Хто у домі "тяглова конячка"?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Liliyah Romanova, 3 Липень 2009.

?

Ну, то хто?

  1. сім*ю утримує жінка

    3,2%
  2. сім*ю утримує чоловік

    33,5%
  3. заробляємо порівну

    10,2%
  4. працюють обоє, але жінка заробляє більше

    11,2%
  5. працюють обоє, але чоловік заробляє більше

    37,7%
  6. свій варіянт

    4,2%
  1. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    бо маєте сумніви

    але піклуватися варто про своє внутрішнє відчуття щастя, а не наскільки щасливими по стереотипних мірках вас вважає суспільство;)
     
    Останнє редагування: 9 Липень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

     
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    може ви готові до відкриття своєї справи, розвитку якогось хоббі чи захоплення в комерційному напрямку, ще маєте вагон часу))
    щодо чоловіка не напрягайтеся, бо то досить класично їх хилить то в одну то в іншу сторону
    без фінансової потреби, одні чоловіки тішаться що жінка йде в декрет і дає їм бути головою сімї, вони можуть навіть почати заробляти значно більше попереднього сімейного бюджету
    а інші навпаки більше хочуть партнерства (як я писала вище, бути одиноким вовком важко, а партнерів чоловіків в силу специфіки карєри чи менталітету немає)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ти все-таки змішуєш докупи)
    люди завжди співчувають, дивуються і не розуміють
    а що ти не виходиш ще на роботу? а ви не виїжджаєте закордон? не будуєте будинок? не купляєте машину? не плануєте зараз дітей?
    мені дуже цікаве мислення людей, які думають що всі в житті прагнуть одного ,і те що потрібно їм, обовязково потрібно всім оточуючим
    живуть собі в такому якомусь цікавому світі (хм, а може так притворяються і насправді тролять по-чорному:girl_haha:)
    але це буде завжди

    інше питання, що тебе саму тягне до колективу, я це відчуваю)))
    і якщо не помиляюся, власне є потреба самого колективізму, а не грошей, чи власної справи, бізнесу
    я думаю тобі таки варто вийти на ту роботу, на якийсь час, задовільнити голод, подивитись чи щось змінилося - потреби, сприйняття,
    як воно взагалі все буде - ти, робота, чоловік і 2 дітей))) і власне домовитись з чоловіком що це напр на 3 міс чи півроку
    в перспективі пошукати роботу на півдня, як компроміс, нехай іншу, не з тим хорошим вже знайомим колективом, але не ставити собі рамки
    п.с. колись вступала в універи Києва, будучи вже прийнятою у Львові на бюджет (то було ще до ЗНО)
    шансів було мало, я не готувалася спеціально під їх іспити, вступила на платний і поїхала додому задоволена, що спробувала, прониклась, побачила, почула, відчула, коротше, суть ясна:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Хихи, "а шо, ти вже вийшла на роботу? А як же Мелася без тебе" , оте "співчуття" завжди буде від посторонніх людей, так є...
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Досить гарна ідея, дякую за пораду. Таки мені чоловік те ж подібне пропонував, щоб я зрозуміла, що графік з 9-18, +/- по дві години на добирання, не для мене. Він хоче бачити поряд щасливу жінку, а не вічно замучену, ех, таки мені варто все це відчути, щоб задовільнити себе вже нарешті. Або я ще маю ідею, з часом, повернутися до своєї професії, улюбленої справи, яку через цю нову роботу і закинула, бухгалтерії, можна легко буде приділити час не розриваючись між сім'єю і роботою.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Недавно йду по вулиці з малими, одне в слінгу, друге у візку, два сусіди розмовляють
    - Бачу тобі внуків трохи привезли
    - Та, десь на море поїхали
    - Ото вже тішитесь, певно
    - Ліпше би я поле без коня орав, ніж з дітьми сидіти
    - (вже до мене) То правда?
    Ржали всі разом, а доля правди в тому є.

    Інколи так стає себе шкода, світа божого з тими дітьми не бачиш, так хочеться між люди вийти в чистому попрасованому, а не так як зараз. А потім згадую свою колегу, яка в 7 ранку везла доньку з темп.39 на таксі до брата, бо не мала з ким її лишити, а на роботу мусила вийти і трохи попускає.
    Поки я не збираюся на роботу, хоча трохи теж хочеться фінансово підтримувати сім'ю. Але недавно чоловік сказав, що це не він, а МИ заробляємо гроші, бо сидіти з дітьми також робота.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  8. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Я розглядаю роботу лише "part time". В нас не той варіант, коли дитину можна лишити повністю на садок, бо дитина двомовна і з нею постійно треба займатись, щоб тримати баланс між англійською і українською. Після повного робочого дня вже не буде сил і натхнення займатись дітьми. Але роботу жінка повинна мати, на мою думку, щоб приносити якусь користь не лише свой сім'ї, а в суспільстві теж.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  9. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Дуже добре, що ваш чоловік то розуміє. В мене все добре, але є одне... чоловік повністю забезпечує нашу сім"ю, але чути про те щоб я пішла на роботу не хоче, з однієї сторони я то розумію, але з іншої, я також хочу себе реалізовувати, мені також потрібне спілкування і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    )))) виховання з дітей адекватних дорослих - найкраща послуга суспільству. Ну і рідко хто тільки в дітях запорпується (в моєму, принаймі, оточенні) є ж інша діяльність.
    Ну і вихователька в садку приносить користь очевидно (ходить же на роботу), а мама яка робить те саме краще, чомусь ні. Але то вічна тема.

    п.с. якщо жінка задихається в хаті коло дітей і хоче чимось займатись "на роботі", чи мусить, бо нема грошей, то нема питань.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 2
  11. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ой з тим виходои на роботу!!! я сама не знаю чого хочу. Тобто на роботу вертатися не хочеться, з 9 до 18, вхід-вихід по електронній перепустці, ну і взагалі не скажу що мені та робота додавала сил, настрою чи т.п.
    Я от задля зміни роботи кілька років тому вступила на філологію, ще майже рік науки маю дотягнути. То воно мені тепер хіба заважає розслабитися в декреті, бо кожну вільну хвилину думаю а що можна зробити - зварити? підмести? відпочити? кави? почитати шось на сесію? як мала ще більше проводила часу в візочку, то я все з підручником гуляла, або зошитом і вчила слова... Але тепер думаю чи вдасться знайти якусь нову роботу на пів дня. В школу наче не дуже хочеться, хіба приватні заняття з дітками пробувати шукати. І за те все теж переживаю, бо зараз багато нових вимог до вчителів, до способів викладання, всі хочуть чогось сучасного, а мені сідати і освоювати ті всі новітні підходи то ще ціла окрема тема...

    але вже мене купа народу питає скільки я планую бути в декреті, коли вже віддам дитину мамі і піду працювати і т.п....

    а взагалі одна знайома каже, що наш народ такий "противний" - якшо ти там хоч якийсь пятий помічник бухгалтера і ходиш від рана до ночі нароботу за 1500 грн то ти крута, а якщо ти не працюєш, а діти щей в садок ходять, то ти взагалі лінтяйка остання, сидиш в хаті ніц не робиш і т.п....
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Мій чоловік також каже, що це НАШІ гроші і я роблю такий же вклад в сім'ю, як і він. Але я хочу на роботу, і не просто заради "ставки", а заробляти гроші, щоб могти дозволити собі більшого. Зараз і на наступні 2 роки ніхто нікого на роботу не випихає. Але, в планах, за цей час, самовдосконалення, вивчення англійської та повна перекваліфікація для кращих моєливостей працевлаштування. Швидше вийти на роботу не вдасться, бо доня надзвичайно прив'язана до мене і живемо самі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Не можу втриматись, щоб не залишити це тут
    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 10
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я теж на роздоріжжі зараз. Виходити на роботу з 9 до 18 не хочу. В чоловіка робота з 10 до 19. Бабусь, які б забирали дітей і водили по гурткам-розвивалкам нема. А перспектива, що діти будуть перші приходити в садок-школу і йти останні, зовсім не надихає:girl_sad:Згадую своє дитинство, коли зі сторожем сиділа до останнього, бо не було кому забрати, батьки працювали постійно:girl_sad:Я вже мовчу про якісь басейни, танці і т.д. Чоловік хоче, щоб я працювала, розвивалась, щоб було ще одне джерело доходу для підстрахівки. Я і сама хочу чимось зайнятись, але в декреті засиділась в своїй зоні комфорту і мені дуже страшно щось міняти. Треба мені пенделя гарного в напрямі потрібного вектора:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в нашій "машині" "акумулятор" з "генератором" не сперечаються, хто головний :)
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    То ж зовсім інший внутрішній настрой, ціль - не фінансова підтримка, а щось значно вижче. Банально, якщо сім'я говорить лише про побутове, то то хоча б розширить коло тем. Якщо жінка достатньо виросла в сім'ї, то чого б не рости дальше за її межами. Я не кажу, про варіант, коли чоловік справді не може заробляти.
    І проти того, коли жінка бачить, так я вдома не справляюся, дітей порозпихаю, пофіг на обов'язки біжу на роботу, там хоча б видно результати моєї праці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member

    Не зовсім в тему всіх дописувачів, але забігла, перечитала статтю і на половину як про мене написани, тільки ролі навпаки. Ні, в нас ще немає дітей, але проблеми ніхто не відміняв. Чоловік так і не збирається йти на роботу (в нього до наступного літа ше навчання), в мене на роботі проблеми, тож живу в постійному страху, що взагалі залишимось без засобів до існування, а йому, як все одно. Бо він вчиться, і колись, в дуже міфічному колись, він зможе заробляти хороші гроші. Сперечатись з ним чи поговорити по душах навіть сил вже не маю - все-одно не збирається розуміти. Безвихідь якась аж до істерики, бо навіть питання спільного відпочинку - не питання, бо він вчиться, часу-коштів немає, тож вважає, що достатньо двох днів. Для нього достатньо, для мене при робочому дні 12-14годин - це звучить як сарказм чи знущання. Все, вибачайте, що тут розписалась. Піду подумаю, що треба на вечерю і що завтра треба знову того воза тягнути.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Вибачте, а скільки часу вде так триває? Оте його навчання? Неможливо поєднати його навчання хоть з якоюсь роботою? Бо насправді виглядає так, що чоловік і не планує виходити з тої зони комфорту, в якій перебуває. А не дай Бог ви прихворієте? Або Бог дасть малятко, ви таке в принципі обговорюєте?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  19. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member

    Скажу так - він підпрацьовує, але +тисяча гривень в місяць додаткової впевненості в завтрішньому дні не дає. Навчання триває вже декілька років, і кожного разу я виправдовую це тим, що ще трошки почекати і все зміниться. Думаю, я вже знаю, що то не правильно...
     
  20. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Насправді вчитись і працювати дуже важко. Якщо ви вже стільки витерпіли, то чому не можете вже дотерпіти до закінчення навчання?