Хорватія. Відгуки про відпочинок.

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Neytasa, 29 Березень 2012.

  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    50-60 євро апартаменти
     
  2. bostvl

    bostvl New Member

    Спробуйте тут по острові Крк пошукати Apartments in Njivice - Tourist Agency Njivice Tours
    Але я думаю, що якщо знайдете дешевше, то це буде дуже далеко від моря. В Хорватію вигідно їхати великою групою на дві-три сім'ї, бо тоді на сім'ю дійсно дешево виходить.
     
  3. Merry

    Merry Well-Known Member

    за добу?
     
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    так.без харчування
    пс-ну ви розумієте. що це мінімум. не перша лінія
     
  5. Merry

    Merry Well-Known Member

    а ви мали на увазі також за добу?
     
  6. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    В Ховартії вартість апартаментів від 30 євро і догори, за 50-60 це цілком пристойний варіант для сім’ї , без харчування, хай не перша, але друга лінія буде. Сайти з розміщення, такі, як букінг або адріатік, беруть з власників апартаментів не менше 30% комісії за свої послуги, от і виходить дорожча ціна.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. iracaryk

    iracaryk Active Member

    Ціна залежить від періоду,коли ви збираєтесь на відпочинок-липень-середина серпня ціни на піку,кінець серпня,вересень-ті ж апартаменти можна вдвічі дешевше знайти.Місцевість має значення-на півночі (Істрія) ціни дорожчі,ніж в Середній Далмації.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Online

    Online Well-Known Member

    Соби (номери без кухні) від 30 Є, апартаменти (номери з кухнею) від 50 Є. Якщо брати двокімнатні апартаменти, можна здешевити витрати на сім'ю. Пристойні десь від 70 Є.
     
  9. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, а харчування?

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  10. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, відгукніться.
    А як з харчуванням в Хорватії? Яка вартість обіду/вечері у кафе? Чи є в Хорватії готелі з включеним харчуванням чи якщо є таке, то там воно дуже дорого коштує?

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  11. octavia

    octavia Well-Known Member

    Їжа в Хорватії досить дорога , в кафешках така собі на смак цін не пригадаю десь 30-50 кун за порцію . 10 кун то приблизно 40 грн. Ми в основному готували самі . Готелі є і на ол інклюзів , але це не таке саме як в Туреччині. Мені в готелі з 2 разовим харчуванням більше подобалось. Майте на увазі ,хороші і не дуже дорогі готелі давно заброньовані , ще в кінці квітня на сезон не було місць. Якщо їхати і знімати апартаменти то без проблем , можна не бронювати , хіба в серпні мало пропозицій буде.
     
  12. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Я розумію, що в Хорватії готелі з включеним харчуванням будуть відрізнятись від Турецьких.
    А чи можете підказати готелі з дворазовим харчуванням, де Ви були.
    Готувати сама не хочу.
    Ми плануємо відпустку у вересні і хотіли би бронювати наперіод, можливо, ще щось підберемо.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  13. octavia

    octavia Well-Known Member

    Ми були в Поречі готель Лагуна Істра мені там сподобалось найбільше дуже зелена територія , не знаю як там з погодою в вересні я б не ризикувала бо то північ. Були в" Адрії "Біоград на Мору там був типу інклюзів , ну "такоє " , але там тепліше . В вересні хіба в район Макарської ,але я там лише на екскурсію їздила тому не можу нічого рекомендувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Merry

    Merry Well-Known Member

    Ми там теж були. Але пляжі мені там ФУ
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Ми минулоріч в вересні їздили в Подгору. Знімали апартаменти, я готувала, але рекомендувати не буду. бо з шумоізоляцією там зле, вже в останні дні знайшли дитячу кімнату в готелі Medora Auri Family Beach Resort. Дитяча кімната нам дуже сподобалась. Думаю готель теж там хороший.

    А ще в медовий місяць ми їздили в Трогір. півострів Чіово. Дворазове харчування тоді було дуже смачне. а от пляж маленький. Хоча мож в вересні не буде так народу, але все ж таки я б казала їхати далі на південь, можуть бути дощі.
     
    Останнє редагування: 12 Червень 2018
  16. octavia

    octavia Well-Known Member

    Нам були нормальні , в мене діти великі лежали на терасах під деревами спускались до води , де пологий захід ближче до Парентіуму. Їжа була краща чим в Адрії (яка позиціонує себе як 4) , багато зелені ходили щодня в Пореч , ну і дуже чисто ,в Біоград на Мору було набагато брудніше.
     
  17. Merry

    Merry Well-Known Member

    Пореч -гарний, їздили в Ровінь (супер), можливість екскурсії в Венецію, смачна їжа- плюси. Але коли з малою дитиною, то у воду зайти буде їй проблема, бо такі каменюки на дні бувають що і мені було важко
     
  18. Siania

    Siania Love Life

    Ми зараз у Башка Вода. Піца 50-60 кун, рибні страви від 80-120 кун. Пиво в кафе по 15, лимонад, сік по 15-20. Їжа так собі. Нам смачніше самим готувати. Ціни на продукти трішки дорожчі ніж в нас.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    МИнулого року. як шукала куди поїхати в Хорватії в вересні- прочитала багато хороших відгуків про готель Zaton Holiday Resort. Але чоловік в мене багато вагається і тоді ми вирішили зупинитись в Задарі, а далі вирішувати куди- що і як. І я задоволена, що ми не бронювали цей готель, бо дощ стояв стіною кілька днів в Задарі. І ми поїхали далі на південь. Дощ припинився аж за Сплітом.
     
  20. iracaryk

    iracaryk Active Member

    Яка погода?(Дивлюсь на gismeteo-дощі-грози кожен день)