Хороший окуліст у Львові

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем фасолька, 8 Квітень 2009.

  1. Siania

    Siania Love Life

    Може тому в лінзах не комфортно. Мене очі печуть в новеньких лінзах. А після мого розчину - ні.
     
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    а який у вас? в мене оптіфрі експрес
     
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Від розчину не має пекти. Вам він не підходить, шукайте інший.
    Я зараз взагалі перейшла на найдешевший, на якому пише, що то фізрозчин (але там в складі є ще щось додаткове).
    До речі, а спробуйте просто фізрозчин: промийте добре лінзу від вашого розчину, а тоді вдягайте. Попросіть в оптиці - може в них є пробники різних розчинів, щоб оті пляшечки не купувати - дорого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Siania

    Siania Love Life

    В мене найдешевший Multison. Купіть собі іншого маленьку баночку, пробуйте.
     
  5. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я користуюся і дешевими лінзами, і розчином. Теж часто беру Multison, зараз правда якийсь інший. І лінзи приблизно по 100-120 грн. за пару. І в моєму випадку важко підібрати лінзи, бо великі " мінуси", але лінз в очах не відчуваю. Тобто не болить нічого. Хібашо як довго носити, то можуть неприємні відчуття з'явитися. То знімаю на пару хвилин, промиваю і все добре.
    І справді буває теж, що нові лінзи з упаковки трохи незручні, пару разів можна їх знімати, надівати, а потім все стає норм.
    Тому думаю, що якщо лінзи відчуваються в оці, то або неправильно вдіті,чи підібрані, чи можливо індивідуальна непироносимість. Бо дискомфорту не має бути. Я забуваю, що я в лінзах)
    Ну хоч , як писала, від тривалого носіння протягом дня, чи якщо шось попала в око, то можливі відчуття сухості, хочеться поправити ту лінзу.
    @HOPIC , можливо зверніться в оптику, де купували і опишіть ситуацію. Можливо в них є шось типу такого, щоб повернули гроші, якщо лінзи не підійшли, обміняли на інші.
    Я останній раз замовляла через інтернет на сайті Alensa, там купувала упаковку. Але пише в них, що якщо лінзи не підійшли, то можна повернути ніби навіть 4 штуки ( в упаковці 6), і вони повернуть всю суму. Ну то треба уточнити.
    Але я ношу лінзи ще з 2004, то експериментували з різними, і вже десь другий рік замовляю через інтернет.
     
  6. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А які саме лінзи береш і де замовляєш? Можна в пп або відгук.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  7. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Ок, я завтра гляну і напишу. Бо цього разу взяла нові якісь. Перед тим брала Morning Q 55 UV.
    Раніше замовляла на сайті linza.lviv.ua
    А зараз @Apelsynka порадила сайт Alensa.ua , то з Чехії їх везуть. Там і акції бувають, і доставка безкоштовна, якщо на певну суму брати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Мені колись сказали в оптиці, що капати в очі розчин не можна, бо він не призначений для цього і це викликає проблеми. Як я починала носити лінзи, то мала певний час дискомфорт, але лише в одному оці. Я її дуже відчувала, мені страшенно муляло в оці. А такого не має бути. Трохи намучилась від того. Лікар сказала, що має пройти і що це індивідуальні особливості, що видно одне око якось швидше пересихало. І дійсно пройшло з часом, лінзи вже не відчувала, але не пам'ятаю вже точно за скільки, бо давно це було. Я собі придбала краплі, то допомогло, беру такі, що на 3 місяці, бо є такі, що на 1-2 місяці, то викидання грошей, бо не встигала навіть пів пляшечки використати. І особливо влітку теж купую, бо при спеці лінзам під вечір вже бракує природної вологи. Я користуюсь Air Optix, тими що на місяць. Вони дорогуваті, але якісні. Ще з ними проблем не мала. Один раз спробувала Biofinity. Лінзи значно тонші, але мені десь за тиждень раптово почалась сильна сльозотеча з одного ока. Як виявилось лінза порвалась просто в оці! Як я налякалась. Ледь дістала ті кусочки лінз. Переживала чи з оком все гаразд. Але ніби більше проблем не виникало. Викинула ту другу лінзу і знов купила свої Air Optix, з ними в мене ніколи такого не було! Після такого випадку боюсь вже експериментів і купую лиш цю фірму.
     
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    У вас реакція на розчин, або суто цей, або загалом. Розчин не призначений щоб капати в очі, ну але так можна накупити цілий арсенал всього, різних видів крапель, всяких додаткових таблеток для очищення лінз. Звичайно краще капати штучною сльозою, ну але вона теж недешева.
    Я ношу лінзи більше 15 років і відчуття печіння зявилися через багато років носіння.. а може просто організм був дуже юний і не реагував на подразники. Зараз складніше, значно. Хочу перейти переважно на окуляри, але нема оправ які мені дійсно пасують, нажаль, є просто стерпні. Я вже знаю асортимент більшості оптик, переміряла, та й в оптиках мене вже знають)). Так само й зі склами, на великий мінус важко знайти щось пристойне і ціна дуже кусюча. Ну це ліричний відступ))
    По суті. Починала з bauch&lamb, найпростіших на 3 міс, потім місячні, потім багато років носила 2тижневі джонсонс. Десь певно до цього року. Очі відмовилися їх сприймати. Перепробувала air optix, аква і день ніч, clearlux, на які покладала великі надії - усе кинуті на вітер гроші. Наразі можу носити лише Biofinity. Що доводить що все дуже індивідуально. І так, за стільки років розчини теж почали мене дуже пекти. Взагалі стараюся їх міняти, бо склад дещо інший і немає постійного контакту з одним подразником. Наразі Avizor беру найчастіше. Решта в тій ціновій категорії теж час від часу міняю
    І так, лінза одразу відкрита доволі агресивна, бо вона в розчині з великою кількістю консервантів. Як інакше лінза матиме термін придатності декілька років. Після відкриття треба завжди добре промивати лінзу.
    Легенькі тіпа фізрозчини теж добре, щоб організм відпочив. Але вони гірше очищають, тому особисто і мене після користування ними більший дискомфорт носіння. Можливо найкраще це комбінувати.

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Те саме і зараз повернулася до
    З них теж починала. І вони мені найкрмфортніші, і їх розчин мультиплюс беру, бо очі реагують на інші, а з тим комфортно.
     
  11. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Розчини треба міняти раз в пів року, принаймі так мені сказала офтальмолог, коли в мене почали сильно сльозитися очі. Я люблю брати розчини з гіалуроновою кислотою, вони дають краще зволоження. Взагалі не люблю економити на засобах для лінз і лінзах, бо очі то надто делікатні органи, щоб бавитися в експерименти. Тому стараюсь брати, те що якісніше. Певний час мені здавалося, що очі не сприймають вже лінзи, які постійно купую, але як почала міняти розчини і застосовувати краплі в засушливу погоду, то налагодилось. Бо до того кілька років користувалась лиш одним, але мені якось ніхто не казав до того, що їх треба змінювати.
    Я ніколи не промиваю, мені нові лінзи ну дуже комфортно сідають на око і очевидно той розчин, в якому вони запаковані теж ок, бо не помічала подразнення. Таки все дуже індивідуально)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    так, теж пройшла такий самий досвід з лінзами
    в мене теж так було в перші 7-10 років носіння, потім очі стали чутливіші
    мені навпаки.. і навіть їх оновлена формула і розчин BIOtrue не йде.. (беру десь 3 раз міняючи з іншими, але за першим разом то сподобався)
     
  13. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Я ношу 7 років, і вже бачу, що чутливіші, але це проявлялося тоді коли ще не міняла розчин і не користувалась краплями. Зараз наче пройшла та чутливість. Краплі то таки добра штука, особливо в спеку. Ну і вдома я люблю їх міняти на окуляри, щоб очі відпочивали від лінз. Я собі вибрала недорогу, але гарну оправу, щоб якщо що, можна було і в люди в ній вийти. Ну і якщо хтось в гості зайде, а я вся така домашня:girl_crazy:, то щоб і в окулярах гарно було:girl_spruce_up:))))

    Він класний, але коли я ним користувалась десь 6 років без заміни (офтальмолог і працівники оптики забули (?) про це сказати), то в один день почалась шалена сльозотеча. Думала від погоди, бо якраз була дуже вітряна осінь. Після цього я пробую різні. Але і Biotrue теж використовую, чередуючи. З Avizor мені краще пішов Unica (синьо-біла пляшка), він для чутливих очей. А зелений Alvera так собі. Хочу ще Renue спробувати, він є звичайний і для чутливих очей. Чи хтось користувався, які враження?
     
  14. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Я тільки реню і користуюсь, то задоволена на всі 100%
     
  15. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    А яким саме звичайним чи для чутливих очей?
     
  16. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Я звичайним користуюсь, для чутливих очей не пробувала.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    Зараз його маю, сильно синій від голубого не відрізняються, різниці не чую. В мене сестра вже 10 років нічого не міняє, їй все ок. Я з розчинами взагалі не експериментую, пару раз брала інші і поверталася до звичного.
     
  18. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Сайт дійсно класний, ціни нижчі, ніж на інших. Я якось випадково на нього натрапила коли мої лінзи і розчин дуже подорожчали. Кого цікавить можу поділитися кодом на знижку в пп.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. natasnake

    natasnake New Member

    Доброго дня. Дівчата потрібна Ваша допомога. Потрібні координати Сичевської Наталії Володимирівни.
     
  20. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    За 14 років носіння лінз змінила розчин лише ось нещодавно - вибрала дешевший. Звикла до нього за якийсь тиждень-два.
    Ніколи не мала проблем зі свіжою лінзою - навпаки, мені дуже підходить.
    Так само марку лінз ніколи не змінювала і все гаразд.
    Ношу 3-місячні лінзи по 4-5 місяців, поки не забрудняться
    Перший раз чую рекомендації, що треба змінювати розчин.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1