Хороший романтичний фільм

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем OxankaF, 1 Січень 2010.

  1. Yga

    Yga New Member

    Відповідь: Хороший романтичний фільм

    Один з моїх улюблених фільмів -Я остаюсь

    Je reste!
    ТВ, романтические комедии
    Режиссер: Диан Кюри
    В ролях: Софи Марсо, Венсан Перес, Шарль Берлинг, Паскаль Робер
     
  2. antique

    antique Member

    Відповідь: Хороший романтичний фільм

    Ще з Софі фільм недавній "Прикованная к постели"(по фр. не знаю), хвалили люди. Життєвий, досить слізливий.
    Я сама не дивилась, в інеті не знайшла. Хотіла глянути, бо там Софі грає з своїм теперішнім, Крістофером Ламбертом.
     
  3. Солнушко

    Солнушко Well-Known Member

    Відповідь: Хороший романтичний фільм

    на днях переглянула дуже романтичний,веселий та приємний фільм-"День Святого Валентина"...:girl_in_love:
    отримала море позитивних емоцій від перегляду цього фільму-раджу всім,хто ще думає чи варто подивитись-така собі розслабляюча романтична комедія...:):girl_wink:
     
  4. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Хороший романтичний фільм

    Ого, світова прем'єра була тільки 10 лютого цього року! Читала про цей фільм, там ціла плеяда зірок.. Цей фільм вже є в гарній якості в інтернеті?
     
  5. Солнушко

    Солнушко Well-Known Member

    Відповідь: Хороший романтичний фільм

    Думаю,що в гарній якості в неті ще немає....
    А я дивилась цей фільм в кінопалаці на Довженко як раз 14 лютого....:girl_in_love::girl_crazy:
     
  6. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Хороший романтичний фільм

    А мені дуже подобається серія фільмів "Любовь приходит тихо" це по роману, є декілька серій. Хороші фільми з мораллю.
     
  7. pruzhynka

    pruzhynka Active Member

    Відповідь: Хороший романтичний фільм

    Тільки що нарешті переглянула "Брудні танці"! Ах!!! Хто не бачив - раджу подивитись!
     
  8. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Хороший романтичний фільм

    Мені сподобався фільм "Мне би в небо" з Джорджем Клуні в головній ролі. Гарний, незатасканий сюжет. Правда романтики в ньому не багацько.
     
  9. antique

    antique Member

    Відповідь: Хороший романтичний фільм

    Мультфільм-аніме "5 сантиметрів в секунду". Більше для дорослих, бо (що властиво японцям) повільний і філософський.
     
  10. SuperRhino

    SuperRhino Active Member

    Відповідь: Хороший романтичний фільм

    Я теж подивилась недавно фільм "День Святого Валентина" :girl_tender: Дуже позитивний та романтичний фільм! Навіть мій чоловік зацінив, хоча він не любить такі фільми дивитись :girl_sad: Казав що цей фільм дивиться виключно через Джулію Робертс, яка йому подобається :girl_in_love:
     
  11. shoniko

    shoniko Member

    Відповідь: Хороший романтичний фільм

    Може трохи не сюди, але я зараз дивлюся серіал "Люди в деревах" на каналі Hallmark і романтика,і позитив,і природа Аляски....
     
  12. mysika82

    mysika82 миється в бані

    Відповідь: Хороший романтичний фільм

    Мій улюблений романтичний фільм - "Слушая тишину". кілька разів його переглядала завжди закінчувала сльозами:girl_in_love:. Крім того, що головну роль виконує улюблений мною Дмитро Марьянов, ще і цікавий сюжет, дуже класна романтична музика! всім раджу!
     
  13. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Хороший романтичний фільм

    Вчора переглядала "надто крута для тебе" - хороший романтичний фільм і є з чого посміятись. Фільм заряджає позитивом
     
  14. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Хороший романтичний фільм

    Ех, другий вечір романтики в мене вдома. На цей раз - "Обіцяти - не значить одружитись" :y::girl_claping:
     
  15. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Хороший романтичний фільм

    500 днів літа - романтика, трохи непрогнозований кінець, але дуже милий
     
  16. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Хороший романтичний фільм

    "Запасний план" з Дженіфер ЛОпез - смішний і добрий:) і дуже вагітний :)
     
  17. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Хороший романтичний фільм

    Я за останні дні також подивилась "Обещать не значит женится" і "Запасний план" дуже хороші фільми. А ще мені сподобався фільм "Голая правда".
    Фільми, які не напрягають та дарують купу позитиву.
     
  18. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Хороший романтичний фільм

    Дякую. Подивлюся. А хтось може порадити класний фільм зі Скарлет Йоханссон ? Подобається вона мені :)
     
  19. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Хороший романтичний фільм

    Перше, що згадалось "Вікі, Крістіна, Барселона" - мені в свій час він дуууже сподобався
     
  20. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Хороший романтичний фільм

    В цьому фільмі є Йохансон "Обещать не значит женится"