Хороший окуліст у Львові

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем фасолька, 8 Квітень 2009.

  1. Guapa

    Guapa Active Member

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    Кравець Любов Йосипівна
     
  2. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    А я би вам ще порадила лікарню на Топольній, там є офтальмологічне відділення на останньому поверсі. Зрештою у справі прийняття важливих рішень мають значення консультації і не з одним доктором (1 око добре, а 2 - краще). + там трохи відносно фінансів дешевше. Доктора написала у карму.
     
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    Напишіть, будь-ласка, ще мені.
    Дівчаточка, маю проблему - підозрюю у бабусі початок розвитку катаракти (скаржиться, що перед одним оком постійно ніби мушки літають).
    Хочу терміново її привезти до Львова і обстежити, але не знаю, де краще.
    Хотіла б спершу до звичайного окуліста, бо думаю, що в приватній клініці (дивилась на Лазер-Плюс) зразу скажуть оперувати.
    Чи у разі, якщо мої підозри підтвердяться, операції не оминути?
    Поділіться, будь-ласка, досвідом, я така налякана, майже в паніці, так боюсь, щоб бабуся не втратила зір.
     
  4. lollipop

    lollipop Member

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    Маю і я питання: чи комусь лікували кератоконус методом крос лінкінгу??? Процедура не з дешевих, тому хотілося б почути відгуки...
     
  5. syxivska

    syxivska Well-Known Member

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    моїй мамі 7 років назад видаляли катаракту у медінституті офтальмологічне відділення.їй було на той час 77 років.прооперованим оком добре бачить і читає.а на друге,не проопероване, зайшло більмо.вам потрібно пройти огляд у окуліста в поліклініці.тільки не зволікайте.
     
  6. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    Думаю не оминути, але то все робиться коли вчасно. І ще там є період коли та катаракта має визріти, тобто можуть дати час почекати ще. Моя бабуся мала ту біду і довелось зробити операцію, замінили кристалик. Все добре - бачить. От тоді коли моя баба лежала з тим клопотом на Топольній (то все разом вийшло 3 дні, не довго), то була бабулька, котра 7 років не бачила (чому ? вже не пам"ятаю). Їй зробили операцію і вона побачила, ясно що не так як здорова цілком людина, але порівняно з тим - відрізняла темно-світло, то їй стало можливим бачити світ, предмети і навіть обличчя людей ... То вона так плакала і лікарю руки цілувала, бо думала, що то все не можливо. Так, що не всі ситуації однакові і багато можна вирішити.
     
  7. Gerbera

    Gerbera Member

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    Підкажіть, будь ласка, контакти до О.Д.Берези і Л.Й.Кравець у приватні кабінети. Як я зрозуміла, до Берези і у приватному черги?
    В мене проблем із зором ніколи не було, єдине був період, що часто мала кон'юнктивіти, але минулося. Але зараз через комп'ютер, читання-вишивання вечорами зір впав. Короткозорість + очі стали дуже чутливими. Хочу порадитися з толковим лікарем, щоб полікував чи виписав окуляри.
    А, і зорієнтуйте приблизно у цінах до цих окулістів.
     
  8. Gerbera

    Gerbera Member

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    Дівчата, підкажіть хоч адресу чи назву приватної лікарні, де приймає Л.Кравець,бо гугл щось нічого не знає.
    А О.Береза сказала,що дуже багато людей,місць для запису наразі немає(
     
  9. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    Не впевнена, що це саме та установа, але спробуйте поцікавитись у клініці Лінкон про того доктора
     
  10. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    Маємо в родині критичну ситуацію з очною інфекцію. Тільки на Топольній або на Некрасова можуть вирішити цю проблему. Дівчатонька, дуже прошу, дайте приватні контакти хороших спеціалістів з даних клінік.
     
  11. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    дайте будь ласка контакти, дуже вдячна!
     
  12. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    Хтось зможе підказати доброго окуліста на Виговського?
     
  13. Tinak

    Tinak New Member

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    Хтось знає щось про окуліста з Топольної - Сарахман М.М.?
     
  14. Gerbera

    Gerbera Member

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    Тут багато питали контакти до Л.Й.Кравець. Сама її довго шукала. Тому напишу. Вона приймає по домовленості у приватній поліклініці "Галина і Олена" на Личаківській, 129. Телефони є в гуглі.
     
  15. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    Підкажіть приватну клініку, де роблять вправи для покращення зору?
     
  16. Gerbera

    Gerbera Member

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    Знаю, на Чорновола. Вроді, ПК Лінкон.
     
  17. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    Будь-ласка, ну підкажіть може якогось хорошого окуліста в районі Замарстинівської- просп. Чорновола, чи хоч плюс-мінус в тих районах...
    Дальше з малими не виберусь, а три лікарі з місцевої поліклініки (на Хімічній) так мене поналіковували, що я вже на половину втратила зір на лівому оці, плюс припухлість повіки так і не проходить. Відчуваю що вже іде мені на праве. То тре терміново і бажано не приватник,ну, і ще б сильно бажано щоб може по якому запису, чи що, бо в чергах з дітьми- то аут.)
     
  18. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    а про той же Лінкон, що у дописі вище - не зверталися? Правда незнаю чи там прийом платний, здається я колись ходила, то за сам прийом не платила - та то можна і по тел. довідатися.
    Він на території колишнього військ. госпіталю, здається корпус №12. Я там до Собчука Адама Богдановича ходила. В суботу також працюють.
     
  19. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    Ні, я поки дальше нашої поліклініки не заходила. Завтра туди спробую задзвонити, може приймають? Ну, і це приватна клініка, наскільки я розумію.
     
  20. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    ага, і ще згадала. Там по лИпинського, десь в районі БТІ є приватний кабінет. Там колись була в нашого окуліста з Симоненка - Стратийчук Остап Тарасович. От тільки не памятаю точно адресу, може в неті вийде нарити. Хоча Ви просили не приватного....