Хороший окуліст у Львові

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем фасолька, 8 Квітень 2009.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    До невропатолога?
     
  2. Milli

    Milli Well-Known Member

    Привіт! Порадьте хорошого дитячого окуліста.
     
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Потребую поради тих, хто носить лінзи.
    Маю план за місяць звикнутм до лінз, навчитися ними користуватися, щоб в разі потреби брати одноденні. Так планую ходити в окулярах.
    Скільки часу треба звикати до лінзи? Мені болить, саме болить, а не неприємно. Переглядав лікар під мікроскопом двічі - під лінзою нічого нема, судини ніби ок , на алергію не схоже, врешті вчилася з ними обходитися, тільки, коли закапали анестетик в очі. Проблем з вдяганням і зніманням нема, а перебування жах. Я не витримала більше пів години. Це ок? Воно пройде? Лікар настроєний на пройде, але за скільки часу?
     
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Я лінзи не ношу. Носить чоловік. Вже багато років. Йому не кожні підходять. Мож в Тебе так само? Спробуй різних виробників
     
  5. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Ношу лінзи вже 10р. Експериментуйте з виробниками. Я перейшла на силікон-гідрогелеві, термін носіння - 1місяць (але я завжди знімаю на ніч). З тих же силікон-гідрогелевих змінювала різні фірми, Ваush Lomb взагалі не могла носити, пекли та пересихали очі. Дуже все індивідуально.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я така щаслива вилетіла з оптики, що я в окулярах, що не спитала виробника . Але важко експериментувати, якщо пара коштує 400-500 грн. А однодені затонкі, щоб я їх виловила з ока
     
  7. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Мені одноденні не підійшли. А біль при морганні відчуваєте?
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    Хай випише лінзи з іншою кривизною, лінзи взагалі не мають чутися на очах, я за пару днів за них забула. В вас часом не оті нові гідрогенові?
     
  10. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Я купую в біомеді маю іх картку на знижку, то останній раз купувала по 180 грн за штуку, і в них часто якісь акціі. Лінзи purevision2. Беру місячні. Я іх практично не знімаю, лише при потребі.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Як тільки пробувала прикрити повіки, то починалося. Хіба з виряченими очима, то можна назвати дискомфорт, то ж потім капали анестетиком, бо годі було висидіти, і не тільки через сльози. Я буду завтра пробувати, як наберуся сміливості.
    Я не планую носити на постійно і лікар не рекомендує, думала, на забави і тд. Бо оправу тяжко підібрати "парадну".
    З того, як виглядала пара, то ніби айроптікс...
     
  12. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Ношу лінзи з 2002 року. Силікон-гідрогелеві. Цього разу не думала, що затримаюся у Львові так довго, то купувала тут в Люксоптиці.
    Завжди прошу такі, щоб добре пропускали кисень і рогівка "дихала". Тоді дискомфорту немає. На ніч знімаю завжди.
    Мої:
    AIR OPTIX® for Astigmatism Contact Lens Technology | myalcon.com | AIR OPTIX®
    Мені тільки було важко навчитися їх вдягати- як же я намучилася перший раз. Але ні пекло, ані боліло. Я просто боялася.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Я в універі почала експерементувати з лінзами. Спершу все було ок, трохи треба було намучитися, щоб надіти, але болю не було. Тільки у випадках, коли щось потрапило на лінзу або вона надірвалася появлявся дискомфорт. Пішла в декрет, перейшла цілком на окуляри, та 2 роки тому вирішила знову повернутися частково до лінз (на морі в окулярах трохи незручно). Так з першого дня дістала такий кон'юнктивіт, що 2 місяці не могла вилікувати. І взагалі очі тепер дуже чутливі стали. Тому з часом все міняється, вирішила не мучити очі й ходжу в окулярах, які стали якоюсь частинкою іміджу. От зараз знову хочу змінити оправу на нову, якусь моднячу:)
     
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Мені від сили підібрали оправу іншу, ніж прямокутна і я не виглядаю зле. Я розумію, що в різних оптиках різні оправи і якби там товщина і тд грає роль, але цього разу старалися вже двоє консультантів знайти щось не прямокутне, в чому я не виглядаю смішно, і майстер виходив, щоб підтвердити, що "добре". Який там імідж....
     
  15. Siania

    Siania Love Life

    Ношу лінзи 12 років. Болить око, якщо неправильним боком одягати.
    А ще неприємно вдягати нову лінзу, мабуть, розчин з упаковки мені не дуже підходить.
    Я беру джонсон бейбі на 2 тижні. Вони дихаючі, дуже тоненькі. Ношу їх місяць.
     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Тобто? Як були в розчині, так і переклала на палець, не перевертала
     
  17. Siania

    Siania Love Life

    Ооо, то треба перевіряти обов‘язково!
     

    Вкладення:

  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ну що ж. виконала я всі інструкці, перевірила, чи не вивернуті лінзи (і не були, там є насічки з буквами-цифрами), вдягнула. праве стабільний дискомфорт, на лівому - терпимо боляче, менше , ніж вчора. відчуття стороннього тіла присутнє на обох.
     
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Знімаєте і вдягаєте знову. Найперше промийте очі водою. Почекайте якийсь час щоб відновився природній баланс вологи в очах. Закапайте самого розчину в око по краплі щоб згову ж таки всі можливі сторонні тіла вимилися. Лінзу вимиваєте ретельно розчином, перевіряєте візуально чи не видно крапочок, пилинок, чи видається вам лінза ідеально чистою і тоді пробуєте знов. Не вийшло - знімайте одразу. Не здирайте з очей, не тріть, не тисніть, старайтеся щоб під лінзу попало повітря. Не знімається - капніть розчином в очі і пробуйте знов зняти Потім робіть перерву і знов пробуйте

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    То була погана ідея. Розчин пекучий в мене. Хоч в інструкції пише, що капати в очі можна, але мені не пішло.