Хто у домі "тяглова конячка"?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Liliyah Romanova, 3 Липень 2009.

?

Ну, то хто?

  1. сім*ю утримує жінка

    3,2%
  2. сім*ю утримує чоловік

    33,5%
  3. заробляємо порівну

    10,2%
  4. працюють обоє, але жінка заробляє більше

    11,2%
  5. працюють обоє, але чоловік заробляє більше

    37,7%
  6. свій варіянт

    4,2%
  1. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Я за те, щоб сім'ю утримував чоловік. Мамонти все життя були чоловічою сферою.
    Хоче жінка - працює, хоче - не працює. Кожному своє і з часом буде все ок.
    Ну і да - тяглова конячка якось сумно звучить. Заробляння грошей - воно веселіше).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я про себе розкажу. Якби я зараз працювала, то фінансове становище нашої сім'ї було б набагато кращим, і в нас би вже була друга машина і другий поверх. Але дітей би виховували чужі люди, а я би була хвора і нервова. І мене б не радували статки.
    Це питання пріоритетів. Якщо когось все влаштовує - чудово.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 1
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Твоя менша ще досить мала. А в принципі? Ну там через рік-два-п'ять? Бо в мене нормальна робота не асоціюється з суцільними нервами і хворобами. Я і без роботи не ідеально здорова і часто з винесеним мозком.
    "Конячкою" бути не планую (без крайної необхідності), але так по-трошки починаю рахувати, що на трьох дітей з тими апетитами, які я на них маю, десь би здалося пристроїтися в тому житті. Бо навіть людська школа для трьох дітей потягне о-го-го.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Я от думаю останнім часом про "послух подружній" в плані грошей
    І для себе вирішила, що успішна жінка має не затюкати своєю успішністю свого чоловіка. Власне, не стримувати свого розвитку, але не тицяти його носом у свої матеріальні успіхи, особливо якщо у нього не найкращий період в кар'єрі.
    Зрештою, "конячка" - справа відносна. Для мене нормальна "фінансова підстраховка" від чоловіка на час декрету і так само нормально - підтримати чоловіка матеріально, якщо у нього щось трапилось і між старою і новою роботою якийсь місяць без зарплати минув. І підтримати не насміхаючись над невдачею.
    Важливо, щоб в сім'ї була гармонія і співпраця. Хто яких зусиль докладає для її реалізації - не так важливо. Так само, як неважливо, хто робить пропозицію одружитись. Це все стереотипи, а в житті дуже важливо вміти подивитись на все з чистої і неупередженої точки зору.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ну я ж це діло закинула ще до народження дітей )))

    Зараз я не бачу себе "на роботі" зовсім. Я не дуже бачу як маю встигати, дітей в школу, зі школи, зварити, прибрати, прийняти ванну, вишити десять хрестиків і куди тут роботу впихнути? В мене не впихується. Я можу робити дрібні переклади, але це не зробить аж такої погоди в сімейних фінансах. Щоби була погода треба брати великі проекти, а там вже зовсім інші розклади з часом і трудозатратами. Ніхто не хоче, щоб його книжку рік перекладали.

    як я вас розумію!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мамам трьох дітей і більше взагалі виходити на роботу треба лише добряче обміркувавши реальну вартість тої роботи, яку вони роблять вдома
    Чоловік цілком може замінити жінку в догляді за дітьми - якщо виживе, ггг :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    тоді хай наступну дитину народить чоловік!

    я трохи пересмикую, так. Але в жінки є періоди в житті, коли вона звісно може підскочити
    а потім вмерти від виснаження в 45 років (я особисто знаю такі приклади і вік там був 32 роки), але навіщо?

    Я морально підтримую і обмежую витрати, якщо ненайкращий місяць.

    Насміхатись - це остання справа, тут навіть нема про що говорити.
    --- дописи об"єднано, 20 Вересень 2017 ---
    а сенс міняти шило на мило? Чоловікам важче дається одною рукою підкидати дитину, другою закидати прання в машинку, а рукою мішати борщ. Хай заробляє.

    Мамам (неважливо скількох дітей) треба відпочивати регулярно. Як отак попитати, то не всі прямо хочуть на роботу, багато хоче "від дітей". І в нормальних дозах, це нестрашно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це може бути і не пряме насміхання.
    Просто вміти пишатись досягненнями так, щоб нікого при цьому не знищувати - це насправді 80 левел.
     
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Але з твоїм фахом, якщо підтримувати свій рівень нехай дрібними роботами, можна при потребі швидко "відновитися". Ну чи коли бажання з'явиться. Моя старша зараз в школі з 8 і до 5-6, то в мене таки звільнилося часу. Думаю, коли й менші розбіжаться, буде скучно.

    Виходити "на роботу" не дуже хочеться. Класичний графік я не потягну вже мабуть ніколи. Я про вартість праці цілком погоджуюся. Я собі вже прикинула, за скільки було б вигідніше йти в пошуки роботи. Інакше чоловік ще буде оплачувати мою роботу)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    можна я буду музою-озвучувальницею-потреб? )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    от про що йдеться.
    "ходити на роботу, щоб показувати сукні" :) - це не варіант, наприклад, для мене.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Давай, послухаю)))
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я підтримую рівень постійно. Відновлююсь я швидко )))
    якщо стане скучно, тоді й буду думати. Наразі я тільки мрію, щоб мені стало хоч трохи скучно.
    --- дописи об"єднано, 20 Вересень 2017 ---
    напевно, я не знаю, я таким в житті не займалась. Прямим чи непрямим.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Зараз щось напишу:)
    Якщо ти підтримуєш рівень - це теж праця. Вкладання в себе під час декрету, якісь "розвивалки для мами" - це все праця, бо дозволить в будь-який момент стартувати професійно. І це пасивне заробляння грошей вже зараз, бо потім (коли раптом стане скучно), не треба буде витратити рік-два на навчання, а можна буде взяти хороший добре оплачуваний проект. Це така моя скромна думка, на істину не претендую:)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Однозначно, праця.
    Я прямо фізично відчувала вигоду від того, як піднімала рівень і розширювала свої можливості в декреті. Тож дуже вдячна дітям за те, що тепер маю і можу завдяки їм :)
    --- дописи об"єднано, 20 Вересень 2017 ---
    А, і щодо народження дітей. Народжувати - це для мене привілей. Привілеями я не ділюся :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    звісно праця, але я це не роблю із заділом на майбутнє, я це люблю дуже. І буду рівень підтримувати (я його підвищую, насправді - хвалюсь), бо мені це приємно.
    можна

    Але я не знаю жодної мами не ходячої на роботу, яка б отак зовсім нічим не займалась крім дому і дітей (хоча це праця ого-го яка!). Всі цікаві десь ходять, щось бачать, читають, чимось займаються. Не в плані прибутку, але це ж праця над собою! І вони абсолютно не виглядають відсталими від життя. Багато на ходу міняють профіль.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    чого ж не в плані прибутку
    Працюючи над собою і здобуваючи знання, можна мати пасивний прибуток гігантський просто.

    я просто не люблю, коли це переводять у "правильне - неправильне": правильна сім'я - чоловік заробляє більше тощо.
    Є різні точки зору і все, що люди відповідально і зручно реалізують у своїй практиці, є правильним для них. А для інших може бути неприйнятним.
    --- дописи об"єднано, 20 Вересень 2017 ---
    Мені би було важко бути єдиним годувальником сім'ї, тому що мені було би дуже шкода чоловіка.
    А шкода його мені було би тому, що для мене самої морально важкі були ті недовгі періоди, коли я не заробляла.
    Тому, розуміючи, як це непросто, йому цього не бажаю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    там звідки ця розмова почалася, я написала, що не всім сподобається. Це той випадок в якому абсолютно безболісно в кожного може бути своє правильно. І це чудово.
    такі речі взагалі повз мене проходять. Я жодного дискомфорту не відчувала ніколи.
    а можна і не мати. Я хотіла сказати, що ота домогосподарка в запраному халаті і бігудях, яка цілий день дивиться мило не водиться в моїй реальності як вид.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ти ефективно формуєш свою реальність :)
     
    • мімімі мімімі x 1
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Але ці заняття не поможуть в разі чого "потягнути" фінансового воза. Ну тема ж про фінанси, а не про особистий розвиток.
    В мене такі думки. Поки що мій чоловік ніяка не коняка. Він робить роботу, яку звик робити останні 20 років, десь там трохи підлаштовуючись під ринок. Йому за неї непогано платять і платили б так само, навіть якби він був неодруженим і бездітним. Але якщо йому раптом доведеться працювати не 8, а 12 годин на добу, щоб забезпечити мене і дітей всім потрібним і не дуже потрібним, то краще тоді я візьму різницю на себе. Хоча б тому, що я маю певні вимоги до освіти і виховання дітей, які він не зовсім розділяє, але чемно оплачує (поки ще не всі доросли:d23:)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2