Хочу поїхати в Карпати

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем nanap, 16 Травень 2007.

1. MalvinkaLv

MalvinkaLv Well-Known Member

В Шепільській не було номерів, хотіли ще в Осоння Карпат в Східниці, але там мінімум на 3 ночі бронювання. Тож вибрали інший готель в Східниці, Санта Марія, з 4-разовим харчуванням. Були на минулих вихідних, попали в зимову казку в Карпатах)
    На зворотній дорозі заїжджали в Буковицю в Бориславі, покатались на підйомнику (бо лижі - то не моє).

• Подобається Подобається x 2
  2. Arapeta

Arapeta Well-Known Member

Вже запізно, але з тих же причин, я вибрала Трускавець.
    Жили в чудовому сучасному готелі Вілла Христина і користувалися усіма благами і спа Міротелю. Снідали в Міротель, і раз там вечеряли, бо вибору особливо не було через жорсткий карантин. А потім відкрили для себе готель Парк гуляючи по алеї, де нам були раді і там харчувалися майже втричі дешевше. І все смачно, майже по-домашньому, з привітною офіціанткою. Міротель тих грошей реально не коштує, ще й купа людей, такий мурашник.
    Діти кожен вечір йшли в басейн, надовго. Були в Міротелівській дитячій кімнаті, на майстер-клас пішли, в бюветі Міротелю пили водичку. Ми з чоловіком в парку погуляли. На массаж його так і не виперла. Бачили бусики на Буковицю, яка поруч.
    Гарно релакснули 2 повних дні. І 1 година до Львова всього.

Останнє редагування: 29 Січень 2021
    • Подобається Подобається x 3
  3. Kroshka Enot

Kroshka Enot Well-Known Member

Дівчата, здаю точку для чудового сімейного відпочинку.
    Домашній готель «Синій вир» в с. Синевир неподалік від озера Синевир.
    Ми от щойно вертаємось, нам дууууже зайшло.
    Це міні готельчик на 4 номери, ідеально чистий, з винятковим сервісом.
    Є невеличка територія, гойдалки, альтанки, спорт майданчик, думаю, в теплу пору року з дітками там рай.
    Довкола є різноманітні локації для організаціі довкілля (диво природи - гірське озеро Синевир. Я не пам‘ятаю, щоб бачила щось прекрасніше в Україні.
    Центр реабілітації ведмедів, долина вовків (ми не ходили), село Колочава і музей вузькоколійки (взагалі в околицях, здається, більше 20 музеїв), за 35 км - село Ізки і однойменний екокурорт (ми не в захваті від відвідин з різних міркувань, але трирічний пил з гірськолижного спорядження я здмухала), сироварня там є з не поганим вибором сирів (і продавчинею, яка бере ті сири просто голими руками ).
    Повертаючись до Синевиру - природа там просто неймовірна, ми не знайшли такої в Буковелі, Шаяні і Славську.
    А тут знайшли глухий райський куточок, в якому вийшло перезавантажитись за не повних 3 дні.
    Щиро рекомендую напрямок для мандрівок і міні готель «Синій вир»

• Подобається Подобається x 5
    • Інформативно Інформативно x 5
  4. Козенятко

Козенятко Well-Known Member

Ще зорієнтуйте по ціні, дякую.

5. Kroshka Enot

Kroshka Enot Well-Known Member

В них є сайт Домашній готель у Карпатах вони є на букінгу і в соц мережах, краще там ознайомитись, ціни на високий сезон можуть відрізнятися від тепепішніх

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Arika

Arika Well-Known Member

Цікавлять відгуки про Київська Русь та Осоння в Східниці. Зокрема цікавить харчування в Київській Русі хто брав , чи вартує, чи смачно, ну і Спа у цих закладах, чи чисто, тепла вода?

7. Андріана

Андріана Well-Known Member

Якщо вже збираєтеся в Осоння, то краще в Таор Карпати, це поряд, але набагато краще, спа прекрасне, є фінська і турецька сауни, Т води в дорослому нормальна, в джакузі і дитячому дуже тепла. А кухня там бомбезна! Можу в ПП накидати фото страв)

Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk

• Подобається Подобається x 1
  8. MalvinkaLv

MalvinkaLv Well-Known Member

Ви були в Таорі десь недавно? Вони працюють?

9. Андріана

Були на початку березня.

• Подобається Подобається x 1
  10. Arika

Arika Well-Known Member

Зараз конкретно не дзвонила, але по сайту ціни
    В Таорі були давніше, так, кухня смачна, але не дешево то задоволення (чи може ми брали не дешеві страви, не пригадую вже))) та й зайнято в Таорі все на наші дати!
    В Осоння СПА на порядок гірше?? А вода хоч тепла?

11. Андріана

Вода більш-менш, я люблю теплішу. Всі знайомі, хто мав можливість порівняти, то тільки за Таор. Так, там не дешево, але і Осоння не дуже дешевше. В Таорі бронювати треба задовго, там переважно все зайнято.