Хороший окуліст у Львові

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем фасолька, 8 Квітень 2009.

  1. melkywnja

    melkywnja New Member

    Доброго дня. якщо мажте контакти можете дати мені?Дякую
     
  2. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Дівчатка, підкажіть номер Берези будь ласка :girl_claping:
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  3. Insolence

    Insolence Living The Dream

     
  4. Kardash

    Kardash New Member

    Астигматизм у дітей - це дуже небезпечне захворювання, оскільки воно перешкоджає правильному формуванню органів зору. Але зараз, завдяки сучасному обладнанню та методикам - астигматизм лікується. Зокрема, я знаю, що в київському центрі терапії та мікрохірургії ока проводять діагностику та лікування цього захворювання. Там є спеціалізоване дитяче відділенне kctg.com.ua/lechenie-detskikh-glaznykh-zabolevanii, з новітнім обладнанням в якому працюють висококваліфіковані дитячі лікарі-офтальмологи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Привіт! Можливо не зовсім та тема, але мене цікавлять окуляри для компютера. Дуже болять очі останні кілька місяців, особливо після обіду. Робота за комп"ютером кожного дня. Ходила до окуліста - зір хороший ( сказали від втоми і мало кліпаю...). Зараз дивлюся на роботі багато хто має окуляри для компютера. Питання чи дійсно вони допомагають ( бо одні кажуть супер, а інші - що даремна трата грошей)? Цікавить думка окулістів, якщо такі є)
     
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я не окуліст, але зі свого досвіду і того що начиталася скажу - даремна трата ІМХО то корейські по 300 грн за лінзу, вони відбивають 20-40 % опромінювання
    якщо ви готові витратити по 1000 грн і більше за одну лінзу + оправа, то і побачите ефект
    я маю французькі Essilor, вони зараз коштують приблизно 1500 за лінзу, ну і недорогу оправу, бо мало хто мене бачить за компютером)). хоча мені в оптиці більше радили японські Hoya, вони десь 900 грн за лінзу, але щодо французьких виробник обіцяє 100% відбиття опромінення, а щодо японських я інформації не знайшла (а от про корейські мало хто признається що вони не просто бюджетні а й мало того поромінення відбивають)
    я ефект відчуваю, в мене на екрані виставлено eye saver режим, але вдягаючи окуляри мені ще менше разить екран і навіть букви здаються чіткіші
    з мінусів - суто цей французький виробник мені так собі підійшов, маю ще інші окуляри від них, в пошуках альтернативи на перспективу
    загалом якщо бути обєктивною.. але в таких окулярах як і в окулярах від сонця, якщо дивишся багато годин око може втомлюватись дивитись через скло... мені здається комусь легше коли око втомлюється від компютеру, а ніж від того що дивиться через скло,тому припускаю що перестають ними користуватись

    мені ці окуляри потрібні по медпоказах, тому шкодую, що не замовила раніше
    читайте про виробників і моделі детальніше в інтернеті, а не лише що розказують в оптиці і зможете визначитись чи вам це потрібно
    п.с. і найперше побавтесь з настройками екрану компютера)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Mixa

    Mixa Member

    Консультувалася з окулістом з цього приводу. Сказала - не допоможуть. Вж точно не пам'ятаю що вона мені пояснювала, але ніби ті екрани що зараз в сучасних компах не шкідливі. Радила поменше часу в телефоні проводити, особливо в темноті.
     
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    абсолютно не погоджуюся. можливо опромінення не таке як в компютерах 10річної давності, але всі екрани, крім електронних книг, є шкідливими
    тут вже залежить скільки годин в день людина за екраном, ну і від індивідуальних особливостей організму
    звичайний рекламний трюк про "нешкідливість" від виробників відповідної продукції, я би насторожилась якби почула таке від окуліста, якось не дуже компетентно.
    а про користування в темноті це дійсно дуже шкідливо
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Siania

    Siania Love Life

    Екрани не шкідливі. Шкідливе фокусування ока на одній точці, та рідкісне моргання. Найкращий захист - робити перерви часті. А ще краще - підійти ло вікна, і дивитись близько (на ручку вікна, наприклад), і вдаль. І так по кілька разів на день повторювати. Самі окуляри не допоможуть, не вірю в них. Бо око як не моргало без окулярів, так і не стане моргати в окулярах, хоч за 1000 у.о.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Від нечастого кліпання пересихає рогівка ока. Через це йде почервоніння повік і з усіма рештою наслідків. Око починає себе сушити зсередини.
    @Siania правильно написала щодо вправ біля вікна і моніторів. Захисні окуляри від компа - це ахінєя повна . Від УФ - погоджуюсь.
    Купіть собі в аптеці "штучну сльозу". Так і називається. Покапайте очі. Воно вам буде додатково зволожувати очі.
    Ну і для профілактики - чорниця в вареннях, компотах, вітамінах.
     
    Останнє редагування: 27 Жовтень 2018
  11. Insolence

    Insolence Living The Dream

     
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    це інформація від лікаря компетентного??
    екрани мають blue rays які шкідливі для сітківки ока, а найбільше для жовтої плями (макули), яка відповідає за центральний зір і є найважливішою зоною на сітківці
    окуляри для компютера якраз мають відповідне покриття для відбиття саме тих голубих променів.. це їх єдина функція, просто склопластик з відповідним покриттям
    і все, більше жодної магії
    --- дописи об"єднано, 27 Жовтень 2018 ---
    ефект плацебо від чого?? це те саме що маска для зварщика.. вони мають захищати від опромінення, не обезболювати, не забирати втому очей, не зволожувати їх)))
    для чого таке писати, не маючи інформації
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Погоджуюсь повністю, я маю прості німецькі лінзи по 300 грн за штуку, але навіть у них мені різниця відчутна в окулярах і без. Звісно, якби мала кошти і так, як у вашому випадку, це питання по медичним показам, то брала би дорогі однозначно.
    У моєму випадку маю зір хороший, без відхилень, тому мені суто для захисту від синього опромінення.
    Ще хочу запитати, чи не підкажете лінзи нормальні виробника -хочу для чоловіка замовити для водіння.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну може ваші не гірші за мої, просто я не знайшла їх на ринку (хто виробник?)
    а які націнки дають в наших оптиках - не знаю
    Carl Zeiss, вони зараз випустили окремі лінійки, для компютера, для водіння, десь по 1100 за лінзу... є з корекцією, але відповідно ціна за лінзу росте від діоптрій і особливостей.. ну це я з того що пригледіла, не знаю наскільки вони добрі.. бачила ще корейські Optimix за 860, затемнені, не така вже велика різниця, якщо брати до уваги виробників
    (якщо хтось знає дешевші, напишіть пліз)

    загалом скажу щодо корейських - я не проти, мала десь 3 роки звичайні для зору.. можливо лінза не дає такої супер чіткості, але те що окуляри не мають багато різних модних покриттів теж може бути плюсом, комусь це може бути лишнім навантаження на очі
    якщо брати корейські для зору з діоптріями + вони мають певний захист від опромінення, нехай 20-40% - ну то впринципі непогано, хоч щось)
    але людям з хорошим зором брати такі окуляри суто для компютера дійсно не бачу сенсу.. тому що якщо вже будете навантажувати око дивитися через скло то нехай це буде толкове скло або дійсно робіть більші перерви і вправи
     
    Останнє редагування: 28 Жовтень 2018
  15. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Дякую за відповідь. Хто виробник - мушу глянути в листочок із замовленням, який треба файно пошукати, тому зараз не скажу. Думаю, мої таки простіші в тому плані)).

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  16. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Я маю і капаю була в окуліста. Сказала - що пересихає око(. Роблю перерви і стараюся вправи робити, п"ю вітаміни. Мені здається, що може ще освітлення погане, але скарги тільки в мене(. Дякую дівчата за поради.
     
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    спробуйте пити більше води, бо в офісах часто сухе повітря, пересихають очі, губи, шкіра
    ну і крім вітамінів можете спробувати пити Омегу, вона добра для обмінних процесів очей (або просто вживати більше жирної риби, корисних олій, напр. лляну)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Можливо, трошки не в цю тему (іншої не надибала підходящої). Хтось, можливо, скачував гру "Тир" для домашніх занять для очок (малій лікар рекомендувала)?.
    Бо пошук видає мені посилання лише на рос.сайти, а в мене вони заблоковані (.
     
  19. Natalia Panasiuk

    Natalia Panasiuk New Member

    Скажіть будь ласка у Вас не залишилось телефону до окулістів Юревичів, до мами, або до сина?
    --- дописи об"єднано, 22 Квітень 2019 ---
    Шукаю офтальмолога для мами. Порадьте когось, або можливо є телефон до таких спеціалістів.
     
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Люди, порадьте толкового офтальмолога, який розуміється на міопії і дегенеративних змінах сітківки.
    Треба такого, щоб можна було потрапити на вже (на завтра максимум), ситуація вимагає екстреного реагування.
    Заздалегідь вдячна не небайдужим!