Хороший окуліст у Львові

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем фасолька, 8 Квітень 2009.

  1. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    Нема в гуглі ніяких даних. Напевно назва не правильна.
     
  2. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    А сюди під"їхати http://www.emergency-hospital.lviv.ua/oftalmology.html

    ---------- Додано в 18:43 ---------- Попередній допис був написаний в 18:38 ----------

    Ми в вихідний день малу із запухшим оком везли сюди http://city-adm.lviv.ua/portal/catalog/zdorov-ja-i-krasa/medychni-zaklady/medichni-centri/6247 Гарне і чисте відділення, дитину зразу оглянули і визначивши, що алергія - відпустили. Бачила, що там на процедури/уколи пацієнти приходили.
     
  3. sunny_girl

    sunny_girl Well-Known Member

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    Лінкон http://www.linkon.lviv.ua
     
  4. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    Ми якраз тільки закінчили проходити в Лінконі вправи для очей з Данилком, черги на вправи великі, бо якраз на час канікул багато діток ходять на вправи, але попитайтеся, можливо є ще вільні год. Стосовно оплати, то 5 занять вартує 250грн., в нас результат дуже помітний після вправ.
     
  5. skai

    skai Well-Known Member

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    Мені потрібна порада. Вирішила написати на цій гілці.
    Відчуваю. що стрімко падає зір. Навіть в магазині вже мушу близько нахилитися, що щось прочитати.
    Багато працюю за компютером. після роботи ДУЖЕ печуть очі. Чи дають щось окуляри для роботи за компютером і якщо так, то які (фірма, матеріал) варто купувати?
     
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    Ну, що ж, була я у Параскеві, бо то саме боижче мені від домку з малятми... Дякую людям, які порадили і допомогли туди попасти на консультацію без трати коштів, але... Попалась мені лікар Баб"як. Спочатку оглянула на всій апаратурі, потім щось довго писала у листку, призначила краплі. На моє запитання що це у мене за хвороба така, що три попередні лікарі толку не дали, чіткої відповіді не дала.Крапельки я купила і чемно прокапала- як мертвому припарка. За тиждень задзвонила, як і домовлялись в центр, мене з"єднали з лікарем. Розмова ні в кут, ні в двері "ви розумієте, що те, шо підпухає, зудить, свербить око, не означає, що проблема в самому оці. Якби то було щось запальне, воно б від тих крапельой давно пройшло". Цікаво що ми тоді лікували? га? Діагнозу в листку я також не знайшла. Попередні діагнози є, а діагнозу після консультації у неї нема. Призначила по телефону ще одні крапельки і мазь. Благо вже не дуже дорогі, то взяла, але поклялась собі, що то вже вистарчить методом тику лікувати те око... Тиждень допирає, а моє око якби не лікували. Коли з легенька вивернути повіку, там все червоне, якась червона лінія така чітка по внутрішньому краю повіки, свербить, відчуття стороннього предмета, підпухає, виглядає не ахті.
    Я вже не маю сили з тим оком, дівчата, 4 різні лікаря, різні схеми лікування, на вітер викинуті гроші, а віз і далі там.
    Далеко їздити я не маю можливості, хоча багато радить Павловську з медінституту.
    Свекруха взагалі каже, шо то схоже на рожу і треба іти до бабки палити, чи спалювати, чи як воно там.))
    Мене взагалі дивує, невже крім тих їхніх апаратів нема такого, шоб якісь аналізи здати для точного визначення діагнозу. Чого всі вгадають мені то схоже на алергію, а може то вірусне, ой, та то більш схоже на запальне... спробуйте то, а спробуйте ше те то...

    ---------- Додано в 12:50 ---------- Попередній допис був написаний в 12:44 ----------

    Протизапальне крапала, пила, противірусне, антибіотики пила/крапала, протиалергічні теж. Промиваю постійно якимось розчинами, на вулицю без лишньої потреби навіть не іду, а толку...
     
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    знаю, що можна посів здати, чи щось типу того
    самій то таки не прийшлось робити, але може хто в курсі, або в лікаря попитати
     
  8. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    Ото мені власне так дивно, щоб чотири лікаря, пупулярні і не дуже і ніхто не додумався призначити якесь більш детальне дослідження, якісь аналізи, чи т.п. Я якось думала, що при найменшому сумніві, чи невизначеності щодо діагнозу, коли картина не зовсім зрозуміла відсилають ще щось здавати...
    Ну, і поліклініка наша державна мене не дуже дивує, бо то конвейєр, але щоб у Параскеві лікували без діагнозу... це якось так недосвідчено
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    власне в мене не дійшло до того
    але казали, якщо каплі не поможуть, то тре робити якийсь посів
    писи в Параскеви таке роблять, а ще здаєтья на Зеленій
     
  10. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    :girl_yes2:на кафедрі мікробіології(зелена 11)
     
  11. unsure

    unsure Well-Known Member

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    Іменно там, нас направляли з дитиною туди на посіви (з охмадиду), причому коли забирали результати дівчата на цій кафедрі дуже гарно і толково пояснили результати, не гірше ніж в лікарні.
     
  12. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    Дівчата, то туди треба скерування у лікарів брати, чи як?
    В яких випадках вони відсилають на ті посіви?
     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    Направлення лікар дає, коли лікування не дає результату.
     
  14. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    В принципі,я думаю можна і без скерування прийти
    Але здається той аналіз платний,бо вони за самі закупляють поживні середовища
     
  15. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Хтось мені може підкаже як попасти до Павловської в медінститут?
    --- дописи об"єднано, 19 Січень 2015, дата оригіналу: 17 Січень 2015 ---
    Добре, вже мені відповіли, я так зрозуміла там можна і цілий день прочекати, бо операції, пари і т.п.

    З Топольної з офтальмологічного відділення може хтось конкретного лікаря підказати?
    І ще, може хтось порадить де добре було би зробити УЗД очей.
    --- дописи об"єднано, 19 Січень 2015 ---
    Шось ніхто мені не пише...:sad: Знадчить запитаю по-іншому, може хтось підкаже, чи то туди на Топольну можна просто прийти з вулиці і підійти до будь-кого попроситися на провірку, чи записуватися, дзвонити?
    Ну, підкажіть плііііз, часу маю обмаль, мушу завтра вранці попасти.:girl_cray:
     
    Останнє редагування: 19 Січень 2015
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    Сарахман, мене вів давно, контактів не маю, лікар хороший, дуже
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Можна просто підійти, чи тре якось записатися?
     
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    Можна було просто в ординаторську підійти, але то вже роки
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Kom

    Kom Member

    Я теж чула,що сарахман хороший,колись також мою маму прийняв без направлення,він здається зав.Відділенням
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Тепер вже зав віділенням.