Хорватія. Відгуки про відпочинок.

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Neytasa, 29 Березень 2012.

  1. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    ми з дітьми їхали зранесенька, ночували в Будапешті на об"їздній, дешево й не треба було ніде спеціально з"їжджати
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Siania

    Siania Love Life

    Ми виїжджали в 22:00, дитина спала до 09:00. Кордони пройшли за 20 хв., навіть не скористались можливістю проїхати без черги з дитиною до року.
    Назад теж виїхали о 22:00, а в 09:00 дитина проснулась перед українським кордоном.
    Я не люблю розтягувати задоволення, їдемо завжди одним махом. Вдень часто зупинялись, але, то вже було якихось 270 км :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Sheremeta

    Sheremeta Member

    Мені здається, що то залежить від водія, від того, чи любить і вміє він їздити вночі)) ми їхали в Хорватію, то виїжджали о 2.30 ночі. Близько 8 вечора чоловік лягав відпочивати, а потім прокидався і їхав вночі. Дітей сонних перенесли в машину. Кордон дуже швидко і приїхали якраз на заселення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Golgy

    Golgy Member

     
  5. Siania

    Siania Love Life

    Так, звісно. Кожних дві години зупинялись на заправку. Тоді виймала з кріселка, годувала, доня не прокидалась.
     
  6. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Наші знайомі їдуть до Берегово, там ночують і ранесенько виїжджають на кордон, ввечері вони вже в Хорватії. практикують так вже 2 роки, то кажуть що їм з дітьми так найкомфортніше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Для мене то на грані фантастики). З кріселком проблемно, а без маминої циці під боком взагалі відмовляється спати.
     
  8. Siania

    Siania Love Life

     
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    порадьте хороший хорватський курорт) я знаю лише північну Хорватію добре і мені там нічого не подобається)) вище Задару точно не хочемо їхати
    ми були в одному селищі біля Задару, думали може туди, бо принаймі відомо достеменно куди їдеш
    але хотілося б і чогось кращого
    побажання - гарний пляж недалеко, пісок чи дрібна галька
    рівнинна місцевість
    курорт - селище якесь, де магазинчики,кафешки, пекарня є, але не надто вже шумно.. щоб камерно
    думали про Башка вода, Брела, але не дослідила ще ту місцевість))
    тому чекаю порад
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Ми були в Подгорі)сподобалось.
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Брела. Тихо, спокійно. Чудовий пляж із соснами. Хочете двіжу- пішки можна до Макарскої чи Башака Вода дійти ( тут більш шумно). В Брлеі для спокійного сміейного відпочинку- саме те.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Siania

    Siania Love Life

    В Брела суцільно російськомовні. Пляж дуууже гарний. В Башка Вода пляж менший, але цікавіше, як на мене, і туристи більш європейські :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ми їздили кататтись на острів Хвар) там сподобалось) а от південна Далмація мені взагалі не сподобалась..
     
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    А по території рівнинно?
    Щось ще порадите, крім островів
    Хоча якщо острів близько, через міст, то ок)

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    особисто я б їхала на острів в другій половині вересня) менші черги на паром) В Подгорі до моря тре було трохи спускатись сходами) але мені здається Середня Далмація вся така.. ще прикольно на півострові Муртер, от містечко не можу пригадати.. не Муртер. але ми попали в дощ) я вже писала раніш. їхали після 10 вересня. то від Задару до Спліта дощ валив стіною, Задар взагалі поплив був.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    та я от дивлюся Брелу, багато апартаментів десь нагорі.. і так видно по карті що місцевість далеко не рівнинна
    ну і ціни, дівчата, суто в Брелі дуже високі (хіба знаєте сайт надійний), бо букінг і airbnb то варіанти дорогі і не дуже якісні
    в інших місцевостях якось більший вибір
    я розумію що все вигідне вже заброньоване заздалегідь, але всерівно надіялася знайти хоч парочку варіантів
     
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    навпаки на острів не хочу, принаймі цього разу
    я би таки підшукала якийсь рівнинний куточок
     
  19. Turtle

    Turtle Member

    Двічі відпочивали в Бреллі, минулого року на Істрії. Брелла більше сподобалась, якась особлива атмосфера там....Запах сосен не передати словами, море чудове. Хороші апартаменти бронюють з початку зими, це правда.
    --- дописи об"єднано, 30 Липень 2018 ---
    Ціни високі в Бреллі, бо місце дуже популярне. Апартаменти є на горі і на рівнині (ближче до центру рівнина).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    А крім рівнини є ще побажання? Перша лінія вся буде рівнинною)) нам було дуже близько до моря і набережної. Майже рівнина. А з балкону було видно море. На набережній кафешки- ресторани. Пару магазинчиків з продуктами. Але в апартаментах шумоізоляція жахлива.