Хороший окуліст у Львові

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем фасолька, 8 Квітень 2009.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я ще ніколи не видаляла, а маю іх вже років 13 з певною періодичністю. Завжди самі проходили. Але зараз він мене дратує, бо великий і його дуже видно(. І боюсь страшенно(.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. smarty

    smarty New Member

    @ukiesgirl Скажіть будь ласка, крім вартості кришталика, скільки коштувала сама операція і яким чином відбувався розрахунок - планую зробити мамі в січні, хотілось би розрахувати бюджет.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  3. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка, хорошого окуліста. Хочу перевірити очний тиск, бо вже щось довший час болить голова. Можливо приватного, щоб без черг.
     
  4. kissamar

    kissamar Member

    скажіть будьласка чи хтось лікувався у лікаря Радомський Всеволод Модестович
    Львівська обласна дитяча
    клінічна лікарня «ОХМАТДИТ»
    в Брюховичах ? що можете сказати ?
     
  5. Cherry Cola

    Cherry Cola Active Member

    Вероніка Дмитрівна в офтальмологічній лікарні, я так розумію - від медінституту. Правда не приватний кабінет і черги трохи є, але якщо потрібно - можу дати номер, можливо вона скаже коли прийти коли менше людей.
     
  6. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Прошу сказати, можливо хтось звертався чи чув про офтальмолога Лідію Михайлівну, працює в діагностичному центрі на Огієнка , 4 поверх. На жаль прізвища не знаю, в батька проблема з оком, порадили до неї. Хотілося б почути якусь інформацію.
     
  7. biruza

    biruza Member

    Порадьте, будь ласка, оптику, де можуть добре підібрати окуляри. Потрібно для старшої жінки зі значною різницею між правим та лівим оком. Бажано десь в центрі.
     
  8. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Порадьте, будь-ласка, офтальмолога (нейроофтальмолога), в якого можна перевірити поля зору. Цікавить, чи то може зробити звичайний лікар в поліклініці.
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    Є на топольній. В неврології на другому (3) поверсі праве крило.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    @Alstroemeria, ще в візексі можна таке було зробити. Периметрію вони робили мені.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. akionnaKimm

    akionnaKimm New Member

    Напишіть і мені номер Берези будь-ласка, дуже потрібно до неї на прийом. Дякую.
     
  12. akionnaKimm

    akionnaKimm New Member

    А ще мені будь-ласка. Дякую
     
  13. Yroslava

    Yroslava Active Member

    Мені дуже добре зробили діагностику в оптиці що в Кінг Крос. Там є дві, не Оптика Нова, а та друга. Як звати лікаря не пам'ятаю, але дуже хороше враження справила, крім того в неї дуже велика кількіть всяких приладь та лінз.
     
  14. Kamillko

    Kamillko New Member

    Доброго вечора! Підкажіть, як потрапити на очні процедури на Чупринки, 61 (кажуть, там є кабінет державний), тобто, до кого звернутись на попередню консультацію, чи просто принести направлення?.. В першу зміну вони теж працюють?
     
  15. GalinNovikova

    GalinNovikova New Member

    Напишіть будь-ласка номер Берези в приватний кабінет
    --- дописи об"єднано, 9 Листопад 2017 ---
    Напишіть будь-ласка номер Берези в приватний кабінет
    --- дописи об"єднано, 9 Листопад 2017 ---
    Напишіть будь-ласка номер Берези в приватний кабінет
     
  16. Kolosokhfchjnbv

    Kolosokhfchjnbv New Member

    --- дописи об"єднано, 28 Листопад 2017 ---
    Хто має тел і приватний кабінет Берези?
    Напишіть
     
  17. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Якщо це про Люксоптику, то мені там лікарка не сподобалася. Я перед тим була на діагностиці в маленькій оптиці на вул. Беринди. Не пам'ятаю прізвища лікаря, але його подруга порадила. Це був фактично мій перший професійний візит до офтальмолога і потрібні були перші окуляри. Цей лікар видався ну просто, як ангел. Як він все ретельно оглянув, заспокоював, десь годину я в нього провела. Виписав лінзи трохи слабші, щоб око одразу не звикало. І тут пішла я буквально через тиждень в Люксоптику підбирати окуляри, дай, думаю, й тут пройду діагностику. То це було якесь таке відношення не професійне, типу, о боже, як ви досі ходите без окулярів? Ці лінзи будуть вам явно заслабкі і тд, і тп. Лише перенервувала.
     
  18. fantastyka

    fantastyka New Member

    Доброго дня! Як і де можна портапити на прийом до Юревича?
     
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    порадьте нейроофтальмолога
    і просто хорошого окуліста для діагностики, я вже не один рік ходжу до різних і не можуть відповісти, чому болить око, може хтось з толкових хоча б навів на думку куди рухатися
     
  20. Tatalite

    Tatalite New Member

    привіт, буду дуже Вам вдячна за контакти.