Хороший окуліст у Львові

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем фасолька, 8 Квітень 2009.

  1. Jana Marjana

    Jana Marjana Active Member

    Можна і мені телефон Берези,а то на Сихові до неї ніяк не попасти.
     
  2. Volunjanochka

    Volunjanochka New Member

    Напишіть мені, будь ласка, номер Берези)
    дякую)
     
  3. Gerbera

    Gerbera Member

    Дівчата, ловіть у себе
     
  4. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    А ця лікар на Сихові приймає? Можна і мені контакти і адресу. Дуже дякую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. IrynkaMandarynka

    IrynkaMandarynka Well-Known Member

    А я Березу не раджу, взагалі не розумію чого її так хвалять (( Ще у 2007 виписала мені окуляри, які досі мені засильні, голова у них крутиться і нудить, і таке враження що центровка погано поміряна. Це при тому що ношу окуляри з 1998 десь, а з 2006 лінзи. Тому кому за окулярами до неї - задумайтеся
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Gerbera

    Gerbera Member

    Приймає на Сихові і десь у районі Коновальця. Дівчата, щоб ви розуміли. Я так і не попала до Берези. Треба було записуватись на кілька тижнів наперед, мені таке не підходило. Пішла до іншого лікаря.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Alexsandrova

    Alexsandrova New Member

    Попала я до Берези, ну що я можу сказати? трішки вона дивакувата, але як людина вроді хороша і там такий дурдом твориться на Сихові, купа стареньких які годинами сидять у черзі і при тому не завжди до неї попадають, переносять візит на наступний день, аж страшно на то все дивитись... Вона сама в шоці, говорить що дуже багато людей потрібно прийняти за тих пару годин, в кабінеті по троє людей, тому якщо хочете щоб вам приділили достатньо уваги то краще звертатись кудись у приватну клініку. Нарахунок того який вона спеціаліст толком нічого сказати не можу, майже нічого вона мені не сказала, звела все до того що немає у мене ніякої проблеми.
     
  8. Eva Reni

    Eva Reni Well-Known Member

    А можна контактний номер тел. в ПП, дякую
     
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    дівчата ,а підкажіть не стільки окуліста ,а де можна якнайякісніше обстежити зір, де є дійсно якісна апаратура, бо лікарі говорять різні речі, хочетсья якихось підтверджень
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    візекс, хороша апаратура, але як визначають гостроту зору не нра
     
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я дзвонила місяць тому, щось та адміністратор таке наплела, що можуть прийняти лиш в червні, і що нічим не можуть помогти
    чи то вона мала на вазі що до головного лікаря так чи що
     
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    Скоріше так, я йшла до простих. Знайли вроджену катаракту обох очейі шось там з зоровим нервом. Збилась з ніг в пошуках нейроофтальмолога, який ніц не знайшов. Хоча дали скидку на сильніші мікроскопи і мені та катаракта грозить в літах. Головний в них толковий, дуже добре проводять операції по заміні кришталика. А ви чисто для перевірки? Хороші лікарі є на Топольній.
     
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    та зір перевірити я можу і в оптиці неподалеку, але очі мене турбують, особливо одне, особливо в контактних лінзах
    і до речі таки радили мені нейроофтальмолога, до кого ви ходили?
     
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    На Топольній, другий поверх вправо. Прізвища не пам'ятаю. Там нейрохурургія і її кабінет є. Зробіть знімки очнного дна, робила в тому ж візексі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Я ходила до Грицишин Оксани в приватний кабінет на пл. Старий ринок, там апаратура вроді ок. Вона кожен день там, окрім середи. В середу на Топольній. Якщо треба можу контакти скинути в пп.
     
  16. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Капец! сестра ходила тижні два тому, здається, майже відразу попала
     
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Я нині дзвонила ще раз, запропонували записати на серпень) але можна швидше якщо планую в них якусь операцію)

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Oksiiiii

    Oksiiiii New Member


    Будь ласка,скиньте номер Грицишин Оксани))
     
  19. Tilda Angel

    Tilda Angel New Member

    Дівчата! Напишіть будь ласка конт. Берези. Де приймає і конт тел. Дякую!!!
     
  20. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    У мене несподівано з"явився невеличкий досвід. У моєї дитини складний міопічний астигматизм косих мередіанів. На фоні цього впав зір. До того, як нарешті був встановлений діагноз, ми були у кількох лікарів. Візит у поліклініці це була чиста формальність від сторони окуліста. Пані доктор подивилася абияк, ніякого діагнозу не вписала у картку, сказала, що треба окуляри, але навіть не виписала на них рецепт. Тоді ми були у лікаря Кравець. Через неї ми втратили рік. За цей час зір у дитини погіршився ще більше і вже навіть з"явилася загроза косини одного ока. До чого я все це вела. Будь ласка - не водіть дітей до лікарів, які лікують дорослих. У даному випадку, коли йдеться про офтальмологію, це має дуже суттєве значення. Можливо лікар Кравець хороший дорослий спеціаліст, але дитяче око має свою специфіку і треба бути в курсі всіх нюансів. Те, що вона нам радила робити по суті звелося до "нічого не робити", а потім побачимо. Астигматизму вона не побачила, лікування не призначила, про окуляри навіть не йшлося. Зараз, завдяки успішному лікуванню, дитина бачить в окулярах 100 % Лікування тривале, повторюємо кілька разів на рік, але бачу результат.
     
    • Подобається Подобається x 5