Хорватія. Відгуки про відпочинок.

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Neytasa, 29 Березень 2012.

  1. fillette

    fillette Well-Known Member

    Ми були два рази у вересні. Одного року було дуже жарко, а іншого було вже трохи прохолодно вночі і зранку, пару разів падав дощ. Думаю що в кінці вересня треба готуватися до того, що спеки вже не буде і можливий дощ.
     
  2. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Я зараз в Хорватії, то можу сказати, що порівняно з минулими роками ціни на проживання не змінилися (а євро), а ціни на продукти і одяг зросли (в кунах). Самі хорвати це підтверджують.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  3. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Є дуже гарний сайт:Погода в Дубровнике в сентябре / Температура воды в сентябре / 2014-2015 год, де можна подивитись яка була температура води,повітря у тому чи іншому курорті, чи то Хорватії, чи іншої країни за останні 3 роки)
    Я би вибирала найбільш південний хорватський курорт)
     
    Останнє редагування: 30 Липень 2016
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    дубровнік))
    південніше хорватії чорногорія..
     
  5. Babak

    Babak New Member

    Привіт
    Ми також збираємось на відпочинок в Хорватію 17 серпня
    Ніяк не можу визначитись з готелем і містом
    Хто відпочивав в Брела як море і пляжі і погода в кінці серпня?
    І можливо хтось був готелі Bluesun Hotel Berulia як враження?
    Дякую:)
     
  6. Andre Andre

    Andre Andre Well-Known Member

    Привіт, саме розташування готеля дуже зручне. Напаво центр Брели, наліво центр Башки Води, все поруч. Є на що подивитись. Не великий пляж біля готеля, зелень, басейн, сосни. З другої сторони дорого, жара і повно людей.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Babak

    Babak New Member

    Дякую за відповідь
    Багато людей в самому готелі?
    Ну ціна звичайно висока на 6 ночей 1300€ на 2ох дорослих і дитину
    Думаю чи вартує цей готель тих грошей?
    Можливо хтось знає ще хороші готелі в цьому районі апарти взагалі не розглядаю
     
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Цікавить на який мінімальний термін можна винайняти апартаменти. Хтось в курсі? Думаємо заїхати туди по дорозі додому. І чи реально буде знайти на місці. Відстань до моря не матиме значення.
     
  9. Andre Andre

    Andre Andre Well-Known Member

    Цей готель постійно заповнений, чи вартує він цих грошей, так коли в ціну входить переліт. А так це дуже дорого. Там всі готелі в таку пору за такою ціною. В вересні дешевше. Ми їздимо тільки в апартаменти, в них дешевше і набагото краще. Але це все індивідуально.
    --- дописи об"єднано, 1 Серпень 2016 ---
    Зняти можна будь що, і наскільки хочеш, тільки потрібно бути на місці і домовлятись.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    А розкажіть хтось щось про Крк. Розглядаємо варіант їхати туди.
     
  11. octavia

    octavia Well-Known Member

    Апартаменти на даний момент є .Пропозицій не багато ,але є . В цьому районі де мешкаємо зараз вільних немає , бо близько до моря і в нашої господині вільно лише з 5 вересня . Але і в місті і в селах стоять "1-2 ходака" з карточкою "апартаменти ".
    А нам не сподобалось в апартаментах ! Постійно треба купувати продукти ,ходити на базар і готувати , потім мити посуд прибирати і тд. По ресторанам не походиш за хорошу мясну тарілку 250 кун за риба - морепродукти 350 кун . 1 кун =3 .70 грн . Риба тут дорога дорадо 70-80 кун , макрель (скумбрія) 30-40 кун. В апартаментах трішки дешевше звичайно , але моя родина любить по-поїсти їм подавай щодня риба або мясо , овочі фрукти і плюс пляшка вина . А хто харчується по скромніше макарон з соусом , картопля і легенька зупка тим дійсно дуже дешево виходить . Мінус апартаментів то кондєр який сильно охолоджує одну кімнату , а в решті досить жарко , добре що діти мають окрему спальню бо в вітальню не зайти -холодно . А в готелях система кондиціювання наставиш комфортну температуру по цілому номері і все ок.
    Який саме КРК вам цікавить півострів чи національний парк ?
     
    Останнє редагування: 1 Серпень 2016
    • Подобається Подобається x 2
  12. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Острів КРК
     
  13. Andre Andre

    Andre Andre Well-Known Member

    Звичайно вибирати між готелем і апартаментами це індивідуальне рішення кожного. Хочу поділитись моїм досвідом. Ми їздимо в Брелу в помешканнях є все неохідне посудомийка також. По харчуванню, ми беремо все що можна взяти з дому крім \мясного, молочки\ будуть проблеми на кордоні решта закупаємо в Tesco. Наприклад ціни на мясне дешевші ніж у Львові, якість також краща. На рахунок риби, я ходжу до рибаків і купляю в них прямо з лодки, свіжа тільки виловлена риба набагато дешевша ніж на тому самому Шуварі \заморожена пару разів\. За годину риба на мангалі, кращої я не їв ще ніколи. По цінах на житло, в нашому випадку нас їде три сімї. Ми знімаємо апартаменти разом, так дешевше. Три спальні кожна з терасою і санвузлом, велика вітальня з терасою на вулиці і мангал, і все це в зелені /для дітей рай/, кухня, і великий коридор. Все це коштує 110 євро\доба. Я забув сказати, що їдемо мін. на 14-16 днів в перших числах вересня в цей період там хороший бархатний сезон. Може комусь пригодиться ця інформація.
     

    Вкладення:

    • IMG_3273.JPG
      IMG_3273.JPG
      Розмір файлу:
      268,9 КБ
      Переглядів:
      123
    • WP_20150916_026.jpg
      WP_20150916_026.jpg
      Розмір файлу:
      133 КБ
      Переглядів:
      123
    • WP_20150916_042.jpg
      WP_20150916_042.jpg
      Розмір файлу:
      158,8 КБ
      Переглядів:
      123
    • IMG_3327.JPG
      IMG_3327.JPG
      Розмір файлу:
      236,8 КБ
      Переглядів:
      125
    • Подобається Подобається x 7
    • Корисно Корисно x 1
  14. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Можливо, комусь пригодиться інформація. Апартаменти в Хорватії, на півострові Пельєшац, містечко Drače. Минулого року там відпочивала одна форумлянка, власне в неї я і взяла контакти. Коштують 12 євро з дорослого і 7 євро з дитини. З кухнею, терасою, близько до моря. Deak Apartmani, Пельешац, Драче, апартаменты в Хорватии імейл власника: drace.apartmani.deak@gmail.com
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 2
  15. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    Мені здається нормально.ми за 11 платимо 2600,але в іншому готелі.

    Надіслано від мого ME302C, використовуючи Tapatalk
     
  16. Andre Andre

    Andre Andre Well-Known Member

    Всім привіт, плануємо 4.09 їхати в Брелу. Шукаємо компанію.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Andre Andre

    Andre Andre Well-Known Member

    Брела, вересень 2016 р.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 1
  18. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Тепер мій відгук)
    Період: 20.08.16-10.09.16
    Місце: Хорватія, о.Крк, Башка
    Житло: в Башці в цей період на місці досить важко знайти житло. Там все що ближче ніж 1км до пляжку здається практично виключно через агенції. Вам може пощастити,але може і не пощастити. Наш знайомий приїхав без броні,то агенція запропонувала йому лиш один варіант без wifi і з дуже слабеньким інтер'єром вартістю 65євро за добу з 4х. Ми за ті самі гроші орендували 3кмн апартаменти(2 окремі спальні і студія) з терасою, wifi, кондиціонер,мангал. Нас жило 4ро,але апартаменти 5місні. До пляжу 400м.
    Місто: Башка- типове маленьке приморське містечко з старими будиночками над морем. Дуже спокійно і атмосферно. Ніякої шумної музики, не бачили жодної дискотеки. Розраховано на спокійний сімейний відпочинок.
    Контингент: в основному німці, хорвати, трохи італійців і словаків. Російську чули один раз
    Море: я перший раз в Хорватії і температура води для мене була єдиним мінусом. 24 градуси-то нижня межа мого комфорту. В Башці більшість часу вода була 23. Два дні-21. Вже на місці нам пояснили що поруч проходять холодні течії і то як пощастить-або занесе вітром,або ні. Коли планували відпустку,я цієї інформації ніде не бачила.
    Схід і захід сонця: навколо Башки гори. Сонце піднімалось десь в 7 ранку і ховалось десь в 7 вечора.
    Що цікавого навколо: ми об'їздили машиною майже весь острів, ходили в гори, на неосвоєні пляжі і навіть навідались в табір нудистів (які,як на мене,заграбастали наймальовничіше місце на острові). Варто побачити Vrbnik, Vela luka, Mala luka
    Загальні враження: Хорватія-надзвичайно мальовнича країна. Обов'язково поїдемо туди ще, але не в Башку. Треба південніше, де тепліша вода)
    Лайфхаки: Ми зі Львова продукти майже не везли. Заїхали біля Загреба в Лідл і закупиись так що вистачило на перших 8 днів повністю. З собою везли коврики на пляж і капці для каміння. Обовязково беріть кросівки якщо плануєте погуляти по горах( що я дуже рекомендую,бо краєвиди з гір на море-чудові). І ще,хорвати здебільшого розуміють українську. Це дуже приємно)
    IMG_1753.JPG IMG_1791.JPG IMG_1785.JPG IMG_1799.JPG IMG_1853.JPG IMG_1940.JPG
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Інформативно Інформативно x 3
    • мімімі мімімі x 1
  19. LDmitriu

    LDmitriu New Member

    цікавить і нас такий відпочинок, чи можете поділитись котактами хороших апартаментів, хочемо з дітками відпочити, їхати на осліп страшнувато, дітки ще дрібні. Дякую
     
  20. LDmitriu

    LDmitriu New Member

    дуже красиво, поділітья контактами