Хорватія. Відгуки про відпочинок.

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Neytasa, 29 Березень 2012.

  1. MandMs

    MandMs New Member

    Всім доброго дня!
    Цікавить може хто має контакти в апартаменти в районі о. КРК... буду вдячний
     
  2. Sveta konfetA

    Sveta konfetA New Member

    я шукала апартаменти на цьому сайті Apartments in Krk Baška | Direct-Croatia.com
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

  4. Andre Andre

    Andre Andre Well-Known Member

    Private
    Є великий вибір апартаментів, але всі хороші варіанти зарезервовані ще з зими. Треба пробувати.
    В оголошеннях є реквізити, пишу господарям на електронку, і як правило всі віповідають.
    --- дописи об"єднано, 30 Березень 2017 ---
    Private
     
  5. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Дівчата , вже ближче до літа , хочемо поїхати цього року в Хорватію . Цікавлять апартаменти . Нас двоє дорослих та троє діток , найменшій буде 9 місяців в червні . Може хтось має контакти приватних садиб, провірені з гарними умовами , щоб до водички близько , не шумно , та близько маркети . Плануємо тільки обідати за межами апартаментів , тобто самі готуємо сніданки та вечері . А взагалі які ціни на харчування ?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Які вас цікавлять пляжі? Пісок, галька, бетон?
    Ми з маленькими доньками їздили в Біоград-на мору , там є бухта в соснах з пісочком, пологим заходом і без хвиль. Можна спокійно відпускати маляток хлюпатися і не переживати. Схожа бухта є на півострові Муртер ( там ну дуууже гарно , тихе містечко без шуму ), є хороше місце в Пакоштане ( але там приватний пляж готельного комплексу , потрібно в них бронювати апартаменти).
    Цього року ми спробували острова і відпочивали на острові Раб в містечку Лопар. Неймовірно! Пляж - ідеально чистий пісок, довгий пологий захід, гори, бухта.
    апартаменти ми ніколи не бронюємо наперед, їдемо в містечко, яке нам сподобалося і на місці уже шукаємо. Люди привітні, на вільних хатах вивіски , що здається кімната.
    Харчування - европейські ціни.
    В основному готували самі, брали продукти з собою або купували на місці в супермаркетах чи на базарі ( тржніца по-хорватськи).
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    @onebyone, не зовсім апартаменти. Ми дрібними дітками були в Затон Холідей резорт. Це коло Задару, апарт- готель. Двоповерхові будиночки. З дітками ідеально перший поверх. Є міні-кухня з плиткою газовою та всім необхідним. Дууже велика територія в соснах, лаванді, розмарині; є магнолії , фініки і ще купа різних дерев. Пляж приватний ( зовсім приватних Хорватія не має, але на території комплексу і чужих небагато. Сам пляж великий і складається з кількох частин- пісок, галька дрібна і галька грубша з камінчиками. Ми для себе обрали з дрібної гальки. Сосни підходять досить близько до води. Також багато зроблено бетонованих доріжок, якими можете під'їхати візочком до самого моря. На території дууууже багато дитячих майданчиків. Також є багато різних платних розваг ( надувні гірки, гольф, поляна з машинками дитячими як біля оперного, але відгороджена і з світлофорами-туельчиками). Є дитячий клуб і одна сцена окрема з кріслами, де проходять різні концерти- забави. І друга сцена біля території ресторанчику біля самого моря між соснами. Там теж є якісь концерти, майстер-класи. Є басейни дитячий і дорослий. Дитячий дуже мілкий з гіркою, якимись забавкими- фонтанчиками. На території є ресторанів з вісім. Є кілька будок типу базарчика ( іграшки, рушники, тапки сувеніри), магазин зі свіжим хлібом, з фруктами-овочами, супермаркет, аптека, якийсь медпункт. До сусіднього Ніна їздить "поїзд", де є супермаркети і базарчик. До Задару десь 20 км. Там великі торгові центри, супермаркети, базари і тд.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Корисно Корисно x 1
  8. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Їздили машиною? Який маршрут? Тобто, в 2017році ви були на острові Раб чи все ж в 2016? Які ціни були на цьому острові за проживання? Чи можете порекомендувати де зупинитись (будинок/апартаменти/готель) ?
    Хочу в липні поїхати в Хорватію на 10-14днів. Двоє дорослих і двоє дітей. Шукаю варіанти.


    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  9. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Так, їздили машиною. Маршрут - Берегове-Будапешт- Балатон- Загреб. З Загреба уже дивлячись в яку сторону хочете, туди і повертаєте ;)
    Так, на острові були в 2016 ( 2017 рік ще холодний поки для купання))) ) Якщо на острів Раб, то їдете до Ябланак, а там ходить паром на острів що півгодини ( разом з авто заплатили 12 євро в одну сторону за переправу).
    На острові широкий вибір пляжів. Є нудистські , мілкі, пісочні, на камені. Апартаменти знімали за 60 євро в день в другій половині серпня ( 2-х кімнатні, з терасою, інтернетом, кухнею, мангалом). Гляньте сайт www.lopar.com - там знайдете інформацію потрібну.( ми відпочивали біля Райського пляжу, що біля кемпінгу. Довгаширока берегова лінія. Навіть, коли багато людей, можна знайти місце)
    До речі, острів настільки багатогранний, що кожен знайде для себе щось. Природа неймовірна, клімат теплий і м*який. Гори закривають материкову частину, і якщо на материку холодно, на острові тепло і сонячно)
    Обов*язково відвідайте місто Раб на острові. Це старовине мальовниче містечко з фантастичною природою.
     
    Останнє редагування: 30 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 7
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. MandMs

    MandMs New Member

    Всім привіт, цікавить чи хтось відпочивав в районі Опатія, Рієка, КРК в середині червня... як погода, температура води і т.д.
    Дякую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Online

    Online Well-Known Member

    Ми там були на початку липня. НМСД, в Хорватію краще з липня, тим більше на Істрію. До того воно таке ще не прогріте все. Другий кінець узбережжя (Пд. Далмація, де Дубровнік) тепліше, але все одно з липня комфортніше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Мій співробітник їздив в другій половині червня кілька років тому в Опатію, то з погодою не повезло - були дощі. Ми завжди їздимо липень-серпень (різні періоди), то лише раз була погана погода. Тут не вгадаєте, хіба наперед дивитися прогноз.
     
  13. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Дівчата, а з дитиною 1,6р. взагалі реально на авто до Хорватії? Потрібно на ніч їхати чи як?
     
  14. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Так. Час- як Вам зручніше. ( а зручніше на ніч )
     
  15. Online

    Online Well-Known Member

    Їхали з дитиною вперше у 2 роки. Робили зупинку на ніч у Загребі. Скоріше для перестраховки, бо в принципи, ми з чоловіком спокійно в дорозі можемо ніч не спати, а малий би виспався на задньому сидінні. Тому дивіться по собі і по дитині. Ну і ще такий момент: бронюєте житло наперед чи плануєте шукати на місці. Бо якщо останнє, краще переночувати і зранку зі свіжими силами придивлятися собі щось.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Їздили як малому був рік, залишались на ночівлю. Ну мені то таки задовга дорога з дитиною щоб без ночівлі, крім того стільки часу в автокріслі

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Їздили коли малій було 2 роки, ночували у Будапешті, то мала так бігла до того ліжечка, так раділа, що вже не в машині))) то - таки заважко для дитини.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Я думаю реально.якщо дитина витримує 3-4 год в автокріслі і у вас є бажання сильне .. наперід спланувати зупинки в цікавих місцях десь на годинку-півтори.. може і дві ночі транзитні зробити..тре дивитись по дитині..
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Online

    Online Well-Known Member

    Хтось відпочивав в Хорватії у трейлері на кемпінгу чи розглядав такий варіант? Поділіться інформацією. Дуже мені імпонує ідея такого формату відпочинку. Особливо, коли побачила кілька їхніх кемпінгів вживу. Дуже цивілізовано і там реально найкращі пляжі.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1