Хто Ви за гороскопом?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Vendy, 9 Серпень 2010.

  1. mitla

    mitla All You Need Is Love

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Близнюкам також палець в рот не клади, бо відкусять:girl_crazy: Але файні такі живчики:girl_smile:
     
  2. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    не тільки палець....:girl_crazy: але це коли добре довести, а так, мирні і спокійні, принаймі я:girl_yes:
     
  3. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Дякую! Ще іноді любить "повиховувати", але в доброму сенсі :girl_crazy:
     
  4. Gulena

    Gulena миється в бані

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    А я іноді читаю гороскопи, буває є привід посміятися, або коли щось випадково співпадає. А от що стосується дружби з пеними знаками, то не всі сумісні між собою,або це в мене так випадає.
     
  5. Lemontina

    Lemontina Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Я - Телець)
    Вірю у гороскоп лише тоді, коли він оптимістичний і позитивний) Якщо ж пишуть щось погане - легко переконую себе, що все це - вигадки :girl_in_dreams:
    Я тримаюсь думки, що все наше життя - в наших руках. Які наші думки - такий настрій і, відповідно, поразки і успіхи :girl_blush2:
     
  6. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Я - Стрілець, на тому не зциклююсь, але що стосується Близнюків, то доводиться вірити, що знак таки впливає на характер) Ні в якому разі не хочу образити Близнюків, просто так співпало, що у всі знайомі представники (брати, тітка, багато друзів та знайомих) цього знаку зодіаку мають багато спільних рис в характері, вони як два боки однієї медалі, в одну хвилину веселі і привітні, а в іншу розумієш, що з ними краще не зв"язуватись)))
     
  7. Naikohanisha

    Naikohanisha Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    А я ОВЕН))
    всі кажуть ще той овен) вперта, непримирима з несправдливістю і завжди намагаюсь бути лідером, ну це напевно тому шо цілий день з дитиною сама, тому як мама і приймаю всі рішення сама)
    в гороскопі вірю)
    але читаю гороскоп в вівторок за понеділок))) ну от така в мене привичка, і тоді вже роблю висновки, співпало чи нєа ;)
     
  8. Banny

    Banny Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Я Стрілець...загальна характеристика знаку повністю співпадає з моєю натурою:girl_crazy:. Гороскопами не переймаюсь, сприймаю тільки позитивні прогнози:girl_smile:
     
  9. катенок

    катенок Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    я близнюк, причому самий справжній, знаю зі мною тяжко, але в душі я дуже добра і миролюбива людина. Але і дуже принципова. Якось так.
     
  10. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Плюсуюсь до Вас - я теж Близнюк)) самий страшний лідер по натурі)
     
  11. ljudviga

    ljudviga Active Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Колись читала, що добре товаришують найближчі до вашого знаку зодіакальні знаки. І дійсно, хоча я з подругами були різними, але часто товаришувала зі знаками до та після мого ДН.
     
  12. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Я діва маю одну знайому лева то щось мені важко з нею
     
  13. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Я козеріг, кажуть не поганіи люди.:cool:
     
  14. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Я рибка :)...Ох, вже ті риби з своїм мінливим настроєм:girl_flirt: і я саме з їх числа
     
  15. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Я за гороскопом Близнюки
    [​IMG]

    ---------- Додано в 09:58 ---------- Попередній допис був написаний в 09:55 ----------


    це точно про мене
     
  16. MilkiWey

    MilkiWey Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    А я Водолій.Дуже люблю свій знак! В одному гороскопі прочитала: "Якщо в серпні місяці на вулиці побачите людину, яка йде в шубі - то це Водолій. І не треба шукати пояснень цьому - Водолію просто холодно!!!". Саме смішне, що в моєму житті такий випадок був - власне в серпні місяці. У моєї коліжанки ДН. Був вітряний, хмурий день і поки я добралася додому я так промерзла, що вже нікуди не хотілося йти, тільки забуритися під ковдру з гарячим чаєм. Але коліжанка сказала, що образиться. якщо я не прийду. Тоді я дістала зимову куртку, зимові чоботи і пішла, правда муж йшов не коло мене, а позаду. Зато мені було дуже тепло і комфортно!!!!! (Гороскоп я прочитала через декілька років після цього випадку, ще вдома всі потім сміялися).
     
  17. mitla

    mitla All You Need Is Love

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

     
  18. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Погоджуюсь. Мій старший- водолій, по сьогоднішній день ходить в светрику, а зимою, під куртку одягає лише футболку. Йому постійно жарко, ніколи не чула, щоб було холодно)
     
  19. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    А я лев.
    Ану зацініть хто мене знає, чи я подібна на лева? Тільки не зовнішністю:girl_crazy:, я маю на увазі чи характер співпадає з цим знаком зодіаку.))
     
  20. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    а я маленький і милий скорпіончик :)
    і муж мій скорпіон. отака ми дружня сімейка :girl_tender: