Хороші окуляри? Хороша оптика?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Багіра, 12 Жовтень 2008.

  1. vjv

    vjv Well-Known Member

    Дуже дякую за інформацію. Спершу буду тоді шукати щось бюджетне, покористуюсь кілька тижнів, а тоді другу пару вже підберу якісну, а ті лишу для страхівки.
    Лінзи прості ,-2. Зір суттєво впав під час і після першої вагітності, але потім поступово покращився, бачила 5-6 верхніх рядків, а тепер після другої вагітності якось руки не доходили до лікаря сходити, а за останніх пів року на фоні стресу і хвороб відчула різке погіршення - в результаті бачу перший рядок і то нечітко, але маю надію хоч трохи покращити, хоча і розумію, що може ще стати гірше. З близької відстані все чудово.
     
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Можливо, є спазм, що таке різке погіршення? Вам не пропонували крапати щось для розширення зіниць (чи може то лише дітям практикують). Бо перші окуляри для малої ми підбирали після крапель, то показники до і після були трошки інші... але в неї складний астигматизм.
    Чи обстежували стан сітківки і т.п., чи лише по таблиці? Бо різке погіршення - я би обстежила ретельно.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. vjv

    vjv Well-Known Member

    Дякую! Перед цим в свого постійного лікаря обстежувалась по повній програмі ( і з краплями, і з додатковими оглядами ), нічого особливого не було, а цього разу не мала змоги до неї іти ( вона в іншому місті тепер працює ), а зір не покращується, то була вперше в звичайного окуліста в поліклініці, крім таблиці нічого не дивились. В мене перші зміни теж були раніше, десь в підлітковому віці, але незначні, тривалий час бачила 7-8 рядків. Зараз мені вже 37, може це ще додало своє.