Хорватія. Відгуки про відпочинок.

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Neytasa, 29 Березень 2012.

  1. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    а розкажіть мені будь ласка про
    якщо я не в готелі збираюсь і не через турфірму,а в приватному секторі, то як мені теж таке видадуть? взагалі,які способи? бо я завжди їздила виключно по роботі, самостійно вперше і тут суцільні відкриття:) дякую
     
  2. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    Є купа сайтів де Ви можете забронювати собі проживання в будь-якій країні, після того як Ви забронюєте мусите оплатити чи 100 %, чи аванс , це залежить від умов бронювання. Після оплати Ви з того ж сайту роздруковуетє собі підтвердження броні (ваучер), де прописано дати, номер який обрали, всі умови бронювання та Вашої передоплати. Цей документ і є документом, який можуть попросити на кордоні,як підтвердження заброньованих Вами послуг, послуга проживання в даній країні. Ця все легко, якщо у Вас є мультивіза Шенгенська, і тоді звертатись до фірми Вам не потрібно.
     
  3. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    так є. польська, мульти. просто чула, що угорці її не дуже люблять (адже тоді не робиться їхня транзитна), прискіпуються, в знайомих бути трабли. от і розпитую. дякую.
     
  4. Shpunka

    Shpunka New Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    Отримую багато ПП, тому доповню свій попередній допис деталями.
    На медовий місяць квартиру замовляли в травні на серпень через http://www.seecroatia.com/eng/apartments-hanja-bardak.html. В реалі було краще+класні молоді господарі.
    Цього року їдемо в червні, замовляли в березні за пропозицією "last minute" тут: http://www.direct-croatia.com/apartments/pula/apartments-stellina/5841
    Насправді сайтів є моооре, як трохи знаєте англійську, забронювати дуже легко. Для пошуку набирати в Гуглі "accommodation croatia", "apartment croatia" тощо.

    Стосовно добирання: угорці дуже вредні, особливо якщо маєте польську шенгенку-це нам сказали прикордонники з нашої сторони. Обов'язково потрібно мати підтверджуючий документ в Хорватії - якщо це приватний сектор, то може бути чек з банку за передоплату квартири (50-70 євро). Але гарантій не даю. З особистого досвіду раджу туди їхати через Польщу, назад - через Угорщину, тоді все ок. .
    В Будапешт можна заїхати в будь-якому разі, просто через Польщу довше їхати (в Словаччині гори), +100 км.

    Стосовно Венеції: якщо маєте шенген, то можна їхати паромом. Ціна орієнтовно 65 євро/особа (входить перевезення, екскурсовод). Але: по часу це один десь, чисто в Венеції виходить 5 годин. Самі розумієте, за 5 год мало що встигнеш побачити з толпою туристів. Можна звичайно самим лазити, але тоді без екскурсовода. Плюс до витрат додати всі входи в "достопрімєчательності" (а це 5-15 євро з особи), сувеніри, перекус. Виходить більше 200 євро на двох...
    Цього року з Пули у Венецію їдемо машиною вчотирьох. Виходить значно дешевше + більше часу там проведемо.

    Ще хочу додати: як їдете машиною, додавайте до вартості добирання плату за користування платними дорогами (близько 50 євро в 2 сторони).

    Всьо, ніби все написала:girl_bye2:
     
  5. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    Не люблять, але на кордоні показуєте ваучер, який впринципі без оплати/передоплати не видається і не активний. У ваучері вказуються всі реквізити приймаючої сторони, навіть при великому нехотінні Вас пропустити, вони можуть прозвонити його і на іншому кінці проводу підтвердять, що Ви дійсно забронювали і оплатили і Вас чекають, але це в рідких випадках. Особливо якщо ці броні через самі популярні хорватські сайти, то вони вже просто бачать шапку на документі де прописана назва, і уваги не акцентують...
     
  6. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    а якщо не машиною, а автобусом.... от привезе він мене кудись в пулу (добра дошлі), а як знайти ті, холєра, апартаменти?:)
    що там з таким людським транспортом? чи виключно таксі і яке?
    хвала!)
     
  7. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    У ваучері вказані адреса апартаментів, + всі можливі і неможливі координати власників апартаментів (ну принаймі тих сайтів, що знаю я). Ви можете по приїзду звязатись з власниками, або ще при бронюванні з Україні, також деякі апартаменти надають послугу трансферу, тобто Вас можуть зустріти в зазначеномиу місці. Ну або ж Ви можете добиратись самостійно, транспорт є, але все залежить від курорту куди їдете, бо Ваш апартамент може бути в курорті КУРОРТІ, а може бути десь в якомусь селищі невеличкому і не зовсім відомому, є ж поняття "Робінзонський туризм". Ну і звичайно ж таксі завжди зручніше, але не дешево. І знову ж повторюсь, все залежить куди їдете.
     
  8. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    дякую Pesyk і Shpunka! я вас, напевно, дістала,але зате багато дізналась)


    ---------- Додано в 22:13 ---------- Попередній допис був написаний в 21:28 ----------

    я ж головне забула спитати: А ТАМ МЕДУЗИ Є?
     
  9. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    Особисто я жодного разу не бачила, в жодному з регіонів. Заперечувати цього 100 % не буду, тому що там де море там медузи, ну але точно не в прибережних зонах. Їжачки трапляються, але їх видно, і то не густо...)))
     
  10. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    І ми не бачили, бачили їжаків, але не на муніципальному пляжі.Одного навіть зловили сачком.
     
  11. Shpunka

    Shpunka New Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    Нєєє... Водичка, принаймі в Пулі, була чистесенька. Якщо заплисти поглибше, можна різних рибок побачити. З живності хіба крабики ховаються на березі в каміннях, але треба бути дуже уважним, щоб їх побачити :girl_yes:
     
  12. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    А це нормально, що господарі апартаментів просять 100% передоплату? Бо мене це щось напрягає
     
  13. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    Нормально, якщо це є приватник, який офіційно пропонує свої послуги, на офіційному сайті хорватському, платить податки, надає повну інформацію детальні фото (піддон з шторкою, замість душової кабіни, і ванна якщо вона є, і не називає це іншими словами), 100% опис (відстань до моря та до пляжу). Ну і людина із тисячі таких обєктів, вибирає те що їй по душі, по ціні і т.п. І звичайно ж власник хоче 100 % оплати, а не залишатись пустувати в гарячий сезон, через те, що хтось там чогось не дочитав, чи не додивився, але заздалегідь вибрав саме його обєкт чомусь там передумав. Хоча є власники які і не требують 100 %.
     
  14. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    просто більшість просять 20-30%

    і ще питання - як у червні погода переважно? як море?
    не хочеться спеки
     
  15. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    І якщо я не помиляюсь, навіть в нашому Славську в зимовий сезон, беруть 100% передоплату, прицьому ненадаючи належних "офіційних" послуг, інформація не завжди достовірна, відношення теж не найкраще.

    ---------- Додано в 21:58 ---------- Попередній допис був написаний в 21:56 ----------

    Ні, більшість просять все-таки 100%, як Ви зауважили в першому дописі. Це може бути 50 % зразу при бронюванні, а потім решта за 2 тижні до заїзду, чи якось так...

    ---------- Додано в 22:14 ---------- Попередній допис був написаний в 22:12 ----------

    Цей період - це повний розгар сезону. В липні чи серпні звичайно ж буде ще спекотніше. Ну і звичайно залежить від регіону, бо прибережна лінія довга, на півночі буде холодніше, на півдні тепліше. Ну і не треба не забувати, що Адріатика - бодрященьке море, незалежно від сезону. Але це дуже класно, коли температура повітря висока, а море "свіже"...
     
  16. Shpunka

    Shpunka New Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    Ну не знаю. Минулого року господарі просили 50 євро завдатку (загальна сума була 400 євро), але нам в банку треба було оформити карточку+комісія, тобто за ту бюрократію попадали ще +35 євро. Пояснили ситуацію, і нам повірили на слово, оплатили 100% в день приїзду після огляду квартири.
    Цього року попросили 20% передоплати.
    У вашому випадку мене це теж насторожило. Звичайно, власники страхуються, але які тоді маєте гарантії ви?100% передоплата - а якщо фотографії старі, і квартира пошарпана? а якщо немає гарячої води? інтернету? і т.д. і т.п. Думаю, швидше за все так не буде, але на вашому місці переговорила хоча б за 20-30%. Все ж, ви повинні мати гарантії і зі своєї сторони...
    Не можу погодитись. Ті пропозиції, які ми розглядали (а їх було немало за 2 роки) жодного разу не йшлося про 100% передоплату. 50 євро, 20% - так.
     
  17. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    А я стверджую чітко з того що знаю я, офіційний сайт "збірка" приватних хорватських садиб, де фото чітке, точне, де повний опис і щодо інету, чи піддон чи душева кабінка, вже писала про це, і навіть чи зможуть Вам, наприклад, господарі, якщо такі є в даному обєкті, готувати сніданки, якщо Вам таке підходить. То ті просять 100%, правда двома платежами, залежно від того коли бронювали.
     
  18. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    а я то думала шо вже вимахуюсь після Єгипта що мені холоднувато в серпні було в Чорногорії. А виявляється ні - таки та вода бодряща. А ше наш гід відмазувався шо то все течія....


    почитавши відгуки і розпитавши співробітників теж чула що вимагають 100%, але можна і домовитись якщо постаратись. Думаю як кому вдасться і пощастить.
     
  19. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    я досі не можу визначитися - чи у другій половині червня їхати чи у другій половині липня (заброньовано поки і так, і так, правда в різних місцях, але на одному острові).
    бентежить спека (чи її відсутність),
    що порадите?
     
  20. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    Ну чесно кажучи, серпень тай ще й Чорногорія, яка південніша від Хорватії і тепліша, і Вам було холодно, трохи дивно, якась Ви вже дуже нежинка...)))