплекс оточений фруктовими садами (трохи занедбаними), поруч озеро де можна посмажити шашлик в альтанці, покататися на катамарані або човні. За межами комплексу є де прогулятися на природі. Ерней лаз ближче до "дикої природи". Зразу за територією ліс і мені здається недалеко гірська річечка. На території є спортивні майданчики. Природний ланшафт території нерівний, постійні підйоми-спуски. Ну і сам комплекс на крутому підйомі, так, що пішки спускатися в село трохи напряжно). Басейн ніби був окремою платною послугою, як зараз краше спитатися в адміністратора. По харчуванню не знаю, не їла там.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Ми в Шаяні жили в Марамороші. А в Ерней лаз я з малими ходила в басейн. В Марамороші територія чудова, шашлика смажили, качельки, батут, яблука і сливи ходили збирали їли, лікувальна вода там же. Але нам басейну бракувало конкретно. Там ще більш-менш тихо, кінець села.
    Для різноманіття харчування ходили по сусідству у Карпатію, це ще далі від центру. Вибір і якість страв там набагато краще була, карткою можна розрахуватись:) (тоді це було не часто), велика зелена територія, басейник свій. Не знаю як там ціни на проживання, але візуально мені там сподобалось. Ще якесь лікування є санаторне.
    На озеро ту Силуамську купіль пішли один раз. Отой клейкий грунт під ногами, мутна вода, я не витримала. Малі хіба з гірки поз'їжджали, ще потім у воді змійку (вужа?) побачили і ні в яку більше. Не сподобалось там зовсім, ще й далеко від нас йти було.
    Ерней і Карпатія зацікавили, але в Шаян більше не тягне.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Шукаю хатинку (або кімнату з кухнею)
    на Гуцульщині для сім'ї з дітьми.
    Щоб чисто, затишно надворі і всередині
     
  13. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Теж цікавить.
    Нам ЛОР для оздоровлення дитини радить Закарпаття (якщо море не получиться), але вибирати місцевість, де найтепліше. Може хтось підкаже, що краще обрати?
     
  14. Online

    Online Well-Known Member

    Воно не для купання.Там знак висів про заборону. Тільки рибалка і катання на катамаранах і човнах. Але згідна, що нічого такого там нема, щоб йти з іншого кінця Шаяну. Звичайне озерце типу Наварії.
     
  15. Arika

    Arika Well-Known Member

    Вже ні, вчора по телефону чітко відповіли, що сніданок у впртість не входить.
    Зупинилася поки на Ерней лаз, з даного комлексу не дуже хороші відгуки за харчування, хто там харчувався, розкажіть! Краще брати в них комплекс чи скмостійно вибирати по меню, чи взагалі ходити харчуватися кудись інакше?
    До речі на рахунок басейну, то для люксів та півлюксів він безкоштовний, а для стандартів плюс 50 грн. з людини за добу
     
    Останнє редагування: 19 Червень 2018
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Gala

    Gala Well-Known Member

    Хочемо цього тижня піти на Говерлу з дітьми. Порадьте у тій місцевості житло і щоб харчування було нормальне.
     
  17. Arika

    Arika Well-Known Member

    Їдемо на кілька днів в Шаян, то підкажіть, що ще можна цікавого в тих краях подивитися (читала лише про Велятино, варто туди їхати??) В Солотвино щось недуже хочу, але може і вартує... також, порадьте де можна буде смачно поїсти по дорозі зі Львова в Шаян? Або де зупинитися, бо перший раз їдемо на Закарпаття?
     
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Чи може хтось порадити хатину в сколе або Славську на 4-5 дорослих? Або невеликий котедж.
     
  19. Online

    Online Well-Known Member

    Мукачівській замок "Паланок", озеро Синевир, водоспад Шипіт, погуляти по Ужгороду, чани в Лумшорах, с. Кідьош до Шоша на дегустацію вина... Це якщо ви на машині. Якщо - ні, то в центрі Шаяна біля санаторію (Закарпаття, Карпати чи Карпатія якось так) є стенд з оголошеннями про різні екскурсії, возять автобусом.
     
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Туристичні автобуси і "усталые путники" полюбляють для перекусів мотель Окей, який зручно розташований відразу при трасі.
    Вроді це його сайт: https://okey-motel.com.ua
    Ми там теж кілька разів перекусювали, кухня - по типу Пузатої хати (готова їжа, швидко і недорого).
    По смаку страв - в мене є претензії, але я з своїм шлунком мало де за межами дому можу поїсти без наслідків.
    Шеф і чоловік вважають Окей кращим варіантом власне для поїсти в дорозі.
    Якщо хочеться високої кухні, то недалеко від Окею є ресторан Золота форель. Там смачно, дорого і довго.