Хто у домі "тяглова конячка"?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Liliyah Romanova, 3 Липень 2009.

?

Ну, то хто?

  1. сім*ю утримує жінка

    3,2%
  2. сім*ю утримує чоловік

    33,5%
  3. заробляємо порівну

    10,2%
  4. працюють обоє, але жінка заробляє більше

    11,2%
  5. працюють обоє, але чоловік заробляє більше

    37,7%
  6. свій варіянт

    4,2%
  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    пиши-пиши я тебе люблю читати.
     
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    от дуже вірно сказано - "не гріє батьківське его"... як казала мені якось перукарка, що до неї всі так зверхньо відносились на початках, та то треба вищу освіту, а не оце... але коли почала заробляти в рази більше за тих з освітою) потім довчилася заочно за власний кошт) життя.. в сфері послуг зараз можна непогано так розвинутися. я іноді не знаю хто кому робить послугу в тих всіх салонах, всі такі важні)))
    це зрозуміло, всі хочуть кращого... але зїхало в якийсь такий степ, що море привілей, а озеро то "перебити апетит"
    але насправді люди різні, багато хто, чи в силу своєї самовпевненості чи ще чогось, не хоче навіть тої ж якіснішої медицини, про яку пишете
    такі собі ярлики, хто від чого щасливий
    синдром живе окремо, він формується якщо батьки хвалять за результати, а не за зусилля... і це власне перегукується з тим що ви пишете
    а тиск і категоричність щодо дітей існують часом окремо... я крутилася на оліпіадах, конкурсах, змаганнях - таких різних батьків бачила..
    і необовязково батькам робити скандал бо друге місце, є діти чутливі, які на жарт, погляд, одне словечко батьків реагують доволі повно, з дитячим максималізмом біле\чорне.. ну але важливо просто знати свою дитину і її особистість, відповідно поводитись, нема однієї схеми
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    тішення від шугарингу триває від двох до чотирьох тижнів. Правильні інвестиції - наше все.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    дуже влучно, кожне слово!!! :d23: можна до назви теми дописати в дужках (магія шугарінгу)
     
  6. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    \
    ага, я теж в подарунок, тобто подарунки, інвестувала...але позаяк їхати не могла, то все "пішло нетак і нетуда"
    Тому, як казав Малиш--"нє в пірагах щастьє"...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну очевидно є якась міра достатку, яка дозволяє людині почуватись в безпеці (не суто фізичній), задовільнити базові потреби і далі рухатись по Маслоу
    але щастя вимірюється дуже різними характеристиками і чим далі, тим більш різні у людей потреби, моря, подорожі, театри, освіта
    тому рівняти всіх під одну гребінку неварто
    ну і гонка за цілями потрібна не всім, не у всіх періоди життя, варто мати повагу до особистості і що твоя картинка успіху і щастя виключно твоя, а не мірило для всіх
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я б сказала - прямо пропорційно). Бо коли дома мала дитина, якось хочеться довше попрацювати))).
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    шугаринг!! АААА! як ви могли! я так за ним скучила, а мені його категорично не можна зараз.
    Хм. Отже, не в грошах щастя. Бо гроші на шугаринг є. І протипокази до нього теж :sad:

    Про програмістів. Якби щоразу як мені кажуть: "Як??? Твій чоловік не працює в ІТ?" або "Як??? хіба у вас нема сімейного бізнесу???" мені давали шоколадку (і ніхто з дітей не просив би ділитись,ггг), то я давно не поміщалась би у двері :)
    --- дописи об"єднано, 23 Грудень 2017 ---
     
    • Смішно Смішно x 6
  11. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    100 %
    Щастя не в грошах, а в їх кількості. Тільки у кожного своя міра:girl_wink:
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    так, і я ще сюди відношу розбито-склеєне серце, яке від грошей жодною мірою не залежить і яке подарунками не залікуєш
    Але тема починалась з 400 грн на тиждень для сім'ї і звинувачення в тому, що мало економлять. Забилам би!
     
  13. Merry

    Merry Well-Known Member

    Згадався мені мультик: "Що головне- хвіст чи крила...":girl_smile:
    З своєї колокольні скажу-здоров'я, без нього ніякі гроші не милі, нема бажання рухатись вперед і їх здобувати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  14. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    а я зі
    , що власне проблеми з останнім і дають мені сил йти вперед. І не на перекір, а завдяки...
    Бо ще ж стільки цікавого і різного ... А малюку встигнути показати-розказати-навчити-налюбити...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Merry

    Merry Well-Known Member

    Одні мої знайомі старші люди (сімейна пара) кажуть що в молодості бідували, не було достатку, тіснились 5-ро в маленькій однокімнатній квартирі, але зараз хотіли б повернути ті часи, бо зрозуміли що були тоді молоді і здорові та щасливі. Зараз вони матеріально забезпечені, мають будинок, авто, на прожиття вистачає, але вже втратили здоров'я. Тому такі речі можна, мабуть, пізнати у порівнянні, відчувши все на собі. І вони точно впевнені- щастя не в грошах.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  16. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    інколи люди думають - "от прийде час і тоді.." Але час не прийде, він не може прийти, він йде... І коли ти це усвідомиш, чи сприймеш, чи називайте як хочете, от тоді і прийде маленький краплик щастя . А тоді до нього додасться ще 2маленькі...і його стане більше, а тоді прийде якесь горе і забере один краплик, але це - безкінечний процес, допоки ти живий..
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  17. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Ага)))приємно просто мати в графіку таку прцедуру)))
     
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    читала-читала тему..... Всі 10 сторінок про всяке-різне і ми всі такі несхожі, але ось вона підсумкова мораль.
    Таки
    .......
     
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    @flame ні. Але вони щастю не завада. Не бачу нічого поганого в тому щоб прагнути щастя і заробляти добре.
     
  20. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Медаль має дві сторони....)))Як не крути-гроші допомагають щастю...он я Лаймі дорогущий корм купила-собака змінилась «на лице»....і будь мудрий....