Хороші окуляри? Хороша оптика?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Багіра, 12 Жовтень 2008.

  1. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    Багіро, може бути.... Але ми дали ремонтувати сонячні окуляри чоловікові, то дядько сказав за 2 години прийти забрати. Так і забрали. Може продавець помінявся?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    може бути, бо то ще було років 2 тому... але тоді моя подруга теж туди ходила на ремон сонячних і вони не мали шурупчика:) мо в кризу вони трохи заухалися)
     
  3. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    хочу вставити свою копійку на тему лінз. лінзи для ока краще в плані сили зору - тоді сонячний промінь заходить в око і заломлюється так як передбачено природою, тоді як окуляри міняють кут і кількість заломів променя при попаданні на сітківку. Та і поле зору не порівняти - в окулярах те що збоку лінз ми ж не бачимо, ну чи погано бачимо... Таку лекцію мені прочитала знайома лікар офтальмолог. при чому вона сама лінз підбирати не вміє - так що я їй вірю - вона то сказала точно не з фінансової вигоди для себе...
    а мені лінзи зупинили падіння зору - після струсу мозку який я отримала коли наші супер маршрутки одна другу обганяли на дорозі а я в одній сиділа...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    робили тепер окуляри татові в оптиці на Городоцькій, неподалік ц. Ольги і Єлизавети, здається оптика-аптека "Ваш порятунок", майстер п. Орест - добре зробив...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. K.I.M.

    K.I.M. Active Member

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    мій тато клієнт Світу Оптометрії на Чайковського... колись порадив мені туди звернутися. Оправи кльові, вибір відмінний, правда дорого.

    зате!!! рівно за півроку мені відзвонили з тієї оптики і запропонували безкоштовно перевірити стан окулярів і "подотягувати болти" :) дрібниця, але видно, що люди піклуються про клієнтів і люблять те, що вони продають. словом, наступного разу окуляри куплю там само :)

    а шодо перевірки зору в оптиках... я скептично до того ставлюся. якщо вам байдужі ваші очі - так, пройдіть коротенький компютерний тест та підберіть окуляри. можливо, пощастить і вони вам підійдуть. АЛЕ краще за все - відвідати лікаря, який перевірить зір, потім поширить зіницю, зніме все мязове напруження і ще раз перевірить зір. і тіки після цього випише окуляри. так, на це треба витратити мінімум годину часу. але ж окуляри будуть з вами кожен день. і вкладені кошти у дорогущі лінзи не будуть витрачені намарно...
    а в оптиці зазвичай немає таблиці для перевірки зору (будь-якої-проектор на м=сітну, звикла таблиця тощо), віддаль до якої 5 м. без цього виписати правильно окуляри неможливо :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Кольорові контактні лінзи.

    Прошу відгукнутися тих , хто використовував кольорові контактні лінзи- які враження, де краще придбати, який догляд, які ціни.
     
  7. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Кольорові контактні лінзи.

    я якось ходила довгий час,мала різних кольорів (але ше +діоптрії,бо маю поганий зір) а постійно беру на Чорновола 45а, *Лінкон*
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    сама користуюсь контактними лінзами,але не кольоровими,а звичайними для зору.хоча був момент,коли я вирішила попробувати кольрові контактні лінзи-мені не сподобались,адже в них можна перебувати не більше 3-5год.через деякий час появилось подразнення,очі стали червоними,та й виглядало воно не дуже таки природньо!!!хоча маю знайому,в котрої хороший зір,а просто не подобається власний колір очей,от вона і носить собі ці лінзи час від часу! догляд такий самий,як і за звичайними контактними лінзами в контейнері наповненому спеціальним розчином.ціни приблизно 60-100грн. є і вище це ціна за одну лінзу,хороших виробників.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    Дуже хочеться спробувати таким чином привернути увагу до очей, але боюсь що не зможу сама їх зняти і очі почервоніють від подразнення.
     
  10. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    Я теж користувалась кольоровими контактними лінзами. Звичайні лінзи ношу завжди, а тут в мене прийшла ідея фікс, що я мушу бути синьоокою (природній колір очей - карий). Підібрали гарно, і я собі подобалась, але друзі мої жахались, реагували приблизно так: шо з тобою? захворіла? зле? з тобою шось не так? і таким дійсно переляканим тоном. Корочше, вдівала я їх разів пять, а потім просто тримала в шуфляді з гордістю - в мене є кольорові лінзи. Висновок: більше купляти не буду.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    А кліпати частіше не пробували?

    [​IMG]

    Очі - не той орган, з яким варто приколюватися/експериментувати.

    Наспівуючи:
    [MP3]http://www.playcast.ru/uploads/2009/09/18/1210681.mp3[/MP3]
    Текст для глухих:
    Код:
    Очі синії-сині дала мати дівчині,
    А навіщо давала, та й не знала сама.
    А тепер цій дівчині через очі ті сині
    Ані вдень, ані вночі та й спокою нема.
      
    А нащо було, мати, очі сині давати? - 
    Очі сині самотні, мабуть, будуть навік.
    Очі сині та карі не підходять до пари,
    А від цього серденько тільки в'яне й болить.
    
    Не журися, дівчино, не журися, рибчино,
    Прийде в серце потіха, прийде радісний час, -
    Поєднається серце з юним другом навіки
    І заграє веселка у дівочих очах.
     
    Останнє редагування: 5 Жовтень 2009
  12. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    Якщо я питаю про кольорові лінзи-то я хочу привернути увагу за допомогою яскравішого кольору. Як ви думаєте- кліпання посилить колір?
     
  13. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    ооо....згадала,як я вчилася одягати та знімати свої лінзи:) очі червонющі,дру по них дру а лінзи зняти не можу,та дуже хотіла носити лінзи,тому навчилась ними користуватися,що також не мало важно,томущо одного разу через своє байдуже та неакуратне ставленння до своїх лінз,мала багато мороки!це було щось схоже на конюктивіт,але не він очі дуже червоні і з них виділявся якийсь гній:sad: так от на добрий місяць я забула про них , а лікувалася ходячи в вочкулярах!:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    А ось тут я з Вами цілком погоджуюся, але ж і хочеться....
     
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    Колір не змінить. Але люди замисляться... [​IMG]
     
  16. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    замисляться, але метою було привернути увагу...
     
  17. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    Та звернуть-звернуть, не сумнівайтеся.
    А что подумал Кролік - ТАК нікто і нє узнал... (с)

    Є бородатий анекдот.
    Ковбой сушив собі голову, як привернути увагу дівчини.
    -Куплю собі капелюха.
    Вона скаже: -Джонні! Який в тебе капелюх...
    А я їй: -та що капелюх!? ходім в ліжко.

    Купив. Уваги нуль.

    -Куплю круті джинси!
    Вона скаже: -Джонні! Які в тебе джинси...
    А я їй: -та що джинси!? ходім в ліжко.
    Купив. Уваги нуль.

    Пофарбував коня в зелений колір.
    Вона: Джонні, ходи в ліжко
    Він: Та що ліжко!? Ти подивися на коня.
     
    Останнє редагування: 5 Жовтень 2009
  18. Mylnyk

    Mylnyk Member

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    Дізнатися пропускають пластикові окуляри ультрафіолет чи ні , можливо тільки за допомогою спеціального пристрою спектрофотометра, простіше кажучи UV-тестера, він мав би бути в хороших магазинах оптиках, я запитував на мене дивилися як на чудака
    ДЕ у Львові є UV-тестер (спектрофотометром) щоб перевірити окуляри ? це займає кілька секунд , а здоров'я очей поганими сонцезахисними окулярами можна зіпсувати сильно.
    Можна придбати скляні сонцезахисні окуляри - вони затримують , не пропускають ультрафіолет, знайти важко, а купувати Ray Ban за 800-1000 грн і нарватися на підробку
    Чи у оптиці замовити хороші фотохромні скляні лінзи ( 0 діоптрій) у хорошу оправу, але ціна теж буде високою, будуть тулити пластик - переконуючи що він краще - не повірю без тестера
     
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    де хто зараз купляє лінзи, поділіться в приват
    можна оптом
    (вони так подорожчали зараз(( )
     
  20. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    Де можна придбати окуляри за нормальними цінами і щоб вибір був, зараз ходжу постійно в лінзах, але хочу хоч вдома одягати окуляри, а старі окуляри вже ніякі, от і задумалася над цим питанням. В тій оптиці, що купую лінзи вибір не величкий, була в оптиці на пр. Чорновола, 1 , не пам"ятаю назви, здається просто "Оптика", то там хоч і є вибір, але ж і ціни не з дешевих.