Хороший окуліст у Львові

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем фасолька, 8 Квітень 2009.

  1. Alexsandrova

    Alexsandrova New Member

     
  2. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Мабуть, вони або дуже популярні, або така організація роботи. 26 липня дзвонила, хотіла записатися на огляд сітківки-очного дна, то мені запропонували прийти в кінці вересня :) До простого лікаря, не до головного чи тому подібне.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Syriya

    Syriya New Member

    Порадьте і дайте, будь ласочка, контакти окуліста для дорослих(бажано Медінститут), бо дзвонила в приватну, де Кравець, то вона у відпустці. А тут не знайшла толком відгуків, хіба про Юревич Дарію і то не густо. А тре терміново.
     
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    чоловік стандартно чекає місяць на повне обстеження по сітківці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Yavorchanka

    Yavorchanka Member

    Доброго дня. Прошу поради. Мамі потрібно видалити катаракту. Порадьте хорошого офтальмолога.
     
  6. rinasam

    rinasam New Member

    А може хтось допомогти з контактами Гузар, чи може хтось знає де вона приймає приватно.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. Yavorchanka

    Yavorchanka Member

    Доброго ранку. Сама відповідаю. Робили мамі операцію у Військовому медичному клінічному центрі Західного регіону. Лікар - Рудавська Лідія Михайлівна- дуже хороший спеціаліст, людина, психолог. Якщо потрібно - не вагайтесь,тільки до неї.
     
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    чи має хтось відгуки про офтальмологів з "окулюсу"?
    потребую підібрати окуляри, останні спроби дали результат в 40-50%, рвоту і втрату орієнтації. тому, думаю, проблема десь глибше.
     
  9. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Два дні болять очні яблука, вчора одне наповнилося кров'ю. Чоловік каже очний тиск - читаю, то щось страшне ніби.
    Дідусь мав катаракту і глаукому і останні роки був сліпим.

    Я дуже багато сиджу за комп'ютером.

    Порадьте мені дуже хорошого спеціаліста у Львові. Хочу піти обстежитися.
     
  10. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Я останні кілька років ходжу до приватної доктор (кабінет на Гулак-Артемовського) і задоволена. Завжди приділить час, терпляче і по суті відповість на всі питання, а прийшла я зі всіма старими результатами і здоровенним списком запитань. Не робить непотрібних обстежень і призначень. Потрапила до неї за рекомендацією колеги після консультацій в Києві, де мене добряче налякали потенційним відшаруванням сітківки, "народжувати не можна" і т.п. Дуже ретельно і дбайливо підібрала мені окуляри і призначила підтримуючу терапію. Якщо хочете, дам в приват координати. Правда, в мене такої проблеми, як у Вас, не було (лише міопія -7,5/-6,5, робота з мікроскопом і компом і тому постійна паніка і страх повністю втратити зір).
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    цікавить дуже.
    і + про відшарування сітківки, якщо можна, в пп. чи у вас є астигматизм і кератоконус?
     
  12. Yroslava

    Yroslava Active Member

    Я обстежувала очне дно в лікарні на Некрасова, я так розумію - це офтальмологічне відділення медінституту. Лікар - Вероніка Дмитрівна, дуже, дуже приємна і порядна - бачила як відмовлялася від грошей, які їй намагалися заплатити двоє стареньких, яких вона довго обстежувала - вона відмовилась.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Щодо астигматизму точно не знаю, щось таке в дитинстві говорили. Слова "кератоконус" не чула. В дитинстві носила БСПО.
    Щодо першого - років так 10+ тому в Києві в Інституті мікрохіругрії ока сказали, що маю неправильну форму очного яблука і, як наслідок, периферичну дистрофію сітківки. Сказали, що при фізичних навантаженнях і природніх пологах є ризик відшарування. Питала тоді ж відносно лазерної корекції, сказали, що не показана, і що моя міопія ніде не дінеться. Натомість рекомендували лазерну операцію по "приварюванню" сітківки по периферії як профілактичну. Можливо, я щось не так зрозуміла, але дуже перелякалася, та і давно це було, всіх подробиць не пригадаю вже.
    Ця лікар мені сказала, що нічого критичного в моїй сітківці не бачить, судини і кровонаповнення ок, нічого оперувати не треба, а корекція таки так, не показана. Дуже важливим для мене було те, що обстеження проводилось без цих жахливих крапель, які розширюють зіниці (забула вже назву), після яких іду навпомацки, нічого не бачу, очі як в наркоманки і сльози течуть. Спостерігаюсь в неї біля 4 років, наразі рекомендації діють, а прогнози справджуються.
     
  14. Vendy

    Vendy Active Member

    Підкажіть, де і в які години зараз приймає Береза О.Д.
     
  15. Oksa ya

    Oksa ya New Member

    Скажіть, будь-ласка, чи оглядає вона дітей? Доньці 9років.
    Чи можете дати мені її контакти?
    Дякую
     
  16. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Бачила, що з дітками приходили. Написала Вам.
     
  17. Hrystya Vasylovska

    Hrystya Vasylovska New Member

    --- дописи об"єднано, 29 Жовтень 2016 ---
    Підкажіть будь ласка де можна вилікувати псевдотумор орбіти, підкажіть хорошого офтальмолога???
     
  18. ukiesgirl

    ukiesgirl New Member

    Хочу поділитися з ситуяціЄю яка сталася з моєю сім'єю. У дідуся катаракта була- треба оперувати. Прийшли в приватну до п. Гудзя- все супер. Правда трохи ціни нам дорогі були. На друге око порадили Юревича Всеволода Романовича в обласній лікарні. І дуже жалію що зразу до нього не попали. По-перше лікар який любить свою професію, підхід до кожного пацієнта просто вражає. Таке враження що він перший приходить і останній іде додому, плюс приїжджав на вихідних дивитися ( в палаті були і оперуванні в той самий день пацієнти інших лікарів то вони лікаря побачили аж в понеділок ). Про ціни : за одну катаракту в приватній ми могли прооперувати 2 в обласній ( кришталики купуєте офіційно в кіоску при лікарні)
    Через 6 місяців в чоловіка діагнозував п. Юревич відшарування сітківки. Все думали про Одесу. На ні, він єдиний у Львові який цим займається вже багато років. Приємно була здивована.
    Дуже рекомендую. Дійсно мало залишилось таких лікарів від Бога.
     
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Може хтось тут видаляв халязіон? Порадьте когось!
     
  20. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member