Філософські та релігійні посиденьки

Хрещення: практичні поради, хресні, подарунки...

Posted by dimalozz on 22 Вересень 2008 відповідей - 1.429
  1. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Все про хрестини

    хіба таке є?:8:
     
  2. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Все про хрестини

    Є, але це тривала прооцедура і церква дає розвід тільки в особливих випадках, в не з мотивації "не зійшлись характерами".

    ЗІ хотіла собі поставити таку аватарку як в Аскорбінки, а форум не дав.
     
  3. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Все про хрестини

    у нас на 3 жовтня намічені хрестини!запросили по мінімуму,бо як всіх кликати,то вийде чоловік 100.
    а от у чому мацьопу хрестити-не знаю?чи буде тепло чи так як зараз? кума наша хоче Софійці платтячко купити на хрестини в'язане в Антошці,але чи буде їй тепло в тому,в церкві ж холодно!
    до речі,а шо мама робить на хрестинах?просто споглядає таїнство?
     
  4. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Все про хрестини

    на рахунок одежі...продаються спец суконочки і чепчики до них. мій чоловік хрестив свою племінницю, то в церкві напалили пічку, хоча було літо та дуже душно. На рахунок, що робить мама...це все залежить від того, скільки малечі..і де будуть хрестини. До чого тут вік дитини? В православній церкві (Короленка) маму не пускають на хрестини до терміну...40 днів, але можна поговорити зі священиком він зачитає спец молитву, і тоді мама може споглядати за таінством. нас особисто так було
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Все про хрестини

    Маму не пускають в церкву 40 днів після родів, бо вважається, що цей час жінка, яка народила є "не чиста" (так само як при місячних), мене особисто пустили тільки на поріг і не далі.
     
  6. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Все про хрестини

    В греко-католицьких церквах піскають до 40 днів...ми малого хрестили в 13 днів і в цей же день священик давав мені вивід
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Все про хрестини

    А як щодо вишитої сорочечки для хрестин? На Вернісажі бачила, такі гарненькі, довгі з мереживом на подолі і біля шийки.:) вишиття біле по білому , і кольорове було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Все про хрестини

    Я знаю Уляночка, що в греко-католицьких можна, мені просто не захотіли священники хрестити дитину в греко-католицькій, бо я другий раз замужем і з другим чоловіком не в шлюбі, бо з першим ще не розвелась по церковному і другий чоловік був не хрещений, тому я хрестила і дитину і чоловіка в один день в православній.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Все про хрестини

    Я поставила розвід в лапки, бо по-суті це ануляція. Але таке діло є, в народі називаємо це розводом. Правда є дуже багато нюансів що до того процесу.
    Знаю кількох людей які отримали розвід. Мій брат зараз старається о такий.

    Звичайно що не всім підряд дають хто хоче, там треба дуже багато доказів навести. Але якщо можна довести що хтось один не виконав правил що до шлюбу то такий шлюб можна визнати не дійсним.
     
  10. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Все про хрестини

    А ми з чоловіком церковний шлюб не брали. Але планували разов з хрещенням дитинки взяти одночасно шлюб. Хрестити свою доцю планую аж весною, хоча народжу в грудні. Бо щось боязно мені в холода цю справу затівати. Щоб не дай боже не простила.
    А про ті правила щодо вибору хресних, про науку.... будемо хрестити на Короленка, мені коли я питала про хрестини ні про які науки для хресних не говорили. Доречі хресних буду брати тих людей якім бо я довірилиа свою дитину ( вони не обовьязково будуть сімейною парою). А от їх особисте життя при цьому мені здається не настільки важливе аби бути вирішальним. Головне що вони самі будуть відчувати і нести відповідальність перед моєю дитиною в разі чого.
    Основним мені здається, в випадку вибора хресних, має бути чи готова я довірити цій людині свою дитину.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. RUZHAJA

    RUZHAJA Well-Known Member

    Відповідь: Все про хрестини

    А в нас сьогодні були хрестини!!!
    Все пройшло пречудово!!! Я і не сподівалась що моє чудо буде себе так гарно поводити!!!
    Вона посміхалась , "розмовляла", намагалась схопити біблію, кодило, і все що блищало на свящєнику і затягнути до рота. Щє облизували пензлика і губку і все до чого дотягувались. Трішкі всплакнули після купання ( хоча вода була тепленька, температуру перевіряла я), і пару разів гамцяли цицю за весь цей час.
    Тривало все біля 2 годин. Церква маленька, але дуже затишна. І такой приємной і доброзичливой атмосфери я ні де більше не бачила!
    Я така счастлива , ви собі не уявляєте!!! ( чомусь думала що це буде знущанням над дитиною)
    А одягнені ми були ось так:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 19
  12. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Все про хрестини

    .

    Давайте узгодимо термінологію!!!! НЕМА церковного розводу і не може бути!!! Є анулювання попереднього шлюбу. І для цього дійсно мають бути вагомі причини!
     
    Останнє редагування: 25 Вересень 2008
    • Подобається Подобається x 1
  13. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Все про хрестини

    а то Ваша цьопа, чи це фото з каталогу? Одяг просто суперський!!!!!!!!!!!!
    І як Вашу принцесу охрестили?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Все про хрестини

    Вітаю !!! Костюмчик просто супер! Мабуть доня була сама чарівна :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Все про хрестини

    Дівчата!! Де можна купити крижму (чи крижмо)??
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Все про хрестини

    Якщо хочете готову - у будь-якій крамниці дитячих речей. Ціновий діапазон - від 25 і до 175 грн. Тканини- від звичайної до натурального шовку. Оформлення теж - від звичайної зарубленої до ручної вишивки. Хоча моя мама вважає, що це має бути 3 м простої білої тканини. А мені найбільше подобається махрова крижма з вишитими янголятами, яку кума нам з Італії привезла. Моя малеча в ній так гарно спить!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Все про хрестини

    В дитячому магазині??? :eek::eek::eek::eek::eek: Ніколи не бачила!!!
     
  18. Kristin_Daae

    Kristin_Daae Well-Known Member

    Відповідь: Все про хрестини

    Може просто не цікавились?:xaxa: В магазинах і на лотках з дитячим одягом справді є, тільки питати треба.
     
  19. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Все про хрестини

    Я просто думала, що такі речі мають продаватись як мінімум в церкві. А в антошці є???
     
  20. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Все про хрестини

    Цих крижм дісно дуже багато майже у всіх магазинчиках де дитячі речі для немовлят продають.
    А ще вони точно є в новому Цумі на В.Великого. У відділі тканин на самому верху, одразу як зайти зправа відділ де торгують різними там ситчиками, баєчками з дитячими малюнками. Там теж крижми були ( буквально на минулому тижні бачила)...але такі звичайні..... власне складена біла тканина, прикрашена стрічкою у вігляді квіточки.

    Ну і крижми це такий товар яким увесь прилавок нема сенсу заставляти...тому його майже всі мають але на видне місце мало хто ставить... бо є речі і набагато гарніші :)
     
    • Подобається Подобається x 1