Хто оперував дитину у львівському медінституті і у кого?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем NatLedi, 7 Серпень 2018.

  1. NatLedi

    NatLedi New Member

    Доброго дня.Моїй донечці якій 2 місяці поставили діагноз дефект міжшлуночкової перегородки .Цей дефект потребує хірургічного втручання. Оперувати радять у львівському медінституті.Може хтось зіткнувся з такою проблемою дуже прошу відгукніться ,або в когось є інформація про лікаря Петров Віталій Федорович.
     
  2. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Ви знаєте, дзвонила до медсестри подруги з Охмадиту львівського. Вона сказала, що у них не оперують такий діагноз. І всім радять їхати в Київський охмадит, бо там добре роблять ті операції з хорошим відсотком одужання. За Медінститут вона не знає, але радить ще проконсультуватись у кількох спеціалістів, бо до року у дітей ця патологія може сама пройти, звісно, якщо це не ургентний випадок і нема загрози життю. Тому не спішіть у будь-якому випадку, одужання вам.
     
  3. NatLedi

    NatLedi New Member

    Дякую Вам за пораду.Завтра їдемо на консультацію в Охматдит Львівдо п. Куриляк О.Б. кажуть,що дуже хороший спеціаліст.В нашому випадку операція неминуча, на превеликий жаль,великий викид крові в легені та інші органи,дитина втрачає вагу,оскільки,немає сили смоктати,спить по 15-20 хв. Таке маленьке,миле,беззахисне,невинне дитя...кожного дня заливаюся слізьми,хоча розумію,що це додаткове навантаження моїй любій донечці..Я дуже прошу,я благаю кожного хто зіткнувся з такою проблемою поділіться досвідом, порадою.ДЯКУЮ.Хай Бог благословить усіх здоров"ям.
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Куриляк Вам все скаже 100%. Можете не сумніватись в її словах.
    Раджу їхати в Київ Центр дитячої кардіології і кардіохірургії при Охматдиті.


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  5. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Теж казала мені медсестра за Куриляк, що всіх в Київ відправляє і по грошах це не є захмарні суми. У нас в селі є хлопчик 12 р , йому в дитинстві теж у Києві робили на серці операцію, з простої сім'ї. Зараз, як і всі діти, ганяє футбол , на велосипеді їздить, нормальний, не худенький. Тому не переживайте, з Божою поміччю перейдете через це випробування.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  6. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    В моєї знайомої близнята мали теж таку проблему- зразу після народження їх повезли в Київ і прооперували
    Зараз здорові хлопці
    Вони попередньо радились тут і з Києвом по телефону домовились ,але то не був Охмадит,то був якийсь інститут серця
    В любому випадку ,напевно , більшість все ж їдуть в Київ
     
  7. NatLedi

    NatLedi New Member

    Дякую Всім за підтримку і пораду.Ми теж їдемо на Київ.Були у п.Куриляк дуже кваліфікований спеціаліст.Господнього благословення усім.Бережіть себе і своїх дітей.
     
  8. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Вам теж пошвидшого одужання для донечки! У нас тут є тема Спільна молитва - можете написати про молитву для вашої дитини.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk