Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем bora, 21 Червень 2007.

  1. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Я до вас за думками. Отже, потрібно організувати фуршет десь на 50 чоловік. Такий фуршеш, щоб без виделок. Тобто усе руками накладати, ну або там шпажки-зубочистки. Час на підготовку обмежений: три години у переддень, і 2-3 години у день фуршету. Робоча сила -- ти да я да ми с табой -- я, свекруха і чоловік (але вони, либонь, більше дітьми займатимуться).

    Отже, що наразі я надумала:
    * олів"є в корзинках (олів"є чоловік нічкою настругає)
    * канапки із ікрою
    * канапки із шпротами
    * лаваш із сирками з часником
    * ковбасна нарізка
    * сирна нарізка
    * оселедець так просто кусочками

    Може печінковий торт зробити? А як його організувати, щоб в руки брати? Я думала такими блінчиками маленькими напеки, намастити майонезом і скрутити в кульочок, ну в там всередину можна щось запхати оливку чи кусок перчика -- такі собі кали коричневі вийдуть

    На солодке накупую чогось в коробках, там горішків з згущонкою і ще чогось
    фрукти

    але ж то мало!

    Що ще?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Kandya, в ті ж корзинки сир+зелень+рибка червона;
    ще один лаваш з іншою начинкою;
    овочева нарізка---тут ващє купа варіантів;
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Якось смажать баклажани тоненькі з двох боків і завертають рулончиками, всередину творог з перцем-часником.
    На спажках кусок сиру, оливка чи виноград
    Можна у маленьких кошичках покласти сир з пліснявою кусочок+горішки+виноград +полити медом, або покласти мед окремо , як соус. Хто любить, то налиє
    Оселедець можна покласти на маленькі квадратики хліба бородинського з соняшниковим насінням
    А не хочеш зробити ще окремо бульйон чи борщ в кружках, без вилок. А то все виходить сухомятка.
    Або піцу зробити для дітей, щоб без вилок іли
    Пиріжки слоєні з мясною начинкою до бульону
    Бульбу фрі ідять руками. Можна ще різні соуси домашні придумати до неі
    Фаршировані яйця чимось можна замутити
    Кури -качки, типу птицю ідять руками, але брудна то справа, хіба вже обдерти без кісток малими кусочками, а вже кожен буде собі брати до соусу
    Можна різні сала з різними перцями+квашені огірочки
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Дуже швидко робиться мариновані печериці і скумбрія копчена по-домашньому або під сардину. Порізав -залив маринадом в каструлі і все - наступного дня на тарілки викладати. Правда, вилки таки треба буде, хоч одноразові, тому не знаю чи підійде.
    Ще кабачок +помідор+ майонез+сир тертий можна. Кульки такі типу рафаело чи сирна намазка на чіпсах, грінках.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    о нє, то ніхто не буде їсти. овочів не буде.
    Дітям -- солодке. і ніякого борщу. вдома борщ нехай їдять. Мені треба щось таке, щоб по шуріку. Загалом, тривалість фуршету 1-2 години, далі ми у ресторан переберемось
    --- дописи об"єднано, 5 Листопад 2016 ---
    у мене є 5-6 годин. А людей може бути і не 50, а цілих 100. я не знаю. Тому треба щось таке найпростіше -- і побільше
     
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    крадений рецепт:girl_blum:
    @Kandya Я тобі за годинку накидаю варіантів. Ті тарталетки, що Іра написала варто прийняти до уваги.
    Таке щось можеш взяти на озброєння
    136-600x400.jpg 78955632_getImageCA6N7QJO.jpg 1202580383_bezimeni-61.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @flame, хтіла тебе "упамянуть", але пастіснялась так в наглу....

    [​IMG][​IMG]
    ти хотіла печінку---- маєш!
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    а як тут бeз видeлок?канапки робити чи як?
    Можна щe бeгeти начиняти , подавати разом з соусами, тут точно видeлок нe трeба. Знайшла такe, для прикладу
    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1232617586810519&id=488280567910895
    Я роблю подібнe, начиняти можна і баликом, тоді взагалі швидко. Варіантів чим нашпігувати морe, головнe щоб начинка нe сипалась
     
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    На чіпсах не дуже варто робити, воно виглядає гарно, але чіпса швидко розмокає і потім, коли людина бере руками, то все розвалюється.
    Тарталетки треба виирати "правильні" і ні в якому разі не вафельні, бо тим за пів години приходить капець.
    ДЛя салатів варто взяти бальші тарталеточки у формі каплі - гарні і більше помішається. Добрі тарталетки є на Шуварі верхньому.
     
    Останнє редагування: 5 Листопад 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Ще пару уточнень
    --- дописи об"єднано, 5 Листопад 2016 ---
    Думала гамбургерів таких гарних наробити, наприклад булка (а може навіть багет порізати), салат, сир, шинка... Але я не впевнена, що то люди голодні будуть. Тут треьба випити -- закусити, а не хавати. А взагалі хто мені скаже, якщо в селі Служба Божа на 10 до 12 -- то люди перед церквою снідають?
     
  11. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    або на грінки
    --- дописи об"єднано, 5 Листопад 2016 ---
    доречі, в корзинки можна декілька видів салатів зробити. кажу з досвіду -вони досить швидко розбираються, особливо чоловіками)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Ну знаєш, треба було з того починати
    :crazy:
    Я тут зібралася тобі ідеї на фуршет з розряду 5мішлєновських звьозд:facepalm: Зараз подумю в "другу сторону"
    Але ото, що ти перерахувала
    якраз в селі на свята і рихтують:girl_blum: Особливо Олів"є, без нього ніхто не обходиться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Можна на м'ясну дошку поставити ємність з такими палочками (я їх сама пекла, можна купити)і ті палки обмотати прошутто
    image.jpg
    І фото з нету
    prosciutto-italiano.jpg
    Можна такі брусткети зробити, зараз сезон інжиру,фото теж з нету
    1513728038546a049605f137.23238389_recipes_main_big.jpg
    І моє;
    image-3.jpg
    Можна заздалегідь напекти еклерів і начиняти їх,чим душа забажає(плавлений сир,солений сир, я люблю вершковий сир+солена риба,фото моє)
    image-1.jpg
    Велике значення має основа, в італійських магазинах продаються різні смачні брускети чи крекери, є лодочки, які посипані травами і побризкані оливковою олією,який мінімум зверху і мммм...
    На дошку із сирною нарізкою можна зробити капрезе на шпажках (міні моцарелки і черіки)
    Там, в кутику видно
    vinnytska_27.png
    Якщо захочеться гарячого-хінкалі в допомогу, їх теж їдять руками, але бульйон, що знаходиться в них може опинитись на штанах, тому ризиковано.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    переважно не снідають, бо йдуть до причастя.
     
  15. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ну та я то і мала на увазі -- що то не щоденна їжа, тому це зроблю
    о це гарнаи ідея, тільки я колись пекла еклери раз -- не виросли. то може де проодаються?
     
  16. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    @Kandya, не знаю, чи продаються :sad:
    Якщо не виросли-трошки зарідке тісто.
    Завтра напишу рецепт, якщо мовчу-стукайте, можу закрутитись)
     
  17. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    в ашані продаються еклери пусті на вагу. там де їхня випічка, пампухи
    , хліб. еклери невеличкі і м'які
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    точно, там ще такі кунджутом посипані є -- от їх і куплю. але що пхати? рибу із сиром не хочу
     
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я до бульйону їх начиняю м'яском з бульйону. Якщо дуже по-простому- крабове м'ясо натерти і з сиром+майонез.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    В великі тарталетки можна покласти Олів"є, салат з крабових палочок (палки, кукурудза, болг перець, яйце, майонез), овочеве соте з часником і посипати пармезаном оселедець з буряком
    В маленькі печінкове суфле або з салатом з курячої печінки (філе, шампіньйони, цибулька, морква, яйце, майонез) , салат з тунцем (тунець, свіжий огірок, яйце, зелень) , з сиром і лососем (або все разом змішати, або сир з зеленню на дно, лосось зверху)
    --- дописи об"єднано, 6 Листопад 2016 ---
    лосось з песто можна на брускету або салямі з оливками
    Ікру на крекер.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 4