Хто Ви за гороскопом?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Vendy, 9 Серпень 2010.

  1. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Реально сказано,як про мене!!
    В душе, голове и жизни девушек-Стрельцов идёт вечная война. Они бесконечно борются за справедливость, правду и другие важные для них вещи. Представительницы этого знака зодиака не думают о чужом мнении, о том, как будут выглядеть в случае неудачи. Неудач для них просто не существует! Однако, несмотря на всю мужественность и стойкость, барышни-Стрельцы – хрупкие и ранимые натуры.
     
  2. gamma

    gamma Well-Known Member

    Я теж козеріг.
     
  3. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

  4. Vitusja

    Vitusja Well-Known Member

    Я діва, і більшість з того, що там написано не про мене. Хоча трошки щось є.
     
  5. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Про_мене_правдиво,я_за_гороскопом_Рак
     
  6. svetikyra

    svetikyra New Member

  7. Svitlyachok

    Svitlyachok Active Member

    Я по знаку зодіаку Лев, і все що говориться про нього - це я. Хоча в самі гороскопи я не вірю.
     
  8. tsita

    tsita Member

    А ми з чоловіком обоє БЛИЗНЮКИ, знайомі кажуть жесть...а ми вже звикли...в нас "італійська" сімейка:girl_impossible::girl_cray::girl_mad:
     
  9. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Я по місячному гороскопу лев. І дуже люблю цей знак. А по році я тигр. Така чудо комбінація :girl_tender:
     
  10. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Я Терези. Ох, і важко бути Терезами...
    А за роком Коник))
    Але щось я дуже лінивий Коник))) певно царський балуваний))))

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    То ти теж Коник?)
    А я рогатий впертий Коник, бо Телець)) Інколи дуже працьовитий, інколи дуже лінивий:)
     
  12. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Коник, Коник...щоб не образити нас)))
    В мене від коника грива))) не працьовитість))))
    В тебе, до речі, гривка огого)))

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    І я Терези)))А чому важко?:)
     
  14. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Мені дісталися постійні вагання і проблема вибору) я завжди думаю, чи правильний вибір, "мож е це, А може це". А може треба було інакше? Мої внутрішні Терези постійно в русі) туди-сюди)

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  15. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Ха, в мене теж, я все ніяк собі чоловіка вибрати не можу:girl_crazy:І куртку зимову вже 2 й місяць шукаю:girl_haha:. Пічалька:girl_in_dreams:.
    А якщо серйозно, то я вже переконалась, якщо є сильні вагання, якщо я себе вмовляю, постійно питаю поради інших щодо якогось вибору, (якогось мужчинки:girl_cool:і не тільки), то цей вибір неправильний.
    Якщо це моє, то сумнівів не виникає, або вони дуже маленькі і сильно мене не тривожать.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    О, мені в цьому допомагає інтуїція. Що б я без неї робила, не знаю) якщо я маю чуття, то завжди його слухаюсь) і завдяки практиці тепер теж роблю вибір лише тоді, коли впевнена. Та сама історія була з пальто минулого тижня. Я переміряла за два дні більше 50 штук. І не взяла жодного) мені для вироблення рефлексу "роблю вибір, коли впевнена на хоча б 80-90%" треба було 26 років))))

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  17. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    І я така ж... В мене ще братова каже: так ми ж з вересня))
    Оті муки вибору, то вже як пунктик якийсь. У мене вже алгоритм певний виробився, як я щось вибираю, то мушу все переглянути - тоді вже дивлюсь, що мені підійде по моїм параметрам, а тоді вибираю вже. От-так просто прийти і купити першу річ, яка сподобалась, то би була не я.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    В мене з речами просто. Я користуюсь принципом "любов з першого погляду". Є - купую одразу. Немає - йду думати, приходжу міряти ще раз, або й не раз. І майже завжди не купую) Але мені треба було багато часу, щоб внутрішньо погодитися з таким алгоритмом. Бо речей багато, хочеться багато, А пасує далеко не все)

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  19. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

     
    • Подобається Подобається x 1
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    100, ні стопітсот% так.
    Я - Лев, мама- Скорпіон. Покупки - кошмар.


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk