Хорватія. Відгуки про відпочинок.

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Neytasa, 29 Березень 2012.

  1. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    о,мені до вас) а які мінуси в Брели і Макарської? в неті одні похвала)
     
  2. Online

    Online Well-Known Member

    Ми любим щоб тихо і красиво. А там, по-перше, було дууууже багато людей. На пляжі армагедон, на вулицях натовпи і метушня. Тобто поселитися поселишся, але відпочивати в такому мурашнику... Можливо, в червні або вересні там комфортно, але ми їздимо в липні або на початку серпня. По-друге, мені візуально там якось...ніяк. Тобто нічого такого, заради чого варто було залишатися в тому натовпі. Може ми вже балувані, бо того разу були в Хорватії не вперше, але і до, і після бачили місця гарніші, з хорошими пляжами, і людей менше, бо не настільки розрекламовані.
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    а поділіться,будь ласка, які це саме місця?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Igor Solovey

    Igor Solovey Member

    Приєднуюсь. Може маєте готові координати, телефони, контакти. Можна в приватні повідомлення.

    Отправлено с моего QMV7A через Tapatalk
     
  5. Online

    Online Well-Known Member

     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  6. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Підтримую. Ми теж полюбляємо селитися в невеликих містечках/селищах. Дуже сподобалося в Севіті (там не жили, просто їздили купатися), недалеко від Трогіру: маленьке селища вдалині від основних доріг, але з шикарним видом і малою кількістю людей.Єдиний мінус - дуже крута дорога вниз. Жили в Маріне, 15 км від Трогіру. В перший рік, коли їхали, обирали Задар, але потрапили в Старіград, що за 50-70 км від Задару і зовсім не пошкодували.
    --- дописи об"єднано, 18 Липень 2017 ---
    Дорога на Севіт і саме містечко.


    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Корисно Корисно x 1
  7. Online

    Online Well-Known Member

    Ми теж в Sevid заїжджали, справді краса!) А зупинялися тоді в Slatine, здається.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Цього року їдемо в Мощенічку Драгу, то біля Опатії, 15 км в сторону Рієки Теж гарна місцина з хорошим пляжем, спокійніша за Опатія (але ми й шукали саме таке).
    В принципі Опатія, Ловран, Край, Мощенічка, практично переходять одне в інше, помітити це можна хіба по табличках з назвами селищ.
    Цього року ночівлю по дорозі туди обрали собі в Топлічице, практично передгір’я (в нас один водій, мусить нормально відпочити по дорозі). Минулого року ночували в Вараджінско Топлічице, теж дуже сподобалося і саме містечко і готель.
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Igor Solovey

    Igor Solovey Member

    Якщо можна, то дайте контакти.

    Отправлено с моего QMV7A через Tapatalk
     
  10. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Вибачте якщо я від Вас забагато хочу,але може як людина яка трохи поїздила по Хорватії,зможете порадити. Нам потрібний гарний захід в море і тепла вода. В Башці минулого року було майже ідеально,але вода захолодна(місцеві казали, що там завжди вода холодніша через холодні течії). Все решта-так як Ви описуєте. Хочеться спокою,тиші і краси навколо)
     
  11. Online

    Online Well-Known Member

    Ви були в Baška на острові Krk чи Baška Voda біля Brela? І в якому місяці плануєте їхати?
     
  12. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    В Baska на Krk. Їхати кінець серпня-початок вересня
     
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    А реально знайти в вересні житло на місці..бо я хочу без броні.а чоловік наполягає..
     
  14. Andre Andre

    Andre Andre Well-Known Member

    Всім доброго дня, ми приїхали з Брели 12.06, вже почав забували за відпочинок в Хорватії. Тут запитують за місця відпочинку і періоди, температуру води, повітря, галька чи пісок, годують чи сам харчуєшся... дуже мало запитань за вартість проживання.
    Я маю з чим порівняти, Хорватію за 7 років обїздили практично всю. Впало до душі Макарська рівєра, а саме містечко Брела.
    Для нас найкращі періоди це з 1-3.07 по 16-19.07 і з 3.09 по 20.09 на пляжах мало людей ціни прийнятні. Забронював через Рейнаір на Сардинію в Кальярі з Кракова, на кінець вересня. Дуже бюджетий відпочинок.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Online

    Online Well-Known Member

    Щодо холодних течій, знаю тільки про Omiš і прилеглі до нього території. Ми ніколи не попадали на холодне море. :dntknw: Були в такий період на Brač, - і вечори були теплі, і вода. Але щоб навєрняка, то мабуть краще південь - Slano, наприклад.
     
    • Корисно Корисно x 1
  16. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Ми зараз в Хорватії, Мошченічка Драга (біля Опатіі). Якщо комусь актуально: їхали через Берегово, черга на кордоні невелика, але треба було статися таке, що саме в нашій колєйці був якийсь мужик, який чимось не сподобався угорським прикордонникам і вони тримали всіх, хто їхав за ним, більше 2 годин (сусідні колєйки рухалися дуже швидко). Машин на трасі було мало, хоч і їхали в суботу, основна кількість до Балатону.
    На ніч зупинялися в містечку Топлічице (Нові Мароф) в передгір'ї, суперове місце!
    Тут в Мошченічкій дразі українців, крім нас, немає)) пляж великий, дрібна галька (тапки можна не брати), вода дуже тепла (в градусах не скажу точно, датчик на пляжі не працює), повітря в 11 ранку було 33.
    Житло цього разу бронювали в знайомого хорвата (були в нього минулого року), ціна вийшла значно нижча, ніж на букінгу чи адріатику.
    А ще тут продають наше українське морозиво
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Online

    Online Well-Known Member

    @AdFeja, людей багато? Зафоткайте пляж, будь-ласка, якщо не важко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Igor Solovey

    Igor Solovey Member

    А телефони, контакти того хорвата можна в приват.

    Отправлено с моего QMV7A через Tapatalk
     
  20. Turtle

    Turtle Member

    Доброго дня! Напишіть будь ласка контакти де зупинялись на ніч.Дякую!