Хто Ви за гороскопом?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Vendy, 9 Серпень 2010.

  1. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    Я б непогодилась з таким твердженням...я сама Стрілець і за собою такого не помічала)))
    Чи вірю в гороскопи? В щотижневі чи річні - однозначно ні, тому що не можна написати гороскоп для людини враховуючи лише знак її зодіаку,тут і дату народження і ще багато факторів тре враховувати....В характеристику здебільшого вірю тому що майже все правда і знайомих порівнювала, тому в деякі фактори характеристики можу повірити..)))
     
  2. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

     
  3. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    Все про мене, крім балакучий, теж 19го:)
     
  4. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    Думаю, що астрологія така вумна... Бо те що пишуть в газетах і жіночих журналах, то не гороскопи, то цирк. Трошки порилась в тій інфі і зробила натальну карту, то тепер мені ясні деякі загадки мого характеру і характеру чоловіка.
    Я-Близнюк:dance2: який часом перетворюється на занудного Козерога:english_en:sad:що стосується домовленостей і точного часу) і як виявилось, що місяць в час мого народження був в Козерозі.
    А от сумісність....щось в тому є. Наприклад не переношу чоловіків-Риб(виникає несвідоме бажання залізти на голову і поганяти шпильками), а Овни і Скорпіони це супер для мене. А мій муж Овен недолюблює жінок Тільців і може навіть по переписці це виявити, каже що вони дуже вже "восторженно романтичні".
    І чоловіки і жінки дуже різні в одному знаці, і дуже багато факторів впливає на правдивість, час, планети і навіть місце народження.
     
  5. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    А я вже подумала, що я саменька тут Овен, а ж ні, є ще один Овен і в рік Собаки - точно як я:girl_yes2:
     
  6. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    Ми тут, наша величність тут! :)
    Я Лев. Липневий, себто не так чітко виражений. Мій гороскоп мені не зовсім відповідає, бо я народжена на межі з Раком. Хоча основні риси, характерні для Левів, присутні.З інших знаків люблю Стрільців, Дів, Тільців, багато по житті зустрічаюся з Близнюками. Важко з водяними знаками, напевно, через різні стихії, темперамент.
     
  7. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    А я народилась 21-го травня - перехід від Тельця до Близнюків. 95% я Близнюки, і десь 5% маю впертості від Тільця... і ще я Криска
     
  8. cocktail disco

    cocktail disco New Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    І я таке добро.
    Прекрасне поєднання- вірний, справедливий, а головне скромний.:p
     
  9. majolika

    majolika New Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    Я не вірю в гороскопи як у можливість передбачення майбутнього, тим більше у газетні :) але вважаю, що таки існують певні закономірності у характерах людей, що народились в однакових часових періодах. Хоч з іншого боку - усі ми різні :)
     
  10. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    А я справжнісінький бичок :girl_curtsey: - по місяцях - тілець, а по роках - Віл. І справді - тільки б з вазонками возилася... Мені б особнячок:girl_wink: і земельки ...!!!!
     
  11. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    То як про мене написано. Я близнючка, при тому на 100%. Непостійна, все хочу чогось нового і свободи. Не люблю рамок і стереотипів. Маю чоловіка водолія ))) мені з ним легко, бо така ж повітряна (вітряна) натура як я. Генератор ідей, завжди чимось цікавиться. А доня Козеріг. Наразі дуже чемна дитина :))) Легко спілкуюсь з близнюками, леами, терезами, козерогами, водоліями. Тяжко з рибами, овнами і тільцями.
     
  12. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    :girl_yes2::girl_cool:
    скромний
    :girl_crazy:
    Дуже влучно сказано. Да-да, ми такі!!!
    А ще люблю себе " за ум, красоту и СКРОМНОСТЬ" :girl_crazy:
     
  13. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    Я народилась в рік тигра і місяць лева... Справжній кіт, десь би полежати і погрітись:) Ревнива, з дуже розвиненим почуттям власності! Лідерські і організаційні якості.... як ми себе любим

    Коли в житті зустрічаються леви, то я їх не переварюю, вони мене нервують, як подумаю, що я така ж:bad:

    Дуже люблю раків і дів! Не люблю овнів, риб (доречі, мій чоловік риба, деколи хочеться притовкти)
     
    Останнє редагування: 9 Серпень 2010
  14. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    Ой, всім тут так важко з тими Рибами...:girl_blum: Нема чого на Риб тут бочку котити...МЄжду прочІм, дуже ми компанійські і дружелюбні, і добрі, і віддані, чесні і порЄдні і...і....і....і взагалі скромні, інколи:girl_angel::blum1:
    Ой, та чого правду таїти - круууті Риби люди:cowboy::cool:Ауууу ,Рибки відгукніться!!!!!:girl_flag_of_truce:
     
  15. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    я тоже близнюк))
    зрибами тєжко...мама моя-овен,а чоловік тілець))веселе сімейство))
     
  16. true

    true New Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    Во во. Я теж Рибка і дуже добра по характеру. Я зовсім не конфліктна і дуже доброзичлива. Во!:girl_dance:
     
  17. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    Ото ти правду написала! Дружба понад усе!!! Кєнти, то перші люди в житті. Добрі - правда 100%! Віддані, тоже правда. А от щодо "чесні"... ну те щоб брехливі, а просто пофантазувати, або недоговорити люблять ті рибки. Дуже порядні:) і скромні:) Написала характеристку по чоловікові...
    Най...най...най... характерна риса риб це - мрійливість, як нафантазують ті риби, то хоч стій, хоч падай:) Зараз в нас мрія (на думку моєї рибки це не мрія, а реальність) №1 це те, що ми в вересні їдемо на Балі:)
     
  18. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    о та та то всьо про нас ы я рибка)))))) i мрiйливi
     
  19. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    я козеріг.
    легко зхожусь з такими ж рогатими овнами і козеріжками, овнів у моєму житті взагалі дуже багато.
    про протилежну стать. не можу знайти спільної мови з мужчинами близнюками, це щось з чимось, і з терезами - не моє :)
    чоловік мій діва, має пару нестерпних для інших знаків рис характеру,котрі я навіть не помічаю. вірю, що є щось спільне для людей одного знаку зодіаку.
     
  20. Kecan

    Kecan New Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    "...Венера придает шарм и прелесть, от нее - желание нравиться и иметь признание. При этом разумные Весы никогда не откажутся от принципов ради аплодисментов, они знают по опыту, что это влечет унижение.
    Весы - кардинальный знак, они живут в настоящем времени, они очень предприимчивы. Активность Весов невысока, они часто нуждаются в сотрудничестве с другими людьми, так как одни не могут закончить начатое дело. У них сильна потребность иметь партнера, но такого, который позволил бы им сохранить свою индивидуальность.
    Для них важны брак и сотрудничество, а также общественные контакты. Поэтому они любят выбирать юридические профессии, вести общественную работу или заниматься изобразительным искусством, музыкой. У Весов сильно развиты чувство справедливости и приемлемых средств игры. От своих партнеров они ждут того же.
    В противоположность утверждению многих астрологов, Весы вовсе не ленивы. Чем выше развитие, тем интенсивней их труд, особенно после 29 лет (цикл Сатурна).
    Весы - знак Воздуха, у них высокий интеллект, они всегда находятся в поисках знаний, новых идей. Особый дар Весов - правильно анализировать общественные явления. Они интересуются психологией, человеческими отношениями. Умеют советовать, помогать людям в решении личных вопросов, часто выступают в роли мирового судьи.
    Редко дают волю раздражению, но если они вдруг потеряют самообладание, то легко выскажут все, что накопилось. И через 50 лет они будут помнить сказанное им и будут напоминать об этом. Но гнев быстро улетучивается, остается подавленность..."




    Я просто читаю і бачу себе. Можливо хтось з Терезів зі мною згодиться. Вибачаюся за цитату з російського сайту:girl_blush2: