Хронічний тонзиліт!!

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Кошеня, 25 Вересень 2009.

  1. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Знайти, що то бактерія і чи її там забагато ( здати аналіз з чутливістю на антибіотики). Далі мати на увазі, і при потребі антибіотику вибрати той, який підходить.
    Промивання краще курсом. В кілька разів. Останній раз кілька років тому мені ЛОР з полікліки промиваю якимось хлорофілом. Плюс згори Ви можете бачити лиш в одному місці. Всередині може бути більше.
    Лікування- не просто здерти, а таки пролікувати полосканням, пшикалками, таблетками курсом в 10 днів. Плюс раз воно вилазить, значить є ослаблений імунітет. Зараз можна десь на селі/ дачі назбирати молодесенької кропиви і по робити чайочки ( має дууже багато різних вітамінів).
    Мені лор завжди призначає ще обов'язково бактерії для кишеківника. Ну або вдома з заквасок по робити кефіри/ йогурти ( там пояснення довге, але логічне як на мене. Щось ніби мигдалини, як і кишківник є частиною місцевого імунітету і якщо щось не так з мигдалиннами, то і в кишківнику бракує бактерій, а вони якось там теж впливають на той місцевий імунітет. Слів багато, але може є тут мудрі люди, які спростують чи підтвердять це). Ще після того завжди призначали тонзилотрен, тонзипрет для зменшення вірогідності рецидивів ( на місяць). І курс тубус- кварцу та якесь увч чи щось таке. Останнє йшло з гідрокортизоновою маззю, тому для дітей певне не призначають. А от тубус - кварц ще в школі проходила постійно ( стояв в медсестри апарат і на перервах таких як я зганяли).
    Загалом бактерії мають всі люди, але якщо їх забагато і вилазять пробками- то це вже погано. З власного досвіду, при сприятливих умовах воно буде вилазити ангінами ( наприклад, при сильнішому вірусі горло дасть своє ускладнення; або десь вліті після холодного напою). А також оті пробки є " розплідником" бактерій, які можуть погано впливати на серце і нирки.
    Якщо вже не хочете лікування так серйозно... То тим же хлорофіліптом пополоскайте три рази вдень 10 днів. І після того дайте якийсь лізак/ декатилен і тд. Ну і кропиву можете назбирати :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    З фото бачу можливу причину утворення пробок - хворі зуби. Постійна інфекція в роті, яку мигдалки, як фільтри, на собі затримують.
     
  3. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Лікування тонзиліту АБ, полосканням, чайочками, пшикалками і смокталками тільки в період загострення - болючого горла. А так промивання лакун, фізпроцедури у вигляді ультразвуку на проекцію мигдалин два рази на рік, ну і мооореееее. Зміценення імунітету і загартовування. І всьо. Але це якщо нема змін на серці, нирках і суглобах у вигляді ревматизму. Якщо є - рвати нафік ті мигдалки, бо без них жити можна без проблем, а без нирок, серця і з запаленими суглобами самі розумієте.

    Мені на вісім років вистачило промивань весна-осінь-весна, одного курсу фізпроцедур і моря 4 роки поспіль - в рази менше хворіла. До того раз в місяць соплі-горло і Т субфебрильна півтора року трималася весь час. Шо там ті пробки в порівнянні...

    Стосовно бактерій для кишківника ше м' такого не чула))))) В лора прОцент?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    @Lasti,та ні.Писав завжди на всі ліки рецепти, але ніколи не казав в якій аптеці купувати. Хоча біля нас і біля поліклініки дуууже багато різних. Як не медик пояснити не можу. Загалом тепер досить часто кажуть, що імутетет повзязаний з кишківником теж. Погана його робота сприяє поганому засвоєнню вітамінів/мікроелементів; а також тоді є погано опірність бацилам в кишківнику. Може є тут медики, які адекватно пояснять чи спростують. В будь- якому разі лікар такий вже старий, і витягнув мене з частих затяжних ангін.
    Лікування... Коли немає болючого горла, але повно пробок і по аналізу бацили зашкалюють ( буває і таке), то таки антибіотики, пшикалки і тд. Якщо просто трохи більше, ніж в нормі- то просто пшикалки.
    Добре чи не добре лікував, але витягнув мене з того стану. Ще швидше ( до цього лікування та ремісії перед тим) я своє ускладнення отримала. Не критично, але є ( мала ангіни дві під час мононуклеозу і після них невелика недостатність клапана). Тоді підлікували. А після вагітностей знов почало те горло вилазити. Таким от вище описаним Лор витягнув.
    Казав пробуємо лікувати, як ні- видаляємо.
    Видаляти не спішу. Гірше не стає. А видалені мигдалини має тато. То йому просто те все нижче спускається.
     
  5. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    фото не моє -- фото з нету.
    Нам із самого початку як та пробка вперше з"явилась -- педіатр сказав АБ (без консультації лора), я дала сумамед -- і через 2 тижні знову була та пробка, то вже пішла до ЛОРА і вона промила і нічого не прописала.

    То з того часу ті прпобки хіба витягую і полощимо. А от у жовтні -- пробка за пробкою (але ніяк не турбує, горло не болить, Т немає) -- ну я і не лікувала. А потім у нього був великий черяк в носі -- то в лікарні лежав, вскривали його -- і АБ 10 уколів якісь сильні прокололи -- то рівно 3 місяці не було пробок, і от тепер знову вилізли по одній із двох боків, я здерла -- вже два тижні нові не визалять. Так що навіть як і труїти АБ -- то підбирати його, або просто щось сильне і широкого спектру. Бо 3 дні сумамеду нічо не дали
     
  6. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    @Demetra ви коли здорові, здайте бакпосів з носа і зіву і будете знати які у вас там бактерії є,можуть бути і грибки. Стосовно промивання , як дівчата писали, то треба два рази в рік по 10 днів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    нема змісту, краще
     
  8. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    @Kandya, здайте в Синево мазок з зіву з чутливістю до антибіотиків. ( до речі, в носі могла та ж бацила вилізти). Робиться днів 10. І лише тоді будете знати, який АБ Вам треба. Бо навіть до сильного чутливість може бути. Для мазка потрібно не вживати 2 тижні антибіотики; і хоч кілька днів ніяких засобів до горла ( полоскання, таблетки, пшикалки). Зранку нічого не їсти, не пити і зуби не чистити.
    І лікування самим антибіотиком мало що дасть ( ефект тимчасовий). Треба до того комплексно підійти ( там вище в багатьох дописах описано). Лиш тоді воно буде ефективно. Ну і оці пробки- це тихий розсадник різних "коків" , які при першій ліпшій нагоді будуть і ускладнення на саме горло давати ( при звичайній вірусці ангінами будуть вилазити) і на інші органи ускладнення давати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    тим більше)))))) рецепт міг бути самокопіюючий для звітування.
    --- дописи об"єднано, 9 Березень 2017 ---
    буває - це значить, що консервативне лікування малоефективне. тоді ставиться питання про операцію.
    --- дописи об"єднано, 9 Березень 2017 ---
    Перепрошую)))

    Це у вашого вже хронічне. АБ без толку, повірте, тільки коли Т+біль. Промивайте навесні/восени курсом 10 разів, що два-три дні. + ультразвук 10 процедур. Для полоскання спробуйте настоянку нагідок або прополісу.
    В міжсезоння завжди загострення.
     
    Останнє редагування: 9 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  10. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    нє, 10 разів, але не щодня.
     
  11. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    @Lasti, не самокопіюючий. Точно. Звичайні бланки старезні. Без різних прибамбасів і копірки. Просто все написано по правилах. Ми вже настільки звикли отримувати перелік ліків на якихось огризках , що в простих рецептах шукаємо підвох. А ще той лікар обов'язково все записував в карточку. Кожен візит, кожне призначення, всі аналізи вклеювалися в картку і тд.
    --- дописи об"єднано, 9 Березень 2017 ---
    Не повірите, але пролікували. Пройшло три роки. Тепер просто раз в рік профілактика. ( тубус кварц, ультразвук ). В кожного свій випадок.
     
  12. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Ой, в Сінево нам такого "насіяли", що аж страшно. Кілька лорів при огляді діагностувати грибкову інфекцію. Вирішити зробити посів щоб знати чим лікувати. В результаті висіяли не кандиду, а якусь іншу фігню. Лікар сказав, що такого бути не може. Бо в малого реально були "сирні" нальоти. Та я вже й сама можу відрізними бактеріальну від грибкової.
    Мені після 2 дуже сильних ангін (реально лежала трупіком в інфекційній) приписали біцилін на 6 місяців. Після цього мала лише раз ангіну у легкій формі.
     
  13. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Чому не повірю? Повірю.
    І ви повірте - мені теж пролікували, ще в 2007. Практично без АБ і зовсім без препаратів для кишківника. За весь час лише двічі АБ прописували - коли була реальна ангіна і коли зробили посів (тоді прописувала терапевт - дарма задницю зрешетили і організм хімією напхали, бо пізніше лор сказав, що всі мої бактерії і їх кількість була в межах норми). Мабуть, від настирливості лікарів в плані АБ мене врятувало те, що маю на більшість алергію. Але якщо таки можливо без жмені хімії, то навіщо питається лишні табли?
    --- дописи об"єднано, 9 Березень 2017 ---
    Біцилін прописується для профілактики ревматизму, який провокують ангіни.
     
  14. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    дитині промивали 2 тижні, в робочі дні.
    Кожен лікар певно з огляду на свій досвід лікує
     
  15. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    а скажіть таке: а промивати треба тоді, коли є пробка? а якщо її немає? то як промивати -- теж двічі на рік? у нас, між іншим, від сезонів не залежить -- якось періодично протягом року з"являється. Але я щойно бачу (а зауважую тоді, коли він починає як би мукати -- видно, що заважає. я колись не знала про ту пробку -- то аж до невропатолога його водила, бо постійно якісь звуки видає, але відразу в ту секунду як витягну -- мукання припиняється) -- витягую і вона у нашому випадку вся вилазить. То як і коли промивати?
     
  16. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    @Kandya, як на мене, якщо хронічний тонзиліт виражається лише в пробках, то промивати тре, коли вони з"являються.
     
  17. Yroslava

    Yroslava Active Member

    Якщо немає пробок, то не обов'язково промивати, але я помытила, що коли стала робити це 2 рази в рік, набагато менше проблем з горлом, промиваю один раз в січні-лютому, другий - в серпні-вересні.
     
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    Тонзиліт замучив:girl_cray:
    Явище звичне для мене,ще з дитинства. Звикла давно самолікуватися, зараз ні спа ради не даю, ні медикаментозно не помагає. Розкажіть мені про промивання, хто робив? Де? Скільки днів ходили? Є результат?
    Дуже хочу піти,але хочу знайти гарного ЛОРа.
    Була в Плазової,в Параскеви мабуть до неї і піду,бо сподобалась, тільки трохи насторожує ціна курсу промивання в тому закладі. Хочу гарного ЛОРа і дешевше
     
  19. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    підіть на Ужгородську
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. marianast

    marianast Well-Known Member

    А наскільки то болюча процедура?