Хто Ви за гороскопом?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Vendy, 9 Серпень 2010.

  1. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    У мене як раз той випадок, коли тато-Тілець - дууже добрий і сильний духом, а мама-Діва - командирша, яка звикла керувати великою кількістю робітників. І от часто бувають такі часи, коли ми із страхом чекаємо, коли вона прийде додому. Бігом все прибираємо, боїмося її...І тато до цього все життя ставиться з гумором, а мама завжди дає йому відчути, що він головний, і все вирішує останнім словом))))
     
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Що зауважила за мужчинами Тільцями, що для них це дуже важливо. Загалом всім мужчинам то важливо але в Тільців якось особливо загострене те почуття.

    ---------- Додано в 13:49 ---------- Попередній допис був написаний в 13:48 ----------

    Нам таке відомо. Ми тут знаємо кількох народжених в той рік. :girl_emo: Може як повиростають то вже заспокояться, бо наразі як татаро-монгольске іго.
     
  3. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    ой, а в кого чоловіки Терези? Розкажіть щось про них, а то жінки Терези і чоловіки, то різні речі):girl_smile:
     
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    В моєї сестри чоловік Терези. Ну можу лишень сказали що він мою сестру дуже любить, всюди за нею ходить, дуже старається для сім’ї робити все можливе і заробляти і шукати можливості для покращення їх добробуту, але так само як і я (жінка Терези) легко тратить гроші і любить шик.
     
  5. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Марусю, а у вас таке буває, як у моєї свекрухи:
    Вона: - як кажеш, зробити стегна чи відбивні?
    Я: - відбивні
    Вона: -добре.... А може стегна?
    Я: - та як хочете
    Вона: - то що, відбивні робити?
    Я::shok:
     
  6. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Я - тілець, мій тато теж, представників свого знаку дуже люблю і поважаю. Як тільки зустрічаю одногороскопників, прихваляємо одне одного і одне одному доводимо, що ми самі порядні люди. Навіть придумала, що мій чоловік теж тілець, бо він народився в березні (13-го) семимісячним... Мама і доня - скорпіони. Наша маленька коаліція.
    Гороскопи читаю, але вибираю з них те, що мені подобається або, о диво, співпало. Тобто вірю в хороші гороскопи, які мені підходять.
     
    Останнє редагування: 10 Серпень 2010
  7. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    А я Стрілець, в принципі характеристика співпадає з моїм характером, от єдине з чим не склалося, що Стрілець в рік Змії "іде по трупах до мети". А чоловік мій Овен типовий, непосидючий, впертий, і ще замітила таку спільну рису Овнів, що вони дуже швидко почнуть якусь справу а до кінця не доводять.
    Дуже легко схожуся з Водоліями, Раками, Терезами, а не знаходжу спільної мови з Рибами і Козерогами, ну дуже вже вони повільні (не хочу нікого образити, приводжу приклад тільки з власного досвіду)
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Ага... дуже часто у нас таке буває. Мій чоловік так ся на мене злостить за ту мою невизначеність. Але я вже навчилась, бо стільки раз були сварки за ті мої стегна з відбивними, що більше ніц не питаю а йду і роблю сама, хоча в душі і надалі вагаюсь а може краще то.:girl_devil:
     
  9. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Я - лев, народилася в рік бика. Характер, в мене, чесно кажучи, не дуже.
    Присутні всі характеристики лева, та ще й на додачу впертість бика.
    Можу з усіма знайти спільну мову, окрім левів (бо вони такі ж, як я).
    На рахунок гороскопів, то я їх не читаю і не вірю про сумісність знаків. Якщо вірити гороскопу, то ми з чоловіком не підходимо (він Козеріг), але я б так не сказала. Він спокійний, врівноважений, стриманий і це балансує мій характер.
    А донечка - Терези.
     
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    маю хорошого друга Терези- все як Маруся- мама написала, але вагається він - що просто капець..) тре мати терпіння до того))
     
  11. mashka

    mashka Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    І я така сама. Типові Терези. Чоловік до моїх вагань вже потроху звикає, останнім часом навіть похвалив, що хоч і вагаюсь довго, але вже як виберу щось, то задоволена.
     
  12. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    А ми зі Святиком Водолійчики, а чоловік - Рак.
    З усіх рис, притаманних Водоліям, у мене найбільш присутня свободолюбивість. Страшенно не люблю, коли мене ставлять в рамки.
    А от хто 100% Водолій, так це мій малий. Дитяча характеристика - слово в слово зі Святика написана.

    Чоловік каже, що малий має мій характер, тому наступну дитинку він би хотів мати під знаком Рака, щоб рівновага в сім"ї була ))). Жартує, звичайно )))
     
  13. Iryha

    Iryha Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    В мене у сім"ї чоловік-стрілець, я - рак, доця - телець, син - скорпіон, ото сімейка вийшла нє )))).
     
  14. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

     
  15. puma

    puma Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    А я народилася 23 вересня,межа Діва/Терези. В характері присутні риси обох знаків:girl_yes2: .Чоловік Лев, донечка старша Терези, а маленька Рибка. Але я в гороскопи не вірю і не читаю.
     
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    А я зранку їду на роботу і його якраз оголошують в радії, так година 7:10 зранку. І ось одного разу гороскоп казав не йти на закупи бо потратиш всі гроші, а я взяла і пішла і ніц не потратила і навіть як завжди собі ніц не купила. :girl_nea:
     
  17. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    От бачите як все індивідуально! Ми з моїм татом (обоє Леви) просто забиваємося, не можемо знаходитися в одній кімнаті більше двох годин. А з іншого боку, подруга моя теж Лев, то ми деколи посперечаємося, подоказуємо щось одна одній (бо не хочеться уступити), а тоді бесідуємо як ні в чому не бувало.
     
  18. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    я Діва. деякі риси Дів в мене присутні, а деяких не бачу зовсім))))) колись захоплювалася астрологією і знаю, що характер багато в чому залежить не лише від того, в якому знаку Сонце, але і від того, де розміщені інші планети. Ото правда. В мене особисто більшість планет в Леві та Скорпіоні, звідси і ого-го характер:girl_devil:
    коханий - Скорпіон. дуже важкий в нього характер, це правда. а синочок - Рибка...
     
  19. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Рибка я.:girl_yes2:
    І цим усе сказано.:girl_curtsey:
     
  20. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    І я рибка.
    Мене чоловік лагідно називає "моя піранья".