Ходимо дома з Леслі Сансон

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Shapokliak, 7 Березень 2018.

  1. silvia

    silvia Well-Known Member

    Читаю-читаю і мушу собі укласти в голові.... стартувати з 1 милі на день? Коли почати 2-3-4? Хочу почати і не знаю як.... хтось може має вільну хвильку і розпише детально для блондинки)
    Кожна так звана миля то інше відео?
     
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    так, стартуйте з 1 милі і далі
    правда далі треба ще дивитися тривалість відео, на ту ж кількість миль є довші і коротші (де більша інтенсивність) відео
     
  3. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Дивіться по відчуттях і попередній фізичній підготовці. Я, наприклад, починала після десь двох місяців простих вправ з системи -60, потім на тому ж таки форумі "худнучих" натрапили на вправи з Леслі. Спробувала, сподобалось. Я натрапили була на сайт "Фітнессера", (але після санкцій він перестав бути доступний), то там були відео по 1, 2, 3, 4 і 5 миль, а також так звані "кольорові" милі. То та 1 миля (еквівалент 1600 м.) тривала 20 хв, на розслабоні, то за 2 дні я зрозуміла, що мені залегко, взяла 2, потім за кілька днів - 3. По 3 ходила десь зо два тижні, потім десь зо три тижні - по 4. Потім по 5 або по 4, скільки було часу. Потім брала кольорові в різних комбінаціях теж залежно від наявного часу. Так десь до року я була чемна, а пізніше - як вдасться. Коли є багато прогулянок - менше часу на вправи, тому часто халявлю. Але от приїду після свят - хочу знову мобілізуватися.
    В неті є багато інформації, можете почитати, наприклад:

    Швидка ходьба з Леслі Сансон

    І ще, милі по 1 - є різні по інтенсивності, по 2 - теж і т.д, і комбінувати те все можна до свого смаку :girl_claping:.
    Спробуйте, там точно важкого нічого немає. В темі ми тут з дівчатами накидали трохи відео, можливо, деякі вже стали неактивні, але трохи тосючно залишилось.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

  5. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    привіт, дівчата!
    сьогодні 2 милі і АВС вправи зробила.
    не знаю як буде виходити надалі(скоро канікули завершуються). але буду старатися, хоч кілька разів на тиждень.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)


    3 милі + вправи на прес сьогодні
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    2, 3...милі є різними? Скільки взагалі їх є? Планую завтра почати /нарешті після падіння перестав боліти копчик/...не знаю з чого...так багато відео...
     
  8. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Та зараз якраз активний крісмас челендж. Я по ньому і тренуюсь. Заходьте до неі на ютуб завтра мають бути відео на наступний тиждень


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  9. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    3 дні не займалася. травмувалася - гупнула вхідними дверима по пальцю.
    думала перелом, але ніби обійшлося.
    сьогодні планую відновити.

    UPD. 2милі+прес:girl_yes:
     
    Останнє редагування: 14 Січень 2019
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

  11. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    стабільно 2 милі+прес з Леслі.
    вирішила для себе - краще потрохи, але щодня, ніж закинути від перевантаження.
    хто ще ходить?
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Давайте я Вам пообіцяю "поновитися " завтра? Може буде соромно не дотриматися... щось такий тяжкий період, то свята, то звітність, така забембана останні дні, сили нема зовсім... сама себе не впізнаю...
    Чи то сонця організм просить... чи треба підсрачника собі і вправами ендорфіни виробляти ... :girl_crazy::dance3:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  13. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    В мене стабільно вже третій тиждень кожного дня! Подивлюсь що буде за 6 тижнів!


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Ще я ходжу. Найчастіше 2 милі. Поєдную з силовими / трохи планок і елементів йоги для області пресу і попереку.
    Ходити найвеселіше. :)
    Результати так собі. На час свят трохи дозволяю собі солодощів...правильних, та все ж.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я майже :girl_blush2: дотрималась слова... аж сьогодні зранку замість зарядки вдалося " прокачати " милю зранку, бо з середи на четвер почалися КД, а в п'ятницю не знайшла часу через приготування... Як казала Аніта, робіть хоча би мінімальну зарядку зранку, а то по обіді можуть знайтися причини... А так хоча би трошки зранку зробив - то вже плюс до карми. Під вечір йдемо на ДН, то вже сьогодні певно нічого не добавлю, але вранці було мені дуже добре, тіло було вдячне. Сподіваюсь завтра на більше! І що день Водохреща, очищення буде гарним днем для відновлення активності, бо та зимова сплячка щось надто затягнулась! І день сьогодні такий гарний, а я "сонцезалежна", то похмурі дні викликають апатію...
    Всім успіхів. Пам'ятаймо: рух - це життя!:dance3:.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Якась 20хвилинна "нарізка" , досить жвава - зранку, і 2 милі з тих, що "з гантелями", о 17.
    Сподіваюсь не здатися і витримати 21 день для закріплення корисної звички. Завтра починається школа, і вставати треба буде раніше, тут головне не почати себе жаліти і полежати ще чуть чуть... Бо викроїти час по обіді буде непросто, але буду старатись...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    нарешті свята закінчуються.
    я з суботи хворію-вихідні "випали" з тренування.
    тож час знайти буде важко. але буду старатися.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  18. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member