Хорватія. Відгуки про відпочинок.

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Neytasa, 29 Березень 2012.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    Це стосується плівкового тонування, я так розумію?
    У нас заводське тонування, ніколи проблем на кордоні не було, навіть не питали. Хоча шкло досить темне, складно крізь нього щось розгледіти
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. AkUla

    AkUla Well-Known Member

    в вас напевно заводське тонування на задніх вікнах, або лобове скло зверху, тонування скла передніх дверей на заводах не проводиться це заборонено в Європі, (якщо вкажете яка марка авто на заводі тонує скло передній дверей, буду вдячна).
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  3. Online

    Online Well-Known Member

    Це зараз щось прийняли? Бо до 2015 року ми неодноразово перетинали кордон і їздили автобаном на авто з заводським тонуванням і ніхто не зупиняв і не штрафував.
     
  4. AkUla

    AkUla Well-Known Member

    моїх знайомих оштрафували в Словаччині за тонування минулого року, мова йде про передні вікна, задні (пасажирські вікна) і в нас затоновані, з ними проблем не має, а от передні не можуть бути тоновані (вірніше можуть, але це не дозволяється). Про заводське тонування переднії вікон ніколи не чула і не бачила (в європі дуже рідко побачиш взагалі затоновані вікна, не рахуючи Румунів), перетинати кордон з затонованими передніми вікнами можливо, (як на яку зміну потрапиш, поопускати вікна влітку...), інший знайомий розтоновував передні вікна прямо на переході, (його просто не пропускали на краківці). Можливо хтось має посилання на європейський закон, цікаво почитати. ЗІ. Не зустрічала ніколи заводського тонування передніх вікон (крім спецмашин), якщо скажете марку авто хто таке тонування робить мені цікаво!!
     
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    @AkUla
     
    Останнє редагування: 15 Червень 2017
  6. AkUla

    AkUla Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 15 Червень 2017
  7. Igor Solovey

    Igor Solovey Member

    Так без проблем. Якраз передні пасажирські і водія і є "каменем предкновения"

    Надіслано від мого m3 note, використовуючи Tapatalk
     
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Megan

    Megan Well-Known Member

    Митники мають пристрій, яким визначають скільки світла пропускає тоноване вікно, якщо у вас менше пропускає, ніж дозволено - з повротем, або знімати.
    Щодо заводського тонування, наскільки я знаю, воно вкладається у межі дозволеного.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Все одно, навіть сидячи в одному і тому ж локейшені, немає там будинків, як в залізному порті. А щодо котору, то мені хорватські міста були в рази гарнішими і чистішими.
    То я вже не до вас пишу, а ще згадалося, наскільки страшно було їхати чорногорськими тунелями, більшість без освітлення в темний час доби, і згадували хорватські - хоч і платні, зате які сучасні.
    Читаю про температуру 23 градуси - от через неї цього року навіть не розглядаємо Хорватію (
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    де читаєте?
     
  12. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    В попередніх дописах чоловік писав. Ну і сама згадую (ми були в серпні), нам особисто з чоловіком вода захолодна. Найтепліше було на островах корнаті.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ааа. я думала мож якісь прогнози по хорватії на літо..
     
  14. Netka

    Netka Member

    І ми повернулись з Брели, відпочивали в Хорватії вперше, 8-19 червня.
    Їхали легковим авто зі Львова через Берегове, угорський кордон 2години туди, 45хв назад; хорватський кордон до 20хв пройшли.
    Львів-Брела майже 1400км в одну сторону, але дорога дуже легка, бо суцільний автобан. Туди доїхали за 24год з ночівлею 4год вночі на заправці в авто + зупинки на поїсти, назад 16годин без ночівлі взагалі.
    Угорська віньєтка на місяць 15євро (купуєте на першій заправці в Угорщині), на хорватські автобани+тунелі витратили 70євро в 2 сторони (всюди шлагбауми, де і оплачуєте проїзд).
    Самі бронювали житло через brela.com (пишете їм імейли і власники дуже скоро відповідають, і через цей сайт вибір і ціни значно кращі, ніж через букінг.ком), частково готували їжу вдома, частково ходили в кафе. Ціни на житло на червень були близько 60-80євро двокімнатні апартаменти з кухнею на 4 чол. Орієнтовно ціни в кафе повечеряти на двох (основна страва + напій) від 250кун, це 1000грн. Оскільки Брела невелике містечко, то ми їздили ще погуляти в Макарску, там і більше кафешок, там і великий супермаркет Лідл (де ми і закуплялись), там ціни дешевші, ніж в супермаркеті Брели. Фрукти теж купували в супермаркеті в Макарскій, бо в Брелі на набережній ціни неадекватно високі. Не знайшли де купувати там рибу, в супермаркетах не продають, а базару нема. То за рибою і морепродуктами хіба в кафе йти.
    Також варто відвідати сусідні міста Спліт, Оміш, Трогір - дуже гарні старі міста з вузькими кам'яними вуличками, чудовими краєвидами та архітектурою. Можна поплисти на сусідні острови навпроти Брели.
    Щодня температура повітря була +29+31, вода в морі досить прохолодна, але оскільки ми без дітей, то нам молодим було супер. Повітря дуже тепле і вийшовши з прохолодної води на сонце, дуже скоро нагріваєшся. :) Пляжі всі галькові і надзвичайно чисті, море досить глибоке (декілька кроків в воді і зразу глибина), вся набережна з величезними соснами, тобто завжди можна сховатись в тіньок, вода нереально прозора, дуже цікаве пірнання з маскою, на дні багато рибок, морських їжаків, морських зірок. Раджу купити заздалегідь собі такі неопренові балетки-тапки для купання (в Ашані їх є багато), бо ходити там по гальці босими ногами досить неприємно. Чудове поєднання високих скелястих гір, моря і сосен, природа вражаюча. Вздовж моря на кілометри тягнеться доріжка, по якій можна гуляти, кататись на велосипедах, бігати, зручно гуляти з дит. коляскою, ввечері все освітлене. Маленький, але дуже доглянутий чистий курорт. Тішить, що там переважно вілли, готелів буквально 2 чи 3, немає тих всіх шумних рускіх і олінклюзіва, а відпочиваючі - переважно німці, поляки, британці. Всі пляжі безкоштовні, платні хіба що в прокат шезлонги/парасолі.
    Ми ходили пішки по набережній в сусідню Башку Воду, там не так гарно, як в Брелі. Якщо пройтись ще далі і вийти за Башку Воду, то там можна знайти дикі і нудистські пляжі в скелях.
    З плюсів чому їхати в червні: низький сезон, ціни на житло невисокі, людей на пляжах мало, погода вже супер тепла порівняно зі Львовом. З мінусів: ще не достигли місцеві фрукти (а там росте інжир, гранат, виноград) і за цим варто їхати у вересні.
    Ми однозначно ще раз туди поїдемо, бо просто закохались в красу Хорватії. Якщо хтось планує їхати і ще має якісь питання, пишіть, розкажу підкажу з нашого досвіду щось корисне.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 12
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Рщ

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  16. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Дівчата , а ми сьогодні добралися нарешті на острів Раб. Житло 65 євро( хотіли 75, поторгувалися). Дощ лиє цілий день . Зараз 18 градусів. На завтра 25гр показує 25. На тиждень максимум 27. Заплатили на разі за три дні . Мало завтра решту проплатити. Апартаменти дуже гарні. Дуже чистенько . От сиджу зараз і думаю, родичів батьки в Пакушано і кажуть Ро перше що там тепліше, по друге ціна 35 євро . Вроді не так багато в порівнянні - 150 км. Не знаю що робити , бо ми ж то не самі , з нами троє дітей .найменшій 10 місяців буде . Єдине щось не можу зрозуміти, тут де ми зупинилися дуже якісь малесенькі пляжі . Буквально на пару людей . То ми щось не так зрозуміли ? Що порадите?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  17. Online

    Online Well-Known Member

    Це точно на таку кількість людей апартаменти за 35 євро? І не треба чапати згори 20 хв. до пляжу або їхати машиною? Бо мені реально якась дивна ціна як для хороших апартаментів на 5 чоловік в Хорватії. Щодо пляжу, за Раб не скажу, але колись зупинялися в Слано біля Дубровніка, там теж так було: на кожну компанію свій пляжик-бухточка. Дуже душевно відпочили. Якщо картинка і умови підходять я б не зривалася, бо 125 км не факт, що аж так відмінно по погоді. Якщо щось не подобається, муляє, то звичайно краще переїхати. Бо відпочинок, який не до душі - то зіпсутий відпочинок і викинуті гроші, ЯМЗ.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. iracaryk

    iracaryk Active Member

    Ми були в Макарській з 17 червня до 3 липня.За цей період 3 дні вода була досить холодна-сильний вітер з моря і якісь течії,мабуть,холодні.Приблизно 20градусів(але ми купалися)))Всі інші дні була десь 22-23 градуси.Нам це підходило суперово.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Розпогодилося і ми таки залишилися. Було навіть 33 . Для мене то жара . Дуже гарно . Правда чоловік зірвався як скажений, бо на роботі завал. Того ми практично доїхали . Єдине в останній день , по дорозі до апартаментів найменша щось чи то на сонце дістала алергію, Вроді і ховали її від сонечка. Вся висипана , особливо вгорі груденята і ручки в прищиках з пупиришками. Того мабуть завтра дорога до дерматолога.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  20. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Дівчата? Куди в Хорватії краще в вересні? хто де був там в цей час?