Хороший окуліст у Львові

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем фасолька, 8 Квітень 2009.

  1. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    В мне є роздруковані вправи, які нам з чоловіком дала окуліст з Параскеви. Ми деякий час робили їх. Вони в комплексі з каплями дали досить не поганий результат - в чоловіка почали менше очі втомлюватися. Якщо потрібно, можу скинути в приват. Або самі пошукайте в інтернеті - вони багато де є.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А не підкажете, до кого краще підійти з халязіоном та блефаритом? Може там хтось по тому спеціалізується? І може Плевачук Оля ще десь приймає?
     
  3. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ні, я не знаю. Не думаю, що Оля ще десь працює. Точно знаю зо що в восьмій лікарні, але там, чесно кажучи не зручно трохи. Я туди свою бабцю водила. То стдиш, чекаєш поки лікар звільниться, купа людей. А в Окулюся все інакше, дивпнчики, там всякі. Запис на конкретну годину, ну але і коштує то все. В лікарні вона за консультацію взагалі нічого не взяла, хоч я і пробувала віддячитися, а в Окулюсі в касу оплата.
    Я останній раз перед родами в неі була, мені треба було знати чи можу сама народжувати. Хоч мені лікар з поліклініки казав, що можна я таки вирішила ще там проконсультуватися. Ну обстеження, ясно, то земля і небо порівняно з поліклінікою.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. daisygirl

    daisygirl Member

    А от я вийшла розчарована з Окулюсу. Може вже надто балувана сервісом приватних клінік, але ті диванчики біля рецепції і вічний потік людей справив враження державної поліклініки. Дівчата клієнтами не займаються - прийшла бабуся, не знає, що й до чого, питається в лікаря, куди їй йти, бо ті за комп'ютерами сидять. Про елементарну усмішку, я взагалі мовчу. Прізвище двічі не правильно називали, виправити після першого разу не здогадались в свому бланку. Найбільшим провтиком, як на мене було те, що при записі на звичайний огляд, ніхто не попередив, що 3 години зір буде розмитий, тобто тут або роботою жертвуєш, або отримуєш неповноцінний огляд, за яким, власне, і прийшов. Терміналу в них немає, оплата виключно готівкою. Спеціалісти в них хороші, але їхати півміста для звичайного огляду чи консультації, я точно більше не буду, бо сервіс, як для приватного медичного центру, в них відсутній.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Проблема в моєї мами!
    помітила мама, що перед очима якась чорна цятка, ніби заважає бачити. Зробила обстеження в Окулюс, сказали набряк на очному дні.
    хтось з таким стикався?
    пройшла курс лікування, та нічого не змінилось. Направляють на повторну діагностику в Окулюс. Також порадили лікаря Смаль Тетяну. Вона там же ж приймає.
    що можете сказати за неї?
    казали, що вона ще десь приймає в 8 лікарні. Там в неї теж приватний кабінет?
     
  6. Kom

    Kom Member

    Ні, в 8 лікарні є "Центр мікрохірургії ока", державний, вона там працює, а завідуючий там Новицький
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Дякую. Може знаєте, якщо до цієї лікарні не відносишся, то чи можна до неї прийти?
     
  8. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    може бути не в ту тему, але будьте дуже уважні з клінікою окулюс. знайомій зробили операцію не на тому оці, хоча всі попередні дослідження робились в окулюсі. Вона (лікар) просто запитала в пацієнтки (літньої людини з проблемами слуху) про її хворобу в операційній а та її не зрозуміла, це і привело до такого конфлікту, який далі триває і окулюс навіть не думає відповідати за свої дії.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. tomikzxc

    tomikzxc New Member

    Доброго дня! Дуже хотів би отримати контакти до Берези в приватний кабінет.Надіюсь хоть вона мені допоможе,томущо всі лікарі говорять,що короткозорість не лікується. І допоможуть лише окуляри, і чекати до 40 років і вона виправиться.Ана корекцію неможу зважитись,томущо боюсь, що за років 10, зір може погіршитися.А якби був впевнений,що піся корекції все буде добре,то зробивби її без роздумів.Завчасно дякую за контакти.Також буду вдячний якщо поділитися досвідом,якщо в когось був схожий випадок.
     
  10. Sansevir

    Sansevir New Member

    Дівчата,хто мав проблему з кератитом? У донечки виявили((( Лікуємося, але дуже вже переживаю, тому що деякі малюнки в нижніх рядках не називає((( І ще,щодо лікаря - ваші відгуки про Гудиму Наталю з Брюхович?
     
  11. Alexsandrova

    Alexsandrova New Member

    Непоганий окуліст-Кравець Любов Йосипівна, приймає на Некрасова 35 переважно з 9 до 14, але деколи дуже зайнята, тому потрібно напередодні ввечері телефонувати і питатись коли краще підійти, а ще приймає по суботах в аптеці в Винниках, там можливий попередній запис.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Jana Marjana

    Jana Marjana Active Member

    Можна безкоштовно провірити зір у біомеді,завтра йду тоді й напишу враження.
     
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    на Драгана? доколи та акція? і що включає та перевірка?
     
  14. Jana Marjana

    Jana Marjana Active Member

    Так на Драгана і не тільки.Це проводить оптика біомед. Лікар перевіряє зір та дивить очне дно.Так як у мене не має проблем зором то можна перевірити.А от у мами постійно сльозаться , то вона нічого путнього їй не сказала.На сайті біомеду є телефони та адреси по яких потрібно записуватиь на огляд.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Перепрошую, а це тільки для дорослих чи і дітям можуть дивитись?
     
  16. Alexsandrova

    Alexsandrova New Member

    Напишіть будь-ласка номер, по якому можна записатись до Берези в приватний кабінет
    --- дописи об"єднано, 14 Березень 2016 ---
    Напишіть будь-ласка номер Берези в приватний кабінет
     
    Останнє редагування: 14 Березень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  17. Gerbera

    Gerbera Member

    Написала вам у ПП
     
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    І мені якщо можна
     
  19. Alexsandrova

    Alexsandrova New Member

    Дуже дякую
     
  20. Gerbera

    Gerbera Member

    Можна. Уже кидаю